اجاره سوئیت در تهران

یک نفر
1

لیست سوئیت های تهران

 • رزرو آنی
  5/4.2(39 نظر)
  رزرو سوئیت فلت شهر زیبا واحد 4
  تهران، تهران
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  23,850,000ریال
 • رزرو آنی
  5/5(4 نظر)
  اجاره سوئیت دشت مشا - واحد 2
  تهران، رودهن
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  39,000,00010%
  35,100,000ریال
 • 5/3.8(4 نظر)
  رزرو سوئیت فلت پونک واحد ۳
  تهران، تهران
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  25,500,000ریال
 • 5/4.4(42 نظر)
  سوئیت دو خوابه شهران
  تهران، تهران
  سوئیت 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  55,500,000ریال
 • 5/4.3(51 نظر)
  رزرو سوئیت فلت لاله - واحد vip
  تهران، تهران
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  24,900,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره سوئیت فلت سبلان شمالی 2
  تهران، تهران
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  15,540,000ریال
 • رزرو آنی
  5/5(1 نظر)
  رزرو سوئیت دشت مشا - واحد 20
  تهران، آبعلی
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  26,400,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره سوئیت فلت شهریار۴
  تهران، شهریار
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  27,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  رزرو سوئیت فلت سبلان شمالی 1
  تهران، تهران
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  15,540,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  اجاره سوئیت دشت مشا - واحد ۴
  تهران، آبعلی
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  35,100,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  رزرو سوئیت اطاق مستقل
  تهران، تهران
  سوئیت 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  20,100,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره سوئیت دوخوابه امیرکبیر
  تهران، تهران
  سوئیت 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  50,010,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  رزرو سوئیت فلت واحد رویال دبل
  تهران، تهران
  سوئیت 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  20,100,000ریال
 • 5/4(1 نظر)
  اجاره سوئیت فلت پونک واحد ۷
  تهران، تهران
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  28,500,000ریال
 • 5/3(1 نظر)
  رزرو سوئیت فلت پونک واحد ۴
  تهران، تهران
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  28,500,000ریال

راهنمای اجاره سوئیت در تهران

تهران، این پایتخت شلوغ و پر سروصدا، یکی از پررفت‌و‌آمدترین شهرهای ایران است. دلایل زیادی هم برای سفر به این شهر وجود دارد. بعضی‌ها به دلایل توریستی به تهران سر می‌زنند، بعضی دیگر هم برای یک ماموریت کاری مهمان تهران می‌شوند. خیلی‌ها هم ترجیح می‌دهند تا برای مراجعه به پزشک، به تهران سفر کنند و مراحل معالجه خودشان را در پایتخت ادامه بدهند.
با هر دلیلی که به تهران سفر می‌کنید، باید یک برنامه‌ریزی کامل و جامع داشته باشید. این برنامه‌ریزی از لحظه تصمیم‌گیری برای سفر شروع می‌شود و تا لحظه بازگشت شما به شهرتان ادامه دارد. یکی از مهم‌ترین مراحل برنامه‌ریزی برای سفر به تهران، انتخاب اقامتگاه است. شما می‌توانید در هتل بمانید، یا سوئیت بگیرید، یا خانه ویلایی و گزینه‌های دیگر. این مطلب منحصرا درباره اجاره سوئیت در تهران است. اگر شما هم قصد سفر به تهران را دارید و درباره نحوه اجاره روزانه سوئیت در تهران سوال دارید، تا انتها همراه ما باشید و ریز‌به‌ریز نکات را در نظر بگیرید.

