تورهای اروپا

جستجوی بلیط هواپیما ( یک طرفه - رفت و برگشت )

 

تور اروپا، آنچه باید بدانید

در یک کلام باید اروپا را دید تا به خود گفت دنیا دیده. با تور اروپا، سفر به دل تاریخ خواهید داشت، به همان میزان باشکوه به همان اندازه زیبا و عمیق. اروپا هم فال است و هم تماشا. هم می‌توانید در وادی هنر و تاریخ سیر و سفر کنید و هم لذت کافه ‌نشینی و شب‌های روشن اروپا را تجربه کنید. منظره‌ی بی‌نظیر و طبیعت بکر اروپا هم همیشه به یادتان خواهد ماند.

تور فرانسه

تور فرانسه شما را به دیدن ایفل خواهد برد و ساعت‌های شما را با بازدید از مشهورترین موزه‌ی دنیا پر می‌کند. در پاریس کافه‌نشینی و قدم زدن در شانزلیزه حال و هوای خوبی به شما می‌دهد.

تور ایتالیا

ایتالیا آنقدر دیدنی دارد که نمی‌توان فهرست کرد. اما مگر می‌شود به ایتالیا سفر کرد و از واتیکان بازدید نکرد؟ ونیز و کانال‌های آب در آن یکی از مهمترین جاذبه گردشگری ایتالیا هستند. برای دیدن دیدنی های ایتالیا باید همه را فهرست کرد تا به این اسامی رسید و هیچ کدام را جا ننداخت: کلوسئوم، برج پیزا، شهر مدفون شده پمپئی، کلیسای سانتا ماریا دل فیوره در فلورانس.

تور اسپانیا

تور اسپانیا یکی از دیدنی‌ترین تورهای اروپاست. اسپانیا یعنی رنگ و موسیقی و رقص. حتی اگر بنای تاریخی و هنری هم نداشته باشد، حال و هوای شهرهایش سفر خاطره‌انگیزی برای شما خواهد بود. با این حال دیدنی‌های اسپانیا آنقدر زیاد است که شما برای دیدن همه آنها وقت کم خواهید آورد. هر شهر اسپانیا حال و هوای خود را دارد. اما دیدن این اماکن و شهرها را از دست ندهید: کلیسای ساگرادا فامیلیا در بارسلون، جزایر قناری در جنوب اسپانیا، موزه پیکاسو در بارسلون، صومعه پادشاهی لاانکارناسیون مادرید، پارک بوئن ریترو مادرید، قصر سلطنتی در مادرید، ورزشگاه و موزه‌‌ی نیوکمپ در بارسلون. دیدن شهرهایی مانند والنسیا و سویا و مالاگا را هم از دست ندهید. در میانه راه‌های بین آنها آثار بی‌نظیری از شهرهای قرون وسطایی را می‌توانید ببینید.

تور اتریش

تور اروپا در اتریش شما را در وین اقامت می‌دهد. شهری زیبا که مانند پراگ و بوداپست بیشتر موزه‌ی شهری است. شهری با ساختمان‌های باشکوه و تاریخی. در وین موسیقی کلاسیک گوش دهید و از این ساختمان‌ها دیدن کنید تا شما را در هنر و زیبایی غرق کند: قصر شون برون، کاخ هافبورگ، موزه‌ تاریخ هنر، کاخ بِلوِدیره، کلیسای جامع سنت اشتفان.

تور چک

تور اروپا فقط با سفر به پراگ کامل می‌شود. پراگ کلکسیون منحصر به فردی از مقبره‌های تاریخی دارد که در بناهای ساخته شده در قرن‌های مختلف قرار دارند. پراگ زیباترین شهر اروپاست. شهر پل‌ها و برج‌های طلایی. شهری با شیروانی‌های رنگارنگ. دیدنی‌های پراگ عبارتند از: قلعه پراگ، موزه کمونیسم، ساعت نجومی، تپه و پارک پترین، موزه ملی پراگ و باغ وحش پراگ.

تور مجارستان

تور اروپا در مجارستان به بوداپست می‌رسد. شهری در کنار رود دانوب. بوداپست حال و هوای یک شهر تاریخی اروپایی دارد. انگار در موزه‌ای بزرگ در حال سفر هستید. هر ساختمان و میدانی، خود اثری تاریخی است با معماری و شکوهی بی‌نظیر.  یکی از دیدنی‌ترین مناطق گردشگری در بوداپست ، قلعه بزرگ بودا است. قلعه‌ای متعلق به قرن سیزدهم میلادی. برای گردشگری در بوداپست این اسامی را به یاد داشته باشید تا با بازدید از آنان سفرتان را تکمیل کنید: پل زنجیری، میدان قهرمانان، قلعه سنگر و استحکامات ماهیگیر، کلیسای ماتیاش، مرکز خرید پاریشی اودوار، قلعه وایداهونیاد، خانه اپرا و کاخ نیویورک.

