اجاره آپارتمان مبله در تهران

یک نفر
1

لیست آپارتمان های مبله تهران

 • رزرو آنی
  5/4.8(43 نظر)
  اجاره آپارتمان یک خوابه اشرفی اصفهانی قموشی
  تهران، تهران
  آپارتمان 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  39,600,000ریال
 • 5/4.7(139 نظر)
  اجاره آپارتمان یک خوابه آسپادانا ۱۰ در جنت آباد
  تهران، تهران
  آپارتمان 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  56,950,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(142 نظر)
  اجاره آپارتمان یک خوابه شهر زیبا واحد 2
  تهران، تهران
  آپارتمان 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  47,700,000ریال
 • 5/4.5(137 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخوابه آسپادانا ۷ در جنت آباد
  تهران، تهران
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  57,550,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(21 نظر)
  اجاره آپارتمان یک خوابه لوکس سعادت آباد
  تهران، تهران
  آپارتمان 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  57,450,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(27 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخوابه سعادت آباد شهرک نیایش1
  تهران، تهران
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  41,200,000ریال
 • 5/4.6(85 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخوابه برج اسکان باغ فیض
  تهران، تهران
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  45,650,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(9 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخوابه فرشته الهیه
  تهران، تهران
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  179,940,0002%
  176,940,000ریال
 • 5/4.4(176 نظر)
  اجاره آپارتمان یک خوابه فرشته
  تهران، تهران
  آپارتمان 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  53,850,000ریال
 • 5/4.4(174 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخوابه آسپادانا ۵ در جنت آباد
  تهران، تهران
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  56,100,000ریال
 • 5/4.2(106 نظر)
  آپارتمان دوخوابه آسپادانا ۸ در جنت آباد
  تهران، تهران
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  57,550,000ریال
 • 5/4.3(63 نظر)
  اجاره آپارتمان یک خوابه انوشیروان 4 جنت آباد
  تهران، تهران
  آپارتمان 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  38,400,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(30 نظر)
  اجاره آپارتمان یک خوابه لوکس گلها فردوس غرب
  تهران، تهران
  آپارتمان 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  89,400,0001%
  88,800,000ریال
 • رزرو آنی حداقل 30 شب
  5/4.8(48 نظر)
  اجاره آپارتمان یک خوابه نیلا میدان سپاه
  تهران، تهران
  آپارتمان 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  26,400,000ریال
 • 5/4.5(6 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخوابه پونک واحد ۲
  تهران، تهران
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  48,000,000ریال

راهنمای اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران برای دو دسته از افراد بسیار مناسب است. دسته اول کسانی هستند که قصد دارند به تهران سفر کنند و می‌خواهند مدتی در این شهر اقامت داشته باشند. این دسته از افراد ممکن است به دلایل مختلفی به تهران سفر کنند. بعضی‌ها برای تفریح و بعضی دیگر به دلایل کاری. حتی ممکن است این مسافرت به دلایل درمانی باشد و مسافر بعد از عمل جراحی در تهران، ترجیح بدهد که دوران نقاهتش را در یک خانه مبله و راحت بگذارد. دسته دوم خود تهرانی‌ها هستند که به اجاره روزانه آپارتمان در تهران رو می‌آورند. این کار دلایل مختلفی دارد؛ مثلا ممکن است شما بخواهید یک مهمانی یا مراسمی را در خانه‌تان برگزار کنید. اجاره آپارتمان مبله در تهران باعث می‌شود که شما به جای برگزاری مهمانی در خانه خودتان، آن را در یک خانه بزرگ‌تر و مجهزتر برگزار کنید. با هر دلیل و منطقی که قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران دارید، این مطلب را تا انتها بخوانید که اطلاعات بسیار خوبی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

