رزرو هتل اهواز

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های اهواز - ایران 27 خرداد تا 28 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
.

پرسش‌های متداول

مزایای رزرو هتل اهواز از علی بابا چیست؟
علی بابا بیشترین پوشش هتل‌های اهواز را دارد و مرجعی مناسب برای انتخاب است. از مزایای رزرو هتل اهواز از علی بابا این است که می‌توانید همه مراکز اقامتی و هتل‌های اهواز را با قیمت‌ها و محل استقرار آن‌ مشاهده و متناسب با بودجه‌ خود انتخاب کنید. یکی دیگر از مزایای رزرو از علی بابا در این است که علی بابا طرف قرارداد با بیشتر هتل‌های اهواز بوده و با استفاده از این امتیاز هزینه‌ اقامت شما کمتر از هزینه‌ رزرو اتاق از سایت هتل است. از طرفی خواندن نظرات افرادی که پیش از این مسافر هتل بوده‌اند، شما را در انتخاب کمک می‌کند. این ویژگی مثبتی است که در سایت علی‌ بابا در دسترس شما بوده و می‌تواند انتخاب آگاهانه‌تری برایتان ایجاد کند.
قیمت هتل‌های اهواز در چه حدودی است؟
قیمت هتل های اهواز با توجه به تعداد ستاره هتل، خدماتی که ارائه می‌دهد، تعداد و نوع وعده‌های غذایی در نظرگرفته شده، همچنین موقعیت مکانی هتل‌ها، متفاوت است. برای اطلاع از قیمت همه هتل‌های اهواز می‌توانید وارد صفحه رزرو هتل اهواز در سایت علی بابا شوید و با توجه به تاریخ و زمان ورود خود به هتل، از قیمت‌ها آگاه شوید. همچنین در سایت علی بابا فیلترهایی هم در نظر گرفته شده که می‌توانید با استفاده از آن‌ها، رنج قیمتی موردنظر خود را مشخص کنید تا فقط هتل‌هایی مناسب شما نمایش داده شود.
بهترین هتل آپارتمان های اهواز کدامند؟
اگر انتخاب شما برای اقامت در اهواز هتل آپارتمان اهواز باشد ،می‌توانید در لیست هتل‌های علی بابا، بهترین هتل آپارتمان‌ها را برای اقامت خود انتخاب کنید. هتل آپارتمان‌هایی مثل هتل آپارتمان آرامش، هتل آپارتمان هدیه، هتل آپارتمان ایرانیکا از جمله بهترین هتل‌ آپارتمان ‌‌های اهواز هستند که در رنج قیمتی متفاوت به مشتریان و مسافران خود، خدمات می‌دهند. این هتل‌ها اغلب سه ستاره هستند.
چگونه می‌توانم هتل‌های ارزان اهواز را رزرو کنم؟
برای رزرو هتل ‌های ارزان اهواز وارد سایت علی بابا شوید، از سایت علی بابا اسم شهر مقصد خود را جست‌وجو کرده و وارد صفحه مربوط به هتل‎های اهواز شوید. در این صفحه می‌توانید تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافر را وارد کرده و روی جست‌وجو کلیک کنید. در صفحه‌ای که باز خواهد شد، شما لیست بهترین هتل‌ها را مشاهده خواهید کرد. برای آسایش و انتخاب آسان‌تر میان هتل‌ها، همچنین می‌توانید فیلترهایی مثل رنج قیمت، تعداد ستاره و امکاناتی را که مدنظر دارید اعمال کرده و پس از آن، فهرست هتل‎‌ها بر اساس فیلترهای اعمال شده برای شما نمایش داده شوند.
هتل های اهواز در کیانپارس کدامند؟
در لیست هتل های اهواز در کیانپارس (مرکز شهر اهواز)، هتل‌هایی مثل هتل سه ستاره سومیا، در منطقه کیانپارس؛ خیابان 13 شرقی است که یکی از هتل‌های محبوب و بسیار عالی این شهر به حساب می‌آید. هتل آپارتمان و رستوران هدیه هم یکی دیگر از هتل‌های کیان‌پارس اهواز است که میان لیست هتل‌ آپارتمان‌های این شهر، خدماتی قابل قبول ارائه می‌دهد. همچنین می‌تواند انتخاب محبوب شما در فهرست هتل‌های مختلف اهواز در سایت علی بابا باشد. هتل آپارتمان محیا را هم می‌توانید برای اقامت خود انتخاب کنید که در منطقه‌ کیان‌پارس اهواز واقع شده است.
هتل های 4 ستاره اهواز کدامند؟
از بهترین هتل های 4 ستاره اهواز می‌توان به هتل نیشکر اهواز، هتل پارس اهواز، هتل سومیا اهواز و هتل بوستان اهواز اشاره کرد.
ساعت ورود و خروج هتل های اهواز؟
ساعت ورود و خروج هتل های اهواز طبق قانون سراسری هتل‌ها در تمام کشور یکسان است. ساعت ورود به هتل های اهواز 2 ظهر و خروج 12 ظهر است. اگر قبل از ساعات تحویل اتاق، وارد هتل شوید، به ناچار باید تا زمان مقرر یعنی همان ساعت 2 ظهر، منتظر بمانید. ممکن است در برخی موارد استثنایی که اتاق زودتر از زمان مقرر به هتل‌دار تحویل داده شده و کارهای نظافتی آن صورت گرفته، بتوانید اتاق را زودتر از ساعت 2 تحویل بگیرید.
چرا قیمت رزرو آنلاین هتل در اهواز از علی بابا با نرخ هتل تفاوت دارد؟
در مقایسه با قیمت‌های اقامت و رزرو آنلاین هتل در اهواز از علی بابا با دیگر سایت‌های رزرو هتل، حتما متوجه این خواهید شد که میان قیمت‌های سایت علی بابا و دیگر سایت‌ها تفاوت وجود دارد. علی بابا به عنوان بزرگ‌ترین و پرفروش‌ترین سایت خدمات آنلاین گردشگری در کشور، با بیشتر هتل‌ها قرارداد دارد. این قرارداد باعث شده انتخاب هتل و اقامت از طریق سایت علی‌ بابا شامل تخفیف و کاهش قیمت باشد. به همین دلیل است که رزرو آنلاین هتل در اهواز از علی بابا ارزان‌تر است.
هتل های اهواز- قیمت ها و نظرات کاربران- تصاویر هتل های اهواز