بلیط هواپیما‌ تهران به آنتالیا

سوالات متداول پرواز تهران به آنتالیا

قیمت بلیط هواپیمای تهران آنتالیا چقدر است؟
قیمت بلیط هواپیمای تهران آنتالیا در هر روز به عوامل مختلفی بستگی دارد و در هر زمان متفاوت است. برای مشاهده قیمت روز بلیط تهران آنتالیا رفت و برگشت و یک طرفه در علی بابا جستجو کنید.
میزان بار مجاز در پرواز تهران به آنتالیا چقدر است؟
میزان بار مجاز، به ایرلاین یا شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد؛ اما میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولا ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. حتما قبل از خرید بلیط، بخش اطلاعات پرواز بلیط خود را در علی بابا بخوانید.
جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای تهران آنتالیا چقدر است؟
درباره میزان جریمه کنسلی بلیط تهران به آنتالیا نمی‌توان یک عدد ثابت مطرح کرد؛ بنابراین بهتر است هنگام انتخاب بلیط در علی بابا روی قوانین استرداد کلیک و محتوای آن را مطالعه کنید.
برای خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا ارزان چه باید کرد؟
اگر می‌خواهید خرید بلیط هواپیما تهران به آنتالیا را با قیمت ارزان انجام دهید، سفرتان را به ایام کم‌سفر نزدیک روزهای وسط هفته، روزهای غیرتعطیل و نیمه دوم سال موکول کنید. ضمنا از تقویم قیمتی علی بابا برای پیدا کردن ارزانترین قیمت استفاده کنید.
چه طور می‌توانم بلیط چارتر تهران آنتالیا را بخرم؟
با انتخاب تهران و آنتالیا سفر و جستجو در علی بابا، لیست بلیط‌های موجود را خواهید دید. حالا در پنجره «نوع بلیط» در کنار صفحه گزینه چارتر را انتخاب کنید تا در صورت موجود بودن، تنها پروازهای چارتر را ببینید.
چطور بلیط رفت و برگشت تهران آنتالیا بخریم؟
برای خرید بلیط رفت و برگشت، هنگام جستجو در علی بابا تاریخ برگشت خود را نیز وارد کنید. همچنین می‌توانید هتل آنتالیا و تور آنتالیا را نیز از علی بابا رزرو کنید.