چرا اجاره روزانه آپارتمان در تهران؟

دلایل زیادی وجود دارد که می‌توان از آن‌ها به‌عنوان مزیت اجاره آپارتمان مبله در تهران نام برد. اجاره آپارتمان مبله در تهران یعنی آزادی عمل زیاد شما در مدت اقامت! امکاناتی که در آپارتمان مبله وجود دارد نیاز شما را نسبت به هر وسیله ضروری و حتی لوکس برطرف می‌کند. در آپارتمان‌های مبله تمام امکانات لازم و ضروی برای زندگی مهیاست؛ مثل مبلمان لوکس، وسایل خواب باکیفیت و تمیز، تلویزیون، یخچال، اجاق گاز، لوازم مخصوص آشپزی، ظروف غذاخوری، میز تحریر، وسایل تفریحی، بسته بهداشتی و... .
جدا از این امکانات، بسیار از آپارتمان‌های مبله در تهران، دارای پارکینگ هستند. استفاده از پارکینگ این آپارتمان‌ها بدون هزینه اضافی خواهد بود. یکی دیگر از خوبی‌های اجاره روزانه آپارتمان در تهران، اختیارات دربست آن است. شما می‌توانید به‌راحتی در بیشتر این آپارتمان‌ها مهمانی برگزار کنید؛ اما اقامتگاه‌هایی مثل هتل، این امکان را به مسافر نمی‌دهد.

اجاره آپارتمان مبله در تهران

مزایای اجاره آپارتمان مبله به‌صورت آنلاین

یکی از مزایای اجاره آنلاین، صرفه‌جویی در وقت است. شما می‌توانید در کسری از ثانیه به انواع و اقسام آپارتمان‌های مبله در تهران دسترسی داشته باشید و همه آن‌ها را بررسی کنید. همه مشخصات، شرایط، قوانین و امکانات آن‌ها را ببینید و با هم مقایسه کنید. حتی می‌توانید از نظرات موثر و کاربردی سایر مسافرانی که قبلا سفر کرده بودند استفاده کنید و انتخاب درست‌تر و باکیفیت‌تری داشته باشید.
یکی دیگر از مزایای اجاره آپارتمان مبله در تهران به‌صورت آنلاین این است که شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز فرایند مشاهده و مقایسه آپارتمان‌ها را انجام بدهید و اگر به نتیجه دلخواه رسیدید، می‌توانید به‌صورت 24ساعته آن را رزرو کنید.

اجاره آپارتمان مبله در تهران از علی‌بابا

تمام نکاتی که در اجاره آپارتمان مبله به‌صورت آنلاین گفتیم، با علی‌بابا امکان‌پذیر است. پس اگر شما هم انتخابتان اجاره آپارتمان مبله با علی‌باباست، باید بدانید که راه آسان و بی‌دغدغه‌ای را انتخاب کرده‌اید.
از آنجایی که علی‌بابا در ارائه تمامی خدمات گردشگری پیشرو است، اجاره آپارتمان مبله هم یکی دیگر از خدمات باکیفیت علی‌بابا محسوب می‌شود که در مسیر خلق تجربه‌ای شایسته در سفر است. از هر کجای ایران که باشید، کافی است وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بشوید تا به لیست بلندی از آپارتمان‌های مبله تهران دسترسی پیدا کنید.
این لیست بسیار متنوع است و برای مسافرانی که قصد سفر به تهران و اقامت در یک آپارتمان مبله را دارند، بهترین گزینه محسوب می‌شود. همان طور که گفتیم، کافی است ببینید و مقایسه کنید. اگر هم احساس کردید که قدرت انتخابتان بین گزینه‌های مختلف سخت شده، حتما از فیلترهایی که علی‌بابا در اختیارتان قرار داده استفاده کنید، هر گزینه‌ای که بیشتر از همه مناسب شرایطتان بود را انتخاب کنید و مسیر رزرو را پیش ببرید.

یک نکته مهم درباره اجاره آپارتمان مبله در تهران!

ممکن است به هر دلیلی، بعد از اجاره روزانه آپارتمان در تهران، درخواست کنسلی یا استرداد بدهید. اگر چنین تصمیمی دارید حتما سریع‌تر نسبت به آن اقدام کنید تا درصد جریمه‌تان کمتر باشد. اصولا درخواست شما هر چقدر که به روز اقامتتان نزدیک‌تر باشد، درصد جریمه کنسلی بالاتر می‌رود.