تور آلمان

دیدنی های آلمان کم نیست، اما برای دیدن همه آنها باید به همه‌ی شهرها سفر کنید. می‌توانید این اماکن تاریخی را در این شهرها ببینید: کلیسای جامع کلن، کلیسای زنان در درسدن، دروازه براندنبورگ برلین، قصر نوی شوان‌اشتاین، بنای تاریخی تسوینگر در درسدن، بندر هامبورگ، برج تلویزیون برلین، بنای یادبود جنگ در برلین، قصر هایدلبرگ، تندیس هرکول در کاسل، قصر شورین.

تور سوییس

در سوییس خود را به طبیعت بسپارید. آنچه شما را مسحور این کشور می‌کند طبیعت بی‌نظیر آن در دامنه‌ی کوه‌های آلپ است. هرچند که در شهری مانند ژنو شما با انبوهی از نهادهای جهانی مواجه می‌شوید که همیشه درباره‌شان شنیده‌اید. مقر اروپایی سازمان ملل در ژنو قرار دارد. از دیدن دریاچه لوزان غافل نشوید و بالن‌سواری را در شهر برن در برنامه سفر جای دهید.

تور یونان

تور یونان را از آتن آغاز کنید که مهد تمدن باستانی این کشور است. بناهایی مانند آکروپولیس، معبد زئوس نشانه بلندای قدمت تاریخی یونان هستند. اما محله‌هایی مانند محله پلاکا و سواحل شهر، آتن را با دنیای امروز پیوند می‌دهد تا خوشی‌ها کامل باشد.


دور اروپا (20 روزه)

دور اروپا - 20 روزه

خدمات تور دور اروپا (20 روزه)

هواپیمایی ایجین - اتوبوس توریستی اسکانیای 54نفره ایرانی به صورت در اختیار -ویزای شنگن – بلیط پرواز ایژین رفت به آتن و برگشت از آمستردام - ترجمه مدارک - بیمه مسافرتی- صبحانه کلیه وعده ها - کلیه ناهار ها به غیر از 10 وعده به عهده تور میباشد - پذیرایی- همراهی لیدر تور فارسی زبان در کل روزهای سفر؛ 8 شب هتل 4 ستاره – 10 شب هتل 3 ستاره و 1شب در کابین 4 نفره کشتی- کلیه ورودیه های تاریخی وفرهنگی که جزو ایکوموس یونسکو باشد. هزینه هایی که به عهده تور نمیباشد: شام ها -10 وعده ناهار - عوارض خروج کشور- اماکن تفریحی مانند دیزنی لند– هزینه قایق سواری ها-اماکنی که عضو ایکوموس یونسکو نمیباشند مانند برج ایفل،برج اتمیوم،موزه تاریخ طبیعی وین، موزه مینی یوروپ و موزه پرگامون.

توضیحات تور دور اروپا (20 روزه)

 • جهت افرادی که نیازی به ویزای شنگن ندارند ، 1 میلیون تومان کاسته می‌شود.
 • درصورتی که شخصی موفق به دریافت ویزای شنگن نشود 1میلیون تومان از هزینه تورجهت سفارت وترجمه مدارک کم شده ومابقی به او مسترد خواهد شد.
 • چنانچه شخصی تمایل به استفاده از اتاقهای 2 نفره و پنجره دار کشتی داشت بایستی زمان ثبت نام به مسئول ثبت نام اطلاع دهد و مبلغ 50 یورو برای هرنفر اضافه پرداخت نماید.
 • ردیف صندلی اتوبوس به ترتیب اولویت ثبت نام میباشد وردیف صندلی هرشخص در قرارداد ذکر خواهد شد.
 • جهت خانمهای بالای 65 سال وآقایان بالای 70 سال آوردن شخص همراه از خانواده درجه یک الزامی میباشد، مگر با امضای ضمائم قرارداد که گردشگر تایید مینماید که مسئولیت سلامتی و همچنین سایر مشکلات ناشی ازنداشتن همراه به عهده خود شخص است.

تورهای علی بابا


دور اروپا (29 روزه)

دور اروپا - 29 روزه

خدمات تور دور اروپا (29 روزه)

هواپیمایی ایجین - اتوبوس توریستی اسکانیای 54نفره ایرانی به صورت در اختیار -ویزای شنگن – بلیط پرواز ایژین رفت به آتن و برگشت از بوداپست - ترجمه مدارک - بیمه مسافرتی- صبحانه کلیه وعده ها - کلیه ناهار ها به غیر از 13وعده به عهده تور میباشد - پذیرایی- همراهی لیدر تور فارسی زبان در کل روزهای سفر؛ 12شب هتل 4 ستاره - 15شب هتل 3 ستاره و 1شب در کابین 4 نفره کشتی- کلیه ورودیه های تاریخی وفرهنگی که جزو ایکوموس یونسکو باشد. هزینه هایی که به عهده تور نمیباشد: شام ها -13وعده ناهار - عوارض خروج کشور- اماکن تفریحی مانند دیزنی لند– هزینه قایق سواری ها-اماکنی که عضو ایکوموس یونسکو نمیباشند مانند برج ایفل،برج اتمیوم،موزه تاریخ طبیعی وین، موزه مینی یوروپ و موزه پرگامون.

