بلیط هواپیما کیش

پرواز به کیش

ما ایرانی‌ها جزیره کیش را یکی از جذاب‌ترین و قشنگ‌ترین جزایر خلیج فارس می‌دانیم. به همین خاطر است که همیشه گردشگران زیادی را می‌بینیم که از گوشه و کنار ایران به آن سفر می‌کنند. آخر چه جایی بهتر از کیش برای ما ایرانی‌ها وجود دارد؟ جزیره کیش مثل جواهری درخشان در خاک ایران می‌درخشد. همان طور که می‌دانید این جزیره از نظر اقتصادی و زیرساختی طی چند سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. شاید بتوان گفت شباهتی نسبی میان معماری کیش با کشورهای همسایه عربی به چشم می‌خورد. اگر شما هم دلتان برای یک سفر هیجان‌انگیز لک زده، با ما باشید تا بگوییم برای رفتن به کیش باید چه کنید. شما می‌توانند از دو مسیر هوایی و دریایی به جزیره کیش سفر کنید. جالب‌تر این که فرودگاه این شهر برای تمام شهرهای ایران بلیط پرواز دارد. اگر دوست دارید با هواپیما به کیش بروید، لازم است بایدها و نبایدهایی را بدانید و از نحوه تهیه بلیط کیش و هزینه‌های آن اطلاع پیدا کنید.
kish-lp-1.d38ad95.jpg

قیمت بلیط هوایی کیش

همیشه اولین موردی که پیش از برنامه‌ریزی برای یک سفر خاطره‌انگیز مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد، هزینه‌های آن است. قیمت بلیط کیش هم مانند سایر بلیط‌های هواپیمایی به مشخصه‌هایی مثل آژانس هواپیمایی، مسافت پرواز، کلاس پرواز، ساعت حرکت و ... بستگی دارد. به همین خاطر نمی‌توانیم مبلغ دقیقی برای بلیط کیش تعیین کنیم. هزینه بلیط کیش با توجه به شهری که از آن به سمت کیش پرواز می‌کنید و زمان پروازتان متفاوت است. برای تهیه بلیط هواپیما با مراجعه به سایت علی بابا، پس از انتخاب شهر مبدا و مقصد و زمان پرواز، گزینه‌های متنوعی را مشاهده خواهید کرد و می‌توانید با توجه به نیازتان از میان آنها انتخاب کنید. اگر می‌خواهید هزینه کمتری پرداخت کنید، می‌توانید در تورهای گردشگری ثبت نام کنید. البته برای ارزان‌تر شدن هزینه‌ها، بلیط‌ لحظه آخری کیش هم گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

خرید بلیط کیش

برای خرید بلیط هوایی کیش از چند راه می‌توانید اقدام کنید. یکی از راه‌ها مراجعه به یک دفتر آژانس مسافربری است که عموما فرایند زمان‌بری است. روش دوم مراجعه به وب‌سایت علی بابا است. برای این منظور باید مبدأ و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود را در سایت علی بابا وارد کنید، سپس می‌توانید بلیط دلخواه خود چه بلیط چارتر و چه بلیط سیستمی را تهیه کنید. پس همانطور که خودتان می‌بینید خرید بلیط هواپیمای کیش اصلا کار سختی نیست.

بهترین زمان سفر به کیش

از آن جایی که کیش اقلیم گرم و خشکی دارد، بهتر است در فصل مناسبی به این جزیره سفر کنید تا هم کمتر با محدودیت‌های پرواز مواجه شوید و هم بیشتر از سفرتان لذت ببرید. مسلما فصل تابستان در کیش حسابی گرم و سوزان است. به‌علاوه رطوبت هوا در این فصل بسیار بالاست و می‌تواند کفر شما را در بیاورد. حتی دیده شده که هوا در این فصل تا ۵۰ درجه بالا رفته است. همین گرمای هوا باعث می‌شود که گردشگران کمتری در این فصل به کیش سفر کنند.
بهترین زمان سفر به کیش اواخر فصل زمستان و اوایل فصل بهار است؛ یعنی بین ماه‌های دی تا اردیبهشت. در این ماه‌ها رطوبت هوا بسیار کم است و نسیم خنکی می‌وزد.
معمولا دمای هوا در این ماه‌ها بین ۱۹ تا ۲۲ درجه متغیر است. فصل پاییز و اوایل زمستان یعنی ماه‌های آذر و دی پرباران‌ترین فصل‌های جزیره کیش است. اگر به دنبال سفری ارزان به کیش هستید، بهترین زمان سفر به کیش اسفند ماه است. در این فصل هم هزینه‌ رزرو هتل کیش کمتر است و هم تورهای گردشگری ارزان‌قیمتی وجود دارد که می‌توانید به راحتی در آنها ثبت نام کرده و سفر دلچسبی را تجربه کنید.