مشخصات اقامتگاه ها

نوع اقامتگاه

آپارتمان مبله

نوع اجاره

روزانه، هفتگی، ماهانه

استان

تهران و مناطق

رنج قیمتی

لوکس، ارزان، اقتصادی

پرسش‌های متداول

آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در آپارتمان‌های مبله در تهران وجود دارد؟
چیدمان آپارتمان‌های مبله تهران به‌قدری لوکس هستند که می‌توان هر نوع مراسم و مهمانی را در آن‌ها برگزار کرد. هیچ مانعی برای برگزاری جشن و دورهمی در این آپارتمان‌ها وجود ندارد. پیش از اجاره آپارتمان، حتما تصاویر آن را در سایت علی بابا بررسی کنید. اگر آپارتمان موردنظر از نظر متراژ و موقعیت مکانی شرایط مناسبی برای برگزاری مهمانی داشت، مراحل اجاره و پرداخت هزینه را تکمیل کنید.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به آپارتمان‌های مبله وجود دارد؟
اگر بخش توضیحات مربوط به هریک از آپارتمان‌های مبله در تهران را بخوانید، حتما با شرایط ورود حیوانات خانگی به آپارتمان آشنا می‌شوید. این موضوع متناسب با شرایط هر آپارتمان تغییر می‌کند. بعضی از مالکان با ورود حیوانات خانگی به آپارتمان موافقت نمی‌کنند و آن را نمی‌پذیرند؛ در مقابل برخی از صاحبان آپارتمان‌های مبله تهران هیچ مشکلی با این موضوع ندارند.
شرایط کنسلی و استرداد آپارتمان‌های مبله در تهران چیست؟
هیچ قانون کلی برای کنسلی و استرداد هزینه اجاره آپارتمان‌های مبله در تهران وجود ندارد. پیش از اجاره این آپارتمان‌ها حتما شرایط کنسلی و استرداد را بخوانید. اگر برای کنسلی اجاره آپارتمان‌های مبله به مشکل برخورد کردید، حتما با تیم پشتیبانی علی بابا تماس بگیرید. این تیم حرفه‌ای به‌صورت 24 ساعته فعالیت می‌کند.
چه امکاناتی در آپارتمان‌های مبله تهران وجود دارد؟
در آپارتمان‌های مبله تهران همه امکانات لازم برای زندگی دراختیارتان قرار می‌گیرد. مبلمان لوکس، وسایل خواب باکیفیت، تلویزیون، یخچال، اجاق گاز، لوازم آشپزی، ظروف غذا، میز تحریر، وسایل سرگرمی، سرویس بهداشتی و حمام مجزا، بسته بهداشتی و... از امکانات و خدمات ارائه‌شده در آپارتمان‌های مبله تهران علی بابا هستند. بعضی از این آپارتمان‌ها پارکینگ دارند تا دغدغه نگهداری از ماشین شخصی خود را نداشته باشید. استفاده از این پارکینگ بدون هزینه خواهد بود.
علی بابا برای آپارتمان مبله در تهران چه اقدامات بهداشتی انجام می‌دهد؟
وسایل خواب و ملحفه‌ها شسته‌ و ضدعفونی شده‌اند. ملحفه‌ها در بسته‌بندی‌های پلمپ‌شده دراختیارتان قرار می‌گیرد تا خیال‌تان از شرایط بهداشتی آن‌ها راحت باشد. علاوه‌براین همه سطوح، درب‌ها، دستگیره‌ها و... ضدعفونی شده‌اند تا احتمال انتقال ویروس و میکروب به صفر برسد. با وجود رعایت موارد بهداشتی، اگر هنوز هم از شرایط نظافت ویلا راضی نیستید، می‌توانید مواد پاک‌کننده و ضدعفونی‌کننده هم در ویلا پیدا کنید.
مزایای اجاره آپارتمان مبله در تهران از علی بابا چیست؟
راه‌های زیادی برای اجاره آپارتمان مبله در تهران وجود دارد؛ اما با استفاده از هریک از این راه‌ها باید هزینه زیادی برای اجاره آپارتمان مبله بپردازید. خوشبختانه علی بابا به‌دلیل قرارداد با صاحبان این آپارتمان‌ها، شرایطی را فراهم کرده تا با کم‌ترین بودجه، بهترین انتخاب را داشته باشید. اجاره آپارتمان مبله در تهران از سایت علی بابا با تخفیف‌های زیادی همراه است که اقامتی اقتصادی را برایتان به‌ارمغان می‌آورد. اگر حفظ حریم شخصی اهمیت زیادی برای شما دارد، احتمالا اجاره آپارتمان مبله را به رزرو هتل ترجیح دهید. در سایت علی بابا امکان اجاره انواع آپارتمان را با قیمت‌های مختلف خواهید داشت.