هواپیمایی قطر

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز در سال 1993 و در دوحه‌ی قطر تاسیس شد. این شرکت هواپیمایی که هم‌اکنون یکی از بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین شرکت‌های هواپیمایی در سطح جهان است در حال حاضر، روزانه به 150 مقصد در سراسر جهان پرواز دارد. تمامی پروازهای این هواپیمایی از ایران، در دوحه توقف دارند و پس از آن به مقصد مورد نظر پرواز می‌کنند.

کلاس‌های پروازی این هواپیمایی به سه کلاس بیزینس، اکونومیک و فرست کلاس تقسیم می‌شود. در فرست کلاس، صندلی‌ها مجهز به ماساژور، سیستم حرارتی و خنک‌کننده، تلویزیون، حمام، تخت‌خواب و در بعضی موارد اتاق خصوصی هستند.

 

کلاس تجاری هواپیمایی قطر صندلی‌هایی دارد که هرکدام می‌توانند با داشتن قابلیت خم شدگی 180 درجه، به یک تخت‌خواب راحت تبدیل شوند. از آن‌جایی که استانداردهای قطر ایرویز در کلاس تجاری نسبت به سایر هوایپمایی‌ها سطح بالاتری دارد، خرید بلیط پروازهای کلاس تجاری قطر ایرویز نسبت به سایر هواپیمایی‌ها به صرفه‌تر است. در نهایت، در کلاس اکونومی این هواپیمایی، برای هر صندلی یک صفحه نمایش مخصوص در نظر گرفته‌اند که مسافران می‌توانند در آن‌ها برنامه‌های مختلف را تماشا کنند.

میزان بار مجاز برای فرست کلاس 50 کیلوگرم، کلاس تجاری 40 کیلوگرم و کلاس اقتصادی 30 کیلوگرم است.

هواپیمایی قطر در سال 2015 جایزه‌ی بهترین خط هوایی و بهترین کلاس تجاری در پرواز را از آن خود کرد. ماجرای مهماندارن و خلبان‌های هواپیمایی قطر، همیشه بر سر زبان رسانه‌های مختلف بوده و هست. سیستم خاصی که این ایرلاین برای جذب کادر پروازی خود از  سراسر دنیا دارد، مثال زدنی‌ است. آنچه هواپیمایی قطر را به یک ایرلاین کاملا جهانی تبدیل می‌کند، نه تنها در مسیرهای پروازی و ارایه‌ی بی نظیر خدمات این هواپیمایی، بلکه در چند ملیتی بودن کادر پروازی این هواپیمایی هم به چشم می‌خورد.

شما می‌توانید برای خرید کاملا آنلاین بلیط پروازهای هواپیمایی قطر، از طریق سامانه‌ی خرید بلیط هواپیمای علی‌بابا اقدام کنید. شما از طریق این سامانه می‌توانید بلیط پرواز قطر ایرویز را به هر مقصدی که مد نظرتان باشد ظرف مدت زمان چند دقیقه خریداری کرده و برای پرواز آرامش‌بخشتان در این هواپیمایی آماده شوید.

 

خرید بلیط هواپیمای مسیرهای پرسفر هواپیمایی قطر از تهران

پرواز تهران ـ برلین

پرواز تهران ـ مادرید

پرواز تهران ـ فرانکفورت

پرواز تهران ـ بارسلون

پرواز تهران ـ مونیخ

پرواز تهران ـ لس آنجلس

پرواز تهران ـ رم

تهران ـ سان‌فرانسیسکو

پرواز تهران ـ لندن

پرواز تهران ـ ونکوور

پرواز تهران ـ پاریس

پرواز تهران ـ تورنتو

پرواز تهران ـ استکهلم

تهران ـ سائوپائولو

پرواز تهران ـ کیپ‌تاون

پرواز تهران ـ تونس

تهران ـ ژوهانسبورگ

تهران ـ استانبول