مزایای اجاره سوئیت در تهران

وقتی صحبت از مزایای اجاره سوئیت در تهران می‌شود، می‌توان از اقتصادی‌بودن آن به‌عنوان مهم‌ترین نکته نام برد. هرچقدر که در هزینه اقامت خودتان صرفه‌جویی کنید، می‌توانید مدت اقامت خودتان بیشتر کنید. شاید هم بخواهید با این رفتار اقتصادی، بخش مهمی از بودجه را صرف کار دیگری در سفر کنید. در هر صورت، انتخاب اقامتگاه‌های اقتصادی بخش زیادی از دغدغه‌های مالی شما را برطرف خواهد کرد.
اجاره سوئیت برخلاف هتل، قدرت عمل بیشتری را به شما می‌دهد. شما می‌توانید سوئیت را به چشم یک خانه نقلی و کوچک ببینید که قرار است مدتی را در آن اقامت کنید. البته با توجه به قیمت هر سوئیت، امکانات آن هم تغییر می‌کند. بسیاری از سوئیت‌های لوکس امکانات بی‌شماری دارند که اقامت را برای شما راحت‌تر از هتل می‌کنند. بعضی از سوئیت‌های دیگر هم هستند که محیط معمولی و ساده‌تری دارند و طبیعتا اجاره‌بهای آن‌ها هم پایین‌تر است.
با این وجود لازم به ذکر است که در همه سوئیت‌های تهران، یعنی از مجهزترین آن‌ها گرفته تا سوئیت‌های معمولی‌تر، همه و همه دارای امکانات اولیه و ضروری برای اقامت هستند. اگر می‌خواهید لیست دقیق امکانات هر سوئیت را بدانید، روی سوئیت مدنظرتان کلیک کنید و بخش امکانات آن را کامل بخوانید.

اجاره سوئیت در تهران

اجاره سوئیت مبله در تهران با علی‌بابا

اگر شما هم قصد اجاره روزانه سوئیت در تهران را دارید، می‌توانید با علی‌بابا و به‌صورت آنلاین این کار را انجام بدهید. اجاره سوئیت مبله در تهران کار سختی نیست. کافی است سوئیت خودتان را انتخاب کنید و باقی را به علی‌بابا بسپارید؛ چون همان طور که می‌دانید اجاره سوئیت در تهران اگر به‌صورت آنلاین انجام شود، بسیار ساده و سریع به نتیجه می‌رسد.
برای اجاره سوئیت در تهران، ابتدا باید وارد وب‌سایت علی‌بابا یا اپلیکیشن آن بشوید و بعد از مشخص‌کردن تاریخ ورود‌ و تاریخ خروجتان از سوئیت و همچنین تعداد همراهانتان در سفر، به لیست کامل سوئیت‌های مبله تهران دسترسی پیدا کنید. بعد از بررسی لیست بهترین و باکیفیت‌ترین سوئیت‌ها در تهران، دست به انتخاب بزنید. اگر بین چند گزینه ماندید، آن‌ها را با هم مقایسه کنید. یکی از بهترین روش‌های مقایسه انتخاب هر سوئیت و خواندن توضیحات آن‌هاست. در نهایت هر کدام از سوئیت‌ها که موردپسندتان بود را انتخاب کنید و فرایند اجاره را پیش ببرید.
اگر در فرایند اجاره به مشکل برخوردید و تعدد گزینه‌ها شما را سردرگم کرد، جای هیچ نگرانی نیست. کافی است تا از فیلترها استفاده کنید و آن‌ها را علامت بزنید. این کار باعث می‌شود تا نتیجه‌ها محدودتر و متناسب با شرایط شما باشد. حالا سوئیت‌های باقی‌مانده را ببینید و فرایند اجاره سوئیت مبله در تهران را به‌سادگی انجام بدهید.

مقررات اجاره سوئیت مبله در تهران

مقررات اجاره سوئیت در تهران بسیار متفاوت است و از مالکی به مالک دیگر تغییر می‌کند. اگر شما قصد برگزاری مهمانی یا جشن دارید، باید بدانید که بعضی سوئیت‌ها با این موضوع مشکلی ندارند و بعضی دیگر هم اجازه جشن و مهمانی نمی‌دهند. همچنین اگر حیوان خانگی همراهتان دارید، حتما مطمئن بشوید که مالک سوئیت با ورود حیوان خانگی هیچ مشکلی ندارد. برای این کار سوئیت مدنظرتان را انتخاب کنید و بخش قوانین و مقررات آن را به‌دقت بخوانید تا بعدا برای ورود حیوانات خانگی یا برقراری جشن و مهمانی به مشکل نخورید.

