هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج از آن دسته ایرلاین‌هایی است که زمان زیادی از تاسیس‌شان نگذشته و با این حال توانسته‌اند در همین مدت زمان ناچیز، قدم‌های بزرگی بردارند. این هواپیمایی در سال ۱۳۸۹ تاسیس شد و تمام تلاشش را به کار گرفت تا با بهره‌مندی از تخصص نیروهای تازه‌نفس خود، بهترین خدمت‌رسانی را در عرصهٔ حمل و نقل هوایی به مسافران ارایه کند. یکی از نقاط قوت این هواپیمایی که نمی‌شود به سادگی از آن گذشت، همین جوان بودن نیروها و ساختار شرکت است. هواپیمایی معراج، نه تنها شور و شوق نیروهای جوان در کادر خود را بهینه سازی کرده است، بلکه ناوگان این هواپیمایی نیز در میان سایر هواپیمایی‌ها، میانگین سنی پایین‌تری داشته و همین مسئله موجب شده تا این امکان را داشته باشد که ایمنی پرواز را در کنار مدرن بودن خدمات پرواز در اختیار مسافران قرار دهد.

در حال حاضر

این هواپیمایی، آموزش مستمر کارکنان را در راس برنامه‌های حال حاضر خود قرار داده است و با توسعهٔ زیرساخت‌های لازم، سعی دارد تا به بهترین نحو به هدف خود که جلب رضایت مسافران است، برسد. هواپیمایی معراج هم‌اکنون در شهرهایی مثل: تهران، مشهد، کیش، شیراز، اصفهان و کرمانشاه و در کشورهای ترکیه، عراق، مالزی، کویت و امارات ایستگاه‌های فعال دارد و مسافران مسیرهای ذکر شده می‌توانند مستقیما از خدمات هواپیمایی معراج بهره‌مند شوند.  

جالب است بدانید که هواپیمایی معراج به تازگی در جهت حمایت از حفظ محیط زیست، شمایل یوزپلنگ ایرانی را بر بدنهٔ هواپیماهای این شرکت نقش زده است.

مقاصد داخلی معراج:

پروازهای معراج که از تهران می‌پرند: مشهد ـ کیش ـ کرمانشاه ـ شیراز

پروازهای معراج که از مشهد می‌پرند: کیش ـ کرمانشاه ـ شیراز ـ اصفهان ـ تبریز

پروازهای معراج که از اصفهان می‌پرد: کیش

مقاصد خارجی معراج هم از قرار زیر است:

ترکیه ـ مالزی ـ نجف

ناوگان: