هتل هرند مشهد

2 ستاره 10/10 امتیاز کاربران شیخ طوسی نهم ضلع جنوبی بازار رضا

امکانات و ویژگی‌ها

 • رستوران
 • مبلمان راحتی
 • حمام
 • کافی‌شاپ
 • اعلام حریق
 • آسانسور

مکان‌های مهم اطراف هتل

نظرات مسافران

4/10 امتیاز کاربران 19 آبان 1401
کاربر علی‌بابا
متوسط به پایینکارکنان هتل آموزشهای لازم در باره هتل داری را ندیده اند ، برخورد شان با مسافر سرد و بی روح است. از لحاظ بهداشتی ضعیف بود ، در سرویس بهداشتی مگسهای ریز همیشه درحال گشت و گذار بوده و یک مورد سوسک بزرگ نیز دیده شد.کیفیت صبحانه هتل در حد خیلی ضعیف بود. تنها مزیت هتل نزدیکی به حرم مطهر رضوی می باشد.
برگرفته از
2/10 امتیاز کاربران 04 مهر 1401
کاربر علی‌بابا
بسیار بد متاسفانه اصلا نباید اسم هتل آن هم دوستاره را بگوییم بلکه باید گفت مسافرخانه با قیمت هتل دوستاره اتاق پر از مورچه وسوسک حتی بعد از اعلام هم هیچ اقدامی صورت نگرفت. پرسنل بی تفاوت وغیر مسئول ،سیستم سرمایشی متمرکز و هروقت خودشان صلاح بدانند روشن می کنند امکاناتی از قبیل لوازم بهداشتی اولیه مانند شامپو ،نبود کتری برقی یا فلاسک ،و...موجود نیست ، با تبلیغات مجازی کاملا متفاوت به هیچ عنوان توصیه نمیکنم البته بنا به گفته پرسنل این شرایط شامل اتاقهای دو تخته هست
برگرفته از
8/10 امتیاز کاربران 03 مهر 1401
کاربر علی‌بابا
هتل هرندهتل رو باید نسبت به هزینه ای که دادیم بسنجیم با توجه به هزینه از غذا راضی بودیم.خیلی نزدیک به حرم بود .سیستم سرمایش مرکزی بود و نظافت متوسط بود در کل با توجه به هزینه که ارزان ترین قیمت ممکن هست فکر کنم خوب بود .رفتار پرسنل هم خوب بود.
برگرفته از
2/10 امتیاز کاربران 28 شهریور 1401
مرضيه رحماني
افتضاح افتضاح بود ….در حد مسافر خونه هم نبود ….برخود پرسنل افتضاح اتاق كثيف ملحفه كثيف هيچ كس هم رسيدگي نميكنه بي خود ترين هتل كه تا حالا ديدم
برگرفته از

قوانین و مقررات

 • ساعت ورود
  14:00:00
 • ساعت خروج
  12:00:00
هزینه های جانبی
هزینه اقامت کودک زیر دوسال رایگان می‌باشد.
هزینه اقامت کودک دو تا شش سال طبق قوانین هتل در خود هتل مبلغ پرداخت می‌گردد.
هزینه اقامت کودک بالای شش سال یک نفر کامل محاسبه می‌گردد.

درباره هتل هرند مشهد

هتل هرند یکی از پرطرفدارترین هتل‌های شهر مقدس مشهد محسوب می‌شود. این اقامتگاه در نزدیکی حرم مطهر و در حوالی فلکه آب شهر مشهد قرار گرفته است. هتل هرند در سال 1393 مورد بازسازی قرار گرفته و دسترسی آسانی به بازار و مناطق پربازدید دارد و با ارائه خدمات مناسب، آماده پذیرایی از زائرین گرامی در تمامی فصول سال است.