اجاره ویلا در ساری

یک نفر
1

لیست ویلاهای ساری

 • 5/4.7(15 نظر)
  رزرو ویلا ویلای جنگلی میاه سر
  مازندران، ساری
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  29,700,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.9(22 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه جاده دریا
  مازندران، ساری
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  54,000,00010%
  48,600,000ریال
 • 5/5(1 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه بهشت
  مازندران، ساری
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  39,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/5(1 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه واحدیان
  مازندران، ساری
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  34,500,000ریال
 • 5/3.8(4 نظر)
  رزرو ویلا یک خوابه جنگلی مرسم
  مازندران، ساری
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  54,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا دو خوابه آفتاب 1
  مازندران، ساری
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  40,500,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  رزرو ویلا سه خوابه استخردار آبگرم وصال
  مازندران، ساری
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  120,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا دوخوابه پردیس 3
  مازندران، ساری
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  45,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/3.3(11 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه دربست جاده دریا
  مازندران، ساری
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  19,510,0001%
  19,180,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا دوخوابه شبنم۲
  مازندران، ساری
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  60,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  ویلا دوخوابه ساحلی سعید
  مازندران، ساری
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  15,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا یک خوابه مانیا
  مازندران، ساری
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  19,500,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  رزرو ویلا دوخوابه ساحلی پلاژ نسیم
  مازندران، ساری
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  47,250,00027%
  34,490,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا دوخوابه شبنم
  مازندران، ساری
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  60,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید حداقل 30 شب
  رزرو ویلا دوخوابه فرهنگ واحد48
  مازندران، ساری
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  34,500,000ریال

راهنمای اجاره ویلا در ساری

قبول دارید هر کدام از شهرهای ایران، قصه ناب خودشان را دارند؟ قصه‌هایی که از دل تاریخ، گذر راه‌ها و دامان طبیعت روایت می‌شوند. برای شنیدن تک‌تک‌ این قصه‌ها باید به همان شهر خاص سفر کنیم، بچرخیم، ببینیم و بگردیم. اگر پای شما به این صفحه باز شده، یعنی آماده شنیدن قصه ساری هستید. ساری، مرکز استان مازندران، جایی که زیبایی سبزگون خودش را به‌ظرافت هرچه تمام‌تر به‌نمایش گذاشته است.
ساری همان شهری است که خواهرخوانده دریاچه خزر را به دامنش کشیده؛ دریاچه‌ای به اسم چورت که به «میانشه» هم معروف است. ساری یعنی باداب سورت؛ همان چشمه‌ پلکانی که روی هر پله‌اش را آب فرا گرفته؛ صخره‌های آهکی جالبی که رنگ‌و‌بوی آب هر پلکانش با پلکان قبلی و بعدی متفاوت است. اینجا پر از درختان وحشی و درختچه‌های زرشک جنگلی است. این‌ها بخش کوچکی از زیبایی‌های ساری است. زیبایی‌هایی که باید از نزدیک رفت و دید. اولین قدم برای این کار اجاره ویلا در ساری و چیدن برنامه سفر است؛ پس بی‌معطلی این مطلب را تا انتها بخوانید و با چگونگی اجاره ویلا در این شهر آشنا بشوید.

مزایای اجاره ویلا در ساری

اجاره ویلا در ساری از آن گزینه‌هایی است که همیشه طرفداران خاص خودش را دارد. اگر بخواهیم به مزایای اجاره ویلا در ساری اشاره کنیم اولین نکته آزادی عملی است که در مدت اقامت خواهید داشت. اجاره ویلا یعنی اتاق نشیمن و اتاق خواب جداگانه، فضای باز، حیاط و امکانات رفاهی خانگی. تصور کنید که راهی یک سفر دسته‌جمعی به سمت ساری سبز هستید. همه امکاناتی که به آن اشاره کردیم باعث راحتی بیشتر شما و همسفرانتان می‌شود.
اجاره ویلا در ساری برای سفرهای گروهی و خانوادگی بسیار مناسب‌تر از باقی اقامتگاه‌هاست؛ چون تعداد بالای مسافر، یعنی شلوغی و سروصدای اجتناب‌ناپذیر. حالا اقامتگاهی مثل هتل را تصور کنید که میزبان یک گروه پرجمعیت است. چند کودک قد‌و‌نیم‌قد هم لابه‌لای بزرگ‌ترها خودی نشان می‌دهند. احتمالا به چند ساعت نکشیده، چیزی از آرامش هتل باقی نمی‌ماند. شاید هم آنقدر مسافران سرشان به رعایت نظم و آرامش هتل گرم باشد که لذت سفرشان از بین برود!
یکی دیگر از مزایای اجاره ویلا صرفه‌جویی در هزینه خوردوخوراک شماست. ویلا برخلاف هتل، دارای امکانات آشپزخانه و وسایل پخت‌و‌پز است. این یعنی می‌توانید به جای اینکه هر وعده غذایی را در رستوران صرف کنید، بیشتر وعده‌ها را در خانه بپزید.