توضیحات تور دور اروپا (29 روزه)

 • جهت افرادی که نیازی به ویزای شنگن ندارند ، 1 میلیون تومان کاسته می‌شود.
 • درصورتی که شخصی موفق به دریافت ویزای شنگن نشود 1میلیون تومان از هزینه تورجهت سفارت وترجمه مدارک کم شده ومابقی به او مسترد خواهد شد.
 • چنانچه شخصی تمایل به استفاده از اتاقهای 2 نفره و پنجره دار کشتی داشت بایستی زمان ثبت نام به مسئول ثبت نام اطلاع دهد و مبلغ 50 یورو برای هرنفر اضافه پرداخت نماید.
 • ردیف صندلی اتوبوس به ترتیب اولویت ثبت نام میباشد وردیف صندلی هرشخص در قرارداد ذکر خواهد شد.
 • جهت خانمهای بالای 65 سال وآقایان بالای 70 سال آوردن شخص همراه از خانواده درجه یک الزامی میباشد، مگر با امضای ضمائم قرارداد که گردشگر تایید مینماید که مسئولیت سلامتی و همچنین سایر مشکلات ناشی ازنداشتن همراه به عهده خود شخص است.

تورهای علی بابا


فرانسه - اسپانیا - ایتالیا (13 روزه)

تور فرانسه - اسپانیا - ایتالیا

خدمات تور ایتالیا - فرانسه - اسپانیا (13 روزه)

 پرواز رفت و برگشت آلیتالیا - اخذ ویزای شنگن، بیمه مسافرتی تا سقف پنجاه هزار یورو پوشش حوادث - اقامت در هتل های چهار ستاره همراه با صبحانه - ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی با اتوبوس های توریستی - پروازهای بین شهری  - یک گشت درهر شهر ، لیدر فارسی زبان

تورهای علی بابا


ایتالیا - فرانسه (12 روزه)

ایتالیا - فرانسه

خدمات تور ایتالیا - فرانسه(12 روزه)

 پرواز رفت وبرگشت آلیتالیا - اخذ ویزای شینگن - هتل ها 4* با صبحانه - ترنسفر فرودگاهی - قطارها و پروازهای بین شهری - یک گشت شهری در هر شهر - لیدر فارسی زبان - بیمه مسافرتی.

تورهای علی بابا


دور ایتالیا (10 روزه)

دور ایتالیا

خدمات تور  ایتالیا (10 روزه)

 پرواز رفت وبرگشت آلیتالیا - اخذ ویزای شینگن - هتل ها 4* با صبحانه ، ترنسفر فرودگاهی - قطارها و پروازهای بین شهری - یک گشت شهری در هر شهر - لیدر فارسی زبان - بیمه مسافرتی .

تورهای علی بابا


یونان (آتن - تسالونیکی)

یونان (آتن - تسالونیکی)

خدمات تور آتن - تسالونیکی (7 روزه)

 اخذ ویزای شنگن - پرواز مستقیم رفت و برگشت با هواپیمایی ایجین، پرواز داخلی آتن-تسالونیکی - گشت شهری آتن و ورودیه مکان های دیدنی - بیمه مسافرتی تا سقف پنجاه هزار یورو پوشش حوادث - اقامت در هتل های چهار و پنج ستاره همراه با صبحانه - پرداخت تمام هزینه های رفت و برگشت فرودگاهی - گشت و گذار در شهر با اتوبوس های مجهز به سیستم تهویه هوا

توضیحات تور آتن - تسالونیکی

 • پس از صدور ویزا ضمانت نامه به مبلغ حداقل 35 میلیون تومان جهت ضمانت برگشت در وجه آژانس علی بابا از مسافر اخذ می‌گردد.

تورهای علی بابا


آتن (7 روزه)

تور آتن

خدمات تور آتن (7 روزه)

 اخذ ویزای شنگن - پرواز مستقیم رفت و برگشت با هواپیمایی ایجین - گشت شهری آتن و ورودیه مکان های دیدنی - بیمه مسافرتی تا سقف پنجاه هزار یورو پوشش حوادث - اقامت در هتل های چهار و پنج ستاره همراه با صبحانه -  پرداخت تمام هزینه های رفت و برگشت فرودگاهی با اتوبوس های توریستی - گشت و گذار در شهر با اتوبوس های مجهز به سیستم تهویه هوا

توضیحات تور آتن

 • پس از صدور ویزا ضمانت نامه به مبلغ حداقل 35 میلیون تومان جهت ضمانت برگشت در وجه آژانس علی بابا از مسافر اخذ می‌گردد.

توضیحات عمومی (برای همه‌ی تورهای اروپا)

 • عوارض خروج از کشور به عهده مسافرین است.
 • در خصوص سفارت هایی که نیاز به ترجمه مدارک می باشد، هزینه دارالترجمه به عهده مسافرین محترم می باشد.
 • آژانس علی بابا درخواست کننده ی ویزا میباشد نه صادر کننده ِ در صورت عدم صدور ویزا مسافر موظف به پرداخت جریمه بلیط . هتل و مبلغ کامل ویزا است.

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آژانس هواپیمایی و جهانگردی علی‌بابا می باشد.