تور فیلیپین | سایت علی بابا

تور فیلیپین

تور فیلیپین، آنچه باید بدانید

شاید فیلیپین را به واسطه‌ی مستعمره بودن آن در طول تاریخ بشناسید ولی هیچ‌وقت آن را یک مقصد گردشگری جذاب ندیده باشید. در سال‌های اخیر با بهتر شناخته شدن این کشور، راه گردشگران به این مقصد کم نظیر با پایتختی که مروارید شرق است و جزایری که گردشگران را مهمان آب‌کریستالی می‌کند، باز شده است.

 

بوراکای کجاست؟

فکرش را بکنید که در آب کریستالی شنا می‌کنید و ماهی‌های رنگاررنگ دور و بر شما زندگی خودشان را می‌کنند و شما بعد از آب تنی می‌توانید ساعت‌ها زیر آفتاب روی شن‌های نرم ساحلی  دراز بکشید که در فهرست زیباترین ساحل‌های دنیاست، زیر درخت‌های ساحلی نوشیدنی‌های خنک نوش جان کنید و از آن همه آرامش لذت ببرید.

به جزیره‌ی رویایی بوراکای خوش آمدید، جزیره‌ای گرمسیری و کوچک با طول حدود 7 کیلومتر که در مرکز مجمع‌الجزایر فیلیپین در جنوب مانیل( پایتخت فیلیپین) قرار گرفته است.

 

تفریح و ورزش‌های آبی در بوراکای

این‌جا بهشت ورزش‌های آبی است، یعنی می‌توانید به غواصی در آب‌های عمیق و کریستالی بروید و از نزدیک لاک‌پشت‌ها و اسفنج‎های دریایی را ببینید ( لازم نیست که غواصی بلد باشید، برای شما دوره‌ی آموزشی کوتاهی برگزار می‌کنند و مربی شما تمام مدت غواصی کنار شما خواهد بود)، اسنورکلینگ بروید و از زیبایی‌های دنیای زیر آب شگفت زده شوید. و البته جت‌اسکی، قایق‌های موزی و پاراسیلینگ هم منتظر شما هستند تا شما را به دنیایی از هیجان و تجربه‌ ی جدید ببرند و حسابی آدرنالین شما را بالا ببرند.

اگر نتوانستید به غواصی و اسنورکلینگ بروید، سوار قایق های شیشه‌ای شوید و از کف قایق دنیای آبزیان رنگارنگ را ببینید.

غذا و زندگی شبانه

این جزیره‌ی کوچک تجربه‌ی یکی از هیجان‌انگیزترین زندگی شبانه را به گردشگران هدیه می‌کند. از کنار غذاهای این جزیره نمی‌توان به سادگی گذشت، هرچند غذاهای عجیب غریب آن با ذائقه‌ی ایرانی سازگاری ندارد اما از امتحان کردن دیگر غذاهای مرسوم این جزیره که غذاهای سنتی فیلیپینی و ترکیبی از غذاهای آسیایی و غربی هستند بسیار لذت خواهید برد.

 

جاذبه‌های گردشگری مانیل

پایتخت کشور فیلیپین که در ساحل شرقی خلیج مانیل قرار دارد یکی از زیباترین مقاصد گردشگری است که به ملکه‌ی شرق آسیا شهرت دارد. بافت قدیمی مانیل اینتراموروس نام دارد که در آن گردشگران به بازدید آثار تاریخی چون دژ سانتیاگو، میدان موربونز و موزه‌ی کازا مانیلا می‌روند. دیدن نقش برجسته‌ی سانتیاگاماتاموروس و دروازه‌های چوبی دژ سانیاگو شما را یاد فیلم‌های تاریخی خواهد انداخت.

فیلیپینی‌ها با استفاده از چوب و الوار قصر نارگیلی بنا کردند و میز غذا خوری چهل هزارتکه‌ای از پوست نارگیل ساختند که دیدن آن شما را متحیر خواهد کرد.

 

مراکز خرید مانیل

هرچند مانیل در سال‌های اخیر پیشرفت بسیار زیادی داشته اما همچنان این شهر از ارزان‌ترین شهرهای دنیاست که می‌تواند مقصدی برای گردشگرانی باشد که عاشق خرید هستند. مراکز مگامال ، گلوریتا و گرین‌بلت از مراکز خرید اصلی این شهر هستند که می‌توانید هم برای خودتان خرید کنید و هم با سوغاتی‌های دوست‌داشتنی خانواده و دوستانتان را خوشحال کنید.

 

تور فیلیپین