بلیط رفت و برگشت کیش

اگر قصد شما از سفر به کیش شرکت در جلسات کاری، مصاحبه کاری، ملاقات با شخصی و به طور کل هر کاری باشد که یک روزه آن را انجام می‌دهید، می‌توانید بلیط رفت و برگشت کیش را تهیه کنید. در این صورت با هزینه‌ای به مراتب کمتر در پرواز کیش حضور خواهید داشت.
البته لازم به ذکر است که بلیط‌های رفت و برگشت را نمی‌توان کنسل کرد.

بلیط چارتر کیش

قبل از هر چیزی باید بدانید که بلیط چارتر کیش توسط چارترکنندها که تعداد زیادی بلیط خریداری می‌کنند تا زمان پرواز به فروش می‌رسد. معمولا این بلیط‌ها قیمت کمتری دارند، از این رو مقرون به صرفه‌ترین روش سفر به کیش محسوب می‌شود. معمولا برخی از آژانس‌های هواپیمایی در مدت معینی از سال و یا فصل‌های مشخصی بلیط‌های چارتر کیش را در معرض فروش قرار می‌دهند. البته لازم به ذکر است که قیمت این بلیط‌ها ممکن است برای هر آژانس هواپیمایی تفاوت داشته باشد. شما می‌توانید با جست‌وجو در سایت‌ علی بابا، بهترین نرخ بلیط کیش را پیدا و خریداری کنید. این نکته نباید فراموش شود که این بلیط‌ها برای افرادی که برنامه زمانی خاصی برای پرواز کیش ندارند، مناسب است. مثلا اگر برای کار به کیش سفر می‌کنید، بلیط چارتری برای شما مناسب نیست. در ضمن درمورد بلیط چارتری هزینه بلیط یک فرد بالغ با یک کودک تفاوتی ندارد که از معایب بلیط چارتری محسوب می‌شود. در ضمن هواپیمایی که پروازهای چارتری را انجام می‌دهد، از هواپیمای معمولی کوچک‌تر است و برای انتقال تعداد کمتری مسافر طراحی شده است. جالب است بدانید با این که قیمت بلیط هواپیما چارتری مناسب‌تر است؛ اما اغلب مجلل‌تر از هواپیماهای معمولی است.

سؤالات متداول درباره خرید بلیط هواپیما کیش

قیمت بلیط کیش چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیمای کیش با توجه به متغیرهایی همچون زمان حرکت، کلاس پرواز و ... متفاوت است. شما عزیزان برای رزرو بلیط هواپیمای کیش سه انتخاب دارید. یکی انتخاب سیستمی است که در این روش باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید. دوم بلیط لحظه آخری، که ارزان‌ترین نوع بلیط کیش است؛ و سوم بلیط رفت و برگشت که از بلیط های سیستمی ارزان‌تر است.
همچنین به ازای پرداخت مبلغ کمتری می‌توانید بلیط چارتری تهیه کنید. ذکر این نکته هم ضروری است که بلیط‌های رفت و برگشتی قابلیت کنسل کردن ندارند

بلیط رفت و برگشت به کیش چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیمای کیش با توجه به متغیرهایی همچون زمان حرکت، کلاس پرواز و ... متفاوت است. شما عزیزان برای رزرو بلیط هواپیمای کیش سه انتخاب دارید. یکی انتخاب سیستمی است که در این روش باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید. دوم بلیط لحظه آخری، که ارزان‌ترین نوع بلیط کیش است؛ و سوم بلیط رفت و برگشت که از بلیط های سیستمی ارزان‌تر است.
همچنین به ازای پرداخت مبلغ کمتری می‌توانید بلیط چارتری تهیه کنید. ذکر این نکته هم ضروری است که بلیط‌های رفت و برگشتی قابلیت کنسل کردن ندارند

بلیط ارزان هواپیما کیش چقدر است؟

ارزان‌ترین بلیط‌ هواپیما کیش بلیط‌های چارتری، بلیط لحظه آخری و بلیط رفت و برگشت است. بلیط لحظه آخری بلیطی است که تا مدت زمان کمی قبل از پرواز به فروش نرفته است و با قیمت کمتری نسبت به بلیط‌های دیگر به فروش می‌رود. اگر برنامه مشخصی برای سفر ندارید و هر لحظه آماده شروع سفرتان هستید با تهیه این بلیط‌های می‌توانید سفر ارزان‌تری داشته باشید.
در ضمن می‌توانید با رزرو تور کیش هم با صرف هزینه کمتری به کیش سفر کنید و لذت ببرید.
ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط کیش کدامند؟
از آن جایی که کیش در اکثر فصل‌های سال شلوغ و پر از گردشگر است، فرودگاه این جزیره زیبا در روز 23 پرواز انجام می‌دهد. این فرودگاه با شرکت‌های هواپیمایی زیادی از جمله کیش ایر، ماهان ایر، ایران ایر، آتا و قشم ایر طرف قرارداد است.