آژانس هواپیمایی علی‌بابا

آژانس هواپیمایی علی‌بابا

آژانس هواپیمایی علی‌بابا مرجع فروش بلیط هواپیما در ایران، با سابقه‌ی درخشان در سفرهای داخلی و خارجی، می‌کوشد که بهترین باشد. به همین دلیل است که با بالاترین کیفیت خدمات، بلیط هواپیما را در اختیار شما قرار می‌دهد.

علی‌بابا خدمات فروش بلیط هواپیما را از سال 1391 آغاز کرد و تاکنون با ارایه‌ی خدمات گوناگون، به هدف خود نزدیک‌تر شده است. آژانس هواپیمایی علی‌بابا طی سال‌ها فعالیت‌های خود، با عبور از فراز‌ و نشیب‌ها در راه تحقق شعار خود گام برداشته و امروز با افتخار اعلام می‌کند برترینِ داخلی و اولینِ خارجی در فروش آنلاین بلیط هواپیما است.

خدمات آژانس هواپیمایی علی‌بابا به مشتریان

علی‌بابا در کنار فروش بلیط هواپیما برای سفرهای داخلی، خدمات زیر را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت پشتیبانی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد:

1. تور داخلی: چهارفصل سفر کنید

کدام یک از نقاط ایران زیبا را می‌خواهید ببینید؟ به دفتر هواپیمایی علی‌بابا مراجعه کنید. همکاران ما پیشنهادات ویژه‌ای برای شما دارند.

تورهای کیش، قشم، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد، چابهار و سرعین از پرطرفدارترین تورهای داخلی هستند که همکاران ما، با قیمت‌های متنوع و مناسب برای شما تدارک می‌بینند. شما می‌توانید بلیط‌های رفت و برگشت خود را از بین خطوط هوایی و ریلی انتخاب کنید.

2. تور خارجی: دنیا را جور دیگری ببینید

علی‌بابا گردشگری آسان و ارزان را در مقاصد جذاب و دیدنی دنیا برای خانواده‌های ایرانی میسر کرده است. شما می‌توانید برای هر کدام از کشورهای موردنظرتان، تورهایی با قیمت مناسب و کیفیت بی‌نظیر در علی‌بابا بیابید.

مشتریان ما تاکنون تورهای ارمنستان، روسیه، گرجستان، بلغارستان، امارات، ترکیه، مالزی، تایلند، مالدیو، سنگاپور و بالی را بیش از همه پسندیده‌اند. برای روزهای باقی‌مانده‌ی تابستان هم تور شگفت‌انگیز تونس را پیشنهاد می‌کنیم.

3. رزرو هتل: آن‌چه شما بخواهید

رزرو هتل‌های داخلی و خارجی را با خیالی آسوده به علی‌بابا بسپارید. آژانس هواپیمایی علی‌بابا در زمانی اندک خواسته‌ی شما را انجام می‌دهد.

شما می‌توانید با قیمت‌های متنوع و متناسب با بودجه‌ی خانواده، از خدمات آژانس برای رزرو انواع هتل یا هتل آپارتمان بهره‌مند شوید.

4. بلیط قطار: ارزان سفر کنید

علی‌بابا فقط مختص فروش بلیط هواپیما نیست. همکاران ما در بخش فروش بلیط قطار، همواره آماده‌ی ارایه‌ی خدمات برای مسافران علاقه‌مند به خطوط ریلی نیز هستند. خطوط ریلی به شما امکان می‌دهد سفری آرام، ایمن و ارزان را تجربه کنید. اگر اهل مسافرت هوایی یا جاده‌ای نیستید، به قطار اطمینان کنید و از سفر خود لذت ببرید.

5. خدمات آنلاین: همیشه و همه‌جا

تمام خدمات آژانس هواپیمایی علی‌بابا، شامل فروش بلیط هواپیما (داخلی و خارجی)، فروش بلیط قطار، تورهای داخلی و خارجی، رزرو هتل (داخلی و خارجی)، استرداد بلیط و ...، به صورت آنلاین نیز به مشتریان عزیز ارایه می‌شوند. پشتیبانی 24 ساعته‌ی علی‌بابا این امکان را فراهم می‌کند در هر زمانی از شبانه روز که خواستار تغییر در هر کدام از جزییات سفر خود باشید، با علی‌بابا تماس گرفته و در کمترین زمان، به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید.

اخذ ویزای شینگن، پیک آپ ویزا و تعیین وقت سفارت از دیگر خدماتی است که آژانس هواپیمایی علی‌بابا در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

همکاران علی‌بابا؛ همراهان شما در سفر

آژانس هواپیمایی علی‌بابا به منظور دسترسی مشتریان به گزینه‌‌های مختلف و داشتن حق انتخاب، همکاری خود را با ایرلاین‌های داخلی شامل ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم‌ایر و ... پیش می‌برد. از میان ایرلاین‌‌های بین‌المللی نیز علی‌بابا همکاری خود را با ترکیش ایر، قطر، امارات، اتحاد، آلیتالیا، لوفتهانزا، ایرفرانس، KLM و ... گسترش داده است. در نتیجه مسافران می‌توانند بلیط‌های خود را از ایرلاین مطلوب خود انتخاب کنند.

رویای علی‌بابا؛ رویایی دست‌یافتنی

علی‌بابا می‌خواهد رؤیای خود را تحقق بخشد؛ رؤیای سفری مطمئن و لذت‌بخش، با هزینه‌ای مناسب برای یک خانواده‌ی ایرانی. در این راه از همه‌ی امکانات و توان خود استفاده می‌کند تا مسافران گرامی در همه‌ی مراحل سفر خود از آغاز جست‌وجو برای بلیط و هتل، تا پایان راه، حضور مستمر و مفید همکاران علی‌بابا را در کنار خود احساس کنند و با آرامش خاطر سفر کنند. رویای علی‌بابا، تجربه‌ی شایسته‌ی سفر، برای هر ایرانی است.