هواپیمایی کیش ایر

شرکت هواپیمایی کیش ‌ایر که از زیرمجموعه‌های سازمان منطقه آزاد کیش است، در سال ۱۳۷۰ در قالب یک شرکت سهامی خاص تاسیس شد. اولین پرواز این شرکت در خرداد ۱۳۷۰ انجام شد. هدف اولیه‌ این شرکت هواپیمایی، بالابردن سطح ارتباط هوایی جزیره‌ با مراکز استان‌ها بود. اما به مرور با افزایش تعداد ناوگان کیش ایر و اجرای سیاست‌های اقتصادی خاص، پروازهای خارجی نیز به فهرست پروازهای این شرکت اضافه شدند.

Kish Air علاوه بر ارائه کلاس پروازی اقتصادی اکونومی، در برخی از مسیرهای پروازی از جمله تهران کیش تهران و تهران مشهد تهران، پروازهای تجاری (Business Class) را نیز در لیست پروازهای خود دارد.

دفتر هواپیمایی کیش ایر علاوه بر تهران در جزیره کیش و برخی از شهرستان‌ها و شهرهای خارجی نیز دایر است.

بلیط هواپیما کیش ایر

اگر قصد سفر را دارید و می‌خواهید بلیط هواپیما کیش ایر را بخرید، خوب است کمی درباره این شرکت و پروازهایش اطلاعات داشته باشید. نخست اینکه کیش ایر علاوه بر پوشش تعداد زیادی از شهرهای داخلی، به برخی از شهرهای خارجی نیز سفر دارد و پرواز کیش ایر به داخل کشور محدود نمی‌شود. بلیط داخلی کیش ایر را برای سفرهای داخلی و بلیط خارجی کیش ایر را برای سفر به نقاط دیگر جهان، به راحتی از علی بابا بخرید و از مزایای این سایت برخوردار شوید.

قیمت بلیط هواپیما کیش ایر

قیمت بلیط هواپیما کیش ایر به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به طول مسیر، زمان سفر، کلاس پروازی، کلاس نرخی و... اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت روز بلیط، مبدا و مقصد مورد نظر خود را در علی بابا جستجو کنید.

خرید بلیط هواپیما کیش ایر از علی بابا

برای خرید بلیط هواپیما کیش ایر از علی بابا، کافی است تنها چند دقیقه زمان بگذارید. برای این کار ابتدا باید وارد حساب کاربریتان در علی بابا شوید و به صفحه پرواز بروید. ابتدا مبدا، مقصد و زمان سفر را مشخص و روی جستجو کلیک کنید. در صفحه بعد، لیست کاملی از پروازها به مقصد مورد نظرتان را خواهید دید. مرحله بعد برای خرید بلیط کیش ایر این است که این ایرلاین را از کنار صفحه انتخاب کنید. حالا از لیست موجود، بلیط پرواز مناسب خود را انتخاب کنید. در نهایت برای رزرو بلیط هواپیما کیش ایر، اطلاعاتتان را تکمیل کنید و پرداخت را اینترنتی انجام دهید.

Kishair airline - aircraft

مقاصد پروازی کیش ایر

مقاصد پروازی کیش ایر، علاوه بر شهرهای داخلی، شامل شهرهای خارجی هم می‌شود. در ادامه برخی از این مقاصد را معرفی می‌کنیم.

  • کیش : همان‌طور که از نام این ایرلاین پیداست در کیش تاسیس شده است. بنابراین طبیعی است که یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مقاصد پروازی کیش ایر، این جزیره محبوب ایرانی‌ها باشد. (بلیط هواپیما کیش)
  • مشهد : مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران، یکی از شاخص‌ترین مقاصد پروازی کیش ایر و سایر ایرلاین‌های داخلی است. (بلیط هواپیما مشهد)
  • تهران : بسیاری از مسافران، کیش ایر را برای سفر به پایتخت و انجام سفرهای کاری و تفریحی‌شان انتخاب می‌کنند.
  • اصفهان : اصفهان با موقعیت کم‌نظیر گردشگری و تفریحی‌اش شهر پرطرفداری است؛ در نتیجه این شهر در هفته میزبان چند پرواز از کیش است.
  • بندرعباس : برای سفر به بندرعباس یکی از بهترین انتخاب‌ها پروازهای کیش ایر است.
  • شیراز : شیراز دیگر شهر گردشگری ایران نیز مقصد بسیاری از پروازهای هواپیمایی کیش ایر در هفته است.
  • اهواز : یکی دیگر از مقاصد پروازی کیش ایر، اهواز است؛ شهری با موقعیت اقتصادی و گردشگری ویژه و مهم.
  • دبی : در میان شهرهای خارجی، دبی یکی از محبوب‌ترین‌هاست. شهری که در هر هفته از چند پرواز کیش ایر میزبانی می‌کند.
  • مسقط : مسقط پایتخت عمان است؛ شهری که یکی از بهترین ایرلاین‌ها برای سفر به آن، کیش ایر است.
  • نجف : بسیاری از هموطنان‌مان برای سفر عتبات عالیات و شهر مقدس نجف، کیش ایر را انتخاب می‌کنند.