مشخصات اقامتگاه ها

نوع اقامتگاه

سوئیت مبله

نوع اجاره

روزانه، هفتگی، ماهانه

استان

تهران

رنج قیمتی

لوکس، ارزان، اقتصادی

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره سوئیت در تهران از علی بابا چیست؟
در سایت علی بابا برای هریک از سوئیت‌های تهران صفحه‌ای طراحی شده که اطلاعات جامعی همراه تصاویری از اقامتگاه را در خود گنجانده است. پیش از اجاره سوئیت در تهران، حتما همه قسمت‌های سایت را بخوانید تا چیزی را ازدست ندهید. با مشاهده هریک از تصاویر سوئیت، با زوایای آن آشنا می‌شوید. اگر برای اجاره سوئیت موردنظر شک دارید، نظرات کاربران را بخوانید. کاربرانی که تجربه اقامت در سوئیت را دارند، با نظراتشان نقاط ضعف و قوت آن را مشخص می‌کنند.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در سوئیت‌های تهران وجود دارد؟
در بیشتر سوئیت‌های تهران امکان برگزاری مراسم و مهمانی خاص وجود ندارد. البته نمی‌توان این قاعده را به همه سوئیت‌های تهران نسبت داد. مالکان این اقامتگاه‌ها قوانین برپایی جشن و مهمانی را براساس متراژ، امکانات، فضا و محیط سوئیت، موقعیت مکانی، هزینه اجاره و... تعیین می‌کنند.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به سوئیت‌ها وجود دارد؟
قبل از اینکه هزینه‌ای برای اجاره سوئیت در تهران بپردازید، شرایط ورود حیوانات خانگی به سوئیت‌های تهران را در سایت علی بابا بخوانید. در بسیاری از موارد شما نمی‌توانید حیوان خانگیتان را به سوئیت ببرید. البته صاحبان بعضی از اقامتگاه‌ها با شروط خاص، امکان ورود حیوانات خانگی به سوئیت تهران را فراهم کرده‌اند.
شرایط کنسلی و استرداد سوئیت‌های تهران چیست؟
پیش از اجاره سوئیت در تهران حتما باید بخش قوانین و مقررات را بخوانید. این قسمت شما را از بایدها و نبایدهای اقامت در سوئیت مطلع می‌کند. ساعت تحویل ویلا و خروج از آن در قسمت قوانین نوشته شده است. همچنین این بخش شما را درباره شرایط برگزاری مهمانی، ورود حیوانات خانگی، کنسلی و استرداد، استعمال دخانیات و اقامت افراد خاص راهنمایی می‌کند. شراط کنسلی و استرداد هزینه اجاره سوئیت‌های تهران، برای هر اقامتگاه متفاوت است و به شکلی متفاوت تعریف می‌شود.
چه امکاناتی در سوئیت‌های تهران وجود دارد؟
بعضی از سوئیت‌های تهران امکانات مختلف و متعددی دارند و با وسایلی شیک و لوکس دکور شده‌اند. برای اجاره آن‌ها باید بودجه بالایی داشته باشید. برخی دیگر از سوئیت‌های پایتخت محیطی معمولی دارند و امکاناتی ساده برای زندگی در آن‌ها پیدا می‌شود. البته در همه سوئیت‌های تهران امکانات اولیه و اساسی برای اقامت فراهم شده است. برای اطلاع از امکانات سوئیت موردنظر، سری به فهرست امکانات انتهای صفحه معرفی سوئیت بزنید.