بلیط چارتر هواپیمایی کیش ایر

برای خرید بلیط چارتر هواپیمایی کیش ایر، تنها یک مرحله به خرید از علی بابا اضافه می‌شود. در واقع همان مراحل خرید بلیط هواپیما را طی می‌کنید، فقط پس از اینکه لیست پروازهای کیش ایر را مشاهده کردید، در کنار صفحه، از پنجره نوع بلیط، چارتر را انتخاب می‌کنید. حالا لیست پروازهای چارتر کیش ایر را می‌بینید. با تکمیل اطلاعات و پرداخت آنلاین، خرید بلیط چارتر هواپیمایی کیش ایر به پایان می‌رسد.

بلیط سیستمی هواپیمایی کیش ایر

اگر به هر دلیلی بلیط سیستمی را به بلیط چارتر ترجیح می‌دهید، کافی است مانند مرحله قبل عمل کنید. با این تفاوت که در پنجره نوع بلیط، سیستمی را انتخاب کنید. با این کار، شما تنها بلیط‌های سیستمی را مشاهده خواهید کرد. این بار هم پس از تکمیل اطلاعات و پرداخت آنلاین، خرید بلیط سیستمی هواپیمایی کیش ایر به پایان می‌رسد.

بلیط لحظه آخری هواپیمایی کیش ایر

احتمالا برای اینکه هزینه سفرتان پایین بیاید به خرید بلیط لحظه آخری هواپیمایی کیش ایر هم فکر کرده‌اید. اگر تصمیم دارید این نوع بلیط را برای سفرتان بخرید، حتما می‌دانید که فاصله خرید بلیط تا پرواز بسیار کم است. بنابراین باید همه چیز را برای سفرتان پیش‌بینی کرده باشید.

بلیط ارزان هواپیمایی کیش ایر

اگر از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید هزینه‌های سفرتان را کاهش دهید، حتما به بلیط ارزان هواپیما کیش ایر هم فکر کرده‌اید. برای اینکه بلیط ارزان کیش ایر را پیدا کنید، اولین پیشنهاد ما این است که سفرتان را به ایام غیرتعطیل و وسط هفته موکول کنید. علاوه بر این، تقویم قیمتی علی بابا هم به کمکتان می‌آید و ارزان‌ترین پرواز را نشانتان می‌دهد.

برنامه پروازهای داخلی کیش ایر

برنامه پروازهای داخلی کیش ایر، از این قرار است:

آبادان ـ تهران

کیش ـ کرمانشاه

تهران ـ اهواز

کیش ـ مشهد

تهران ـ یزد

کیش ـ رشت

تهران ـ بندرعباس

کیش ـ سنندج

گرگان ـ تهران

کیش ـ ساری

تهران ـ اصفهان

کیش ـ شیراز

تهران ـ کیش

کیش ـ تبریز

تهران ـ مشهد

مشهد ـ بندرعباس

تهران ـ عسلویه

مشهد ـ همدان

تهران ـ شیراز

مشهد ـ اصفهان

تهران ـ تبریز

مشهد ـ کرمانشاه

تهران ـ چابهار

مشهد ـ رشت

بندرعباس ـ اصفهان

مشهد ـ ساری

بندرعباس ـ کیش

مشهد ـ شیراز

بندرعباس ـ کرمانشاه

اصفهان ـ بندرعباس

بندرعباس ـ مشهد

اصفهان ـ عسلویه

اهواز ـ کیش

کرمانشاه ـ بندرعباس

اهواز ـ مشهد

عسلویه ـ رشت

کیش ـ یزد

عسلویه ـ شیراز

کیش ـ اصفهان

کیش ـ همدان

کیش ـ کرمان

 

برنامه پروازهای خارجی کیش ایر

اگر به دنبال برنامه پروازهای خارجی کیش ایر هستید، این لیست کمکتان می‌کند:

پرواز آبادان نجف

چابهار ـ دبی

مسقط ـ چابهار

دبی ـ کیش

دبی ـ بوشهرمسقط ـ شیراز
تهران ـ نجف 

پرواز رفت و برگشت کیش ایر

برای تهیه پرواز رفت و برگشت کیش ایر، کافی است هنگام خرید در علی بابا، گزینه رفت و برگشت را به جای یک طرفه انتخاب کنید. بلیط هواپیما رفت و برگشت کیش ایر را بخرید و بدون نگرانی از پیدا نکردن بلیط برای بازگشت، عازم سفر شوید.

کیفیت هواپیمایی کیش ایر

کیفیت هواپیمایی کیش ایر مناسب و قابل قبول است. در واقع قیمت بلیط هواپیما کیش ایر، در مقایسه با امکانات این ایرلاین بسیار مقرون‌به‌صرفه است. بی‌شک پس از سفر با کیش ایر، با رضایت خاطر از هواپیما پیاده خواهید شد.

Kishair airline - aircraft2

ترمینال هواپیمایی کیش ایر

اگر از تهران عازم سفر هستید و با هواپیمایی کیش ایر می‌خواهید به سفر خارجی بروید، باید راهی فرودگاه امام خمینی(ره) شوید. اما در صورتی که سفرتان داخلی است باید به ترمینال شماره یک فرودگاه مهرآباد بروید. پس از بازگشت به تهران هم ترمینال شماره دو میزبان شما خواهد بود.

کنسل کردن بلیط هواپیمای کیش ایر

برای کنسل کردن هواپیمای کیش ایر باید به حساب کاربریتان در علی بابا مراجعه کنید. روی سفرهای من کلیک کنید و مراحل آن را به ترتیب طی کنید. پس از اینکه این مراحل را پشت سر گذاشتید، پول در کوتاهترین زمان به حسابتان بازمی‌گردد.

سوالات متداول درباره کیش ایر

کلاس پروازی هواپیمایی کیش ایر چگونه است؟ این کلاس‌ها در تمام پروازها برقرار است؟

اصلی‌ترین کلاس پروازی هواپیمایی کیش ایر، کلاس اکونومی یا همان اقتصادی است. البته در برخی مسیرها نظیر تهران کیش، کیش تهران، تهران مشهد و مشهد تهران کلاس بیزینس یا تجاری نیز برای مسافران درنظر گرفته شده است.

ناوگان هواپیمایی کیش ایر دارای چند فروند پرنده است؟ هواپیماهای این ایرلاین از چه نوعی هستند؟

طبق اعلام سایت شرکت هواپیمایی کیش ایر، ناوگان این ایرلاین در حال حاضر 11 فروند هواپیما دارد. از این میان 2 فروند فوکر، 7 فروند مک دانل داگلاس و 2 فروند هم ایرباس 321 است.

برای کنسل کردن بلیط هواپیمای کیش ایر چه کار کنیم؟ هزینه کنسلی چه قدر است؟

برای کنسل کردن بلیط هواپیمایی کیش ایر وارد حساب کاربریتان در علی بابا شوید و روی سفارشات و استردادها کلیک کنید. پس از طی مراحل استرداد، پول در زمانی کوتاه به حسابتان می‌آید. هزینه کنسلی بلیط هواپیمای کیش ایر در کلاس‌های نرخی J C Y V R D A H B P تا 24 ساعت قبل از پرواز 20 درصد و پس از آن 40 درصد قیمت بلیط است. اما در کلاس‌های نرخی Q M N L O E K U X S تا 24 ساعت قبل از پرواز این عدد 25 درصد و پس از آن 50 درصد خواهد بود.

مسافران برای سفر با کیش ایر چقدر می‌توانند بار داشته باشند؟ نوزاد (بدون صندلی) هم می‌تواند بار داشته باشد؟

مسافران هواپیمایی کیش ایر می‌توانند 20 کیلوگرم بار داشته باشند. البته اگر نوزاد هم همراهتان باشد میزان بار مجاز برای او 10 کیلوگرم تعیین شده است. علاوه بر این، هر مسافر می‌تواند یک کیف یا ساک دستی 5 کیلوگرمی هم با خود داشته باشد؛ گفتنی است ابعاد این کیف یا ساک نباید بیشتر از 40*55*20 باشد.

برای سفر با هواپیماهای کیش ایر باید به کدام ترمینال‌ها برویم؟

اگر از تهران و با هواپیمایی کیش ایر عازم سفر خارجی هستید باید به فرودگاه امام خمینی(ره) بروید؛ این فرودگاه در حال حاضر تنها یک ترمینال فعال دارد. اما اگر سفرتان داخلی است باید به ترمینال شماره یک فرودگاه مهرآباد بروید. پروازهای ورودی کیش ایر در تهران هم مسافران را به ترمینال شماره دو هدایت می‌کنند.

چه طور می‌توانیم بلیط ارزان هواپیمایی کیش‌ایر را برای سفر بعدیمان تهیه کنیم؟

برای خرید بلیط ارزان هواپیمایی کیش‌ایر و سایر ایرلاین‌ها یک سری روش‌های کلی وجود دارد. مثل اینکه به جای سفر در ایام پرسفر نظیر نوروز و تعطیلات، سفرتان را به ایام کم‌سفر موکول کنید. یا به جای آخر هفته، وسط هفته به سفر بروید. استفاده از تقویم قیمتی علی بابا هم به پیدا کردن بلیط ارزان کمک می‌کند.