اجاره ویلا استخردار در ساری

ویلا استخردار یکی از پرطرفدارترین انواع ویلاهاست. اصلا ویلاهای استخردار همیشه برای هر مسافری با هر سنی جذاب است؛ چه برسد به اینکه کودک هم همراهتان باشد. از آنجایی که کودکان خستگی‌ناپذیر و بازی‌دوست هستند، اجاره ویلا استخردار در ساری یک گزینه مناسب برای سرگرم‌کردن آن‌هاست. این کار دغدغه پدرومادر را نسبت به تفریح کودک هم تاحدودی برطرف می‌کند؛ البته بسیار مهم است که حواستان به امنیت و سلامت آن‌ها هم باشد. برای اجاره ویلا استخردار در ساری راه دوری نروید! لیست باکیفیت‌ترین ویلاهای استخردار همین جاست، در وب‌سایت علی‌بابا.

اجاره ویلا در ساری

اجاره ویلا در ساری لب دریا

تصور کنید صبح زود، دم‌دمای طلوع آفتاب پرده ویلایتان را کنار می‌زنید. آفتاب از پس دریای آبی کش‌وقوسی به خودش می‌دهد تا یک بوم نقاشی زنده برایتان مجسم شود. چیزی که گفتیم قصه و رویا نبود. با اجاره ویلا در ساری لب دریا، این اولین تصویر صبح دل‌انگیز شما خواهد بود.
ویلاهایی که همسایه دریا می‌شوند، بین مسافران شمالی طرفداران زیادی دارد. برای اجاره ویلا در ساری لب دریا قرار نیست کار سخت و پیچیده‌ای انجام بدهید، علی‌بابا را صدا بزنید و لیست کامل این ویلاها را ببینید. در بخش امکانات و ویژگی‌های هر ویلا، موقعیت مکانی حدودی و دسترسی ویلاها نوشته شده تا قبل از رزرو، از همسایگی ویلا با دریا مطمئن شوید.

اجاره ویلا در ساری با علی‌بابا

سرراست‌ترین راه اجاره ویلا در ساری، رزرو آنلاین است. با این روش دیگر نیازی نیست که به‌محض رسیدن به ساری، حضوری دنبال ویلا بگردید. اجاره آنلاین ویلا یعنی آرامش خیال و اسکان فوری بعد از رسیدن به مقصد. جدا از مزایای بی‌شماری که اجاره آنلاین به‌همراه دارد، علی‌بابا هم این مسیر را برای مسافران از همیشه آسوده‌تر کرده است. پشتیبانی 24ساعته علی‌بابا در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده برطرف‌کردن مشکلات و پاسخگویی به سوالات شما همسفران عزیز است. برای اجاره ویلا در ساری کافی است به وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بروید. با مشخص‌کردن مقصد، تاریخ ورود و خروج و تعداد همسفران، لیست کامل ویلاهای ساری نمایش داده می‌شود. تمام ویلاهای موجود را بررسی و با باقی ویلاها مقایسه کنید.
برای نهایی‌کردن فرایند اجاره ویلا آن ویلا را انتخاب کنید و مراحل خرید را پیش ببرید تا در آخر وارد صفحه درگاه پرداخت شوید. بعد از اینکه اطلاعات کارتتان را کامل نوشتید، دکمه پرداخت را بزنید. اجاره ویلا با موفقیت انجام شد. در آخر حتما صبوری کنید تا دوباره به وب‌سایت علی‌بابا منتقل شوید و پیام ثبت سفارش موفقتان را ببینید. همچنین پیامکی برای شما ارسال خواهد شد که اطلاعات ویلا و میزبان را با شما به اشتراک می‌گذارد. سفر به سلامت.

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره ویلا در ساری از علی‌بابا چیست؟
اجاره ویلا در ساری می‌تواند به‌صورت حضوری باشد؛ اما این کار وقت و حوصله زیادی می‌خواهد. جدا از این موضوع، مسافر مجبور است تا به‌محض رسیدن به مقصد دنبال ویلا بگردد. اجاره ویلا در ساری با علی‌بابا به‌صورت آنلاین و با بهترین قیمت‌ها انجام می‌شود. شما می‌توانید تمام گزینه‌های مدنظرتان ببینید و با هم مقایسه کنید. در نهایت و با حوصله کافی، به نتیجه نهایی برسید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای ساری وجود دارد؟
این سوال یک جواب قطعی و مشخص ندارد و از ویلایی به ویلای دیگر متغییر است. اجازه برگزاری مراسم با تایید مالک ویلاست. اگر قصد برگزاری مراسم دارید، حتما بخش قوانین ویلای انتخابی‌تان را کامل بخوانید. بسیاری از ویلاها با مراسم مشکلی ندارند و بسیاری هم این اجازه را به مسافر نمی‌دهند؛ پس قبل از نهایی‌کردن و واریز وجه، از این موضوع مطمئن شوید.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاها چیست؟
هر چه به تاریخ شروع اقامتتان نزدیک‌تر شوید، درصد جریمه بیشتری را پرداخت خواهید کرد. حتما به مقررات ویلایتان آگاه باشید و اگر هم تصمیم به کنسل‌کردن خریدتان دارید، هرچه سریع‌تر اقدام کنید.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاهای ساری وجود دارد؟
بعضی ویلاها این امکان را به مسافر می‌دهند و بعضی دیگر میانه خوبی با حیوانات خانگی ندارند؛ در نتیجه جواب این سوال کاملا بستگی به ویلای انتخابی شما دارد. اگر این نکته برای شما مهم است، حتما نسبت به آن مطمئن شوید.
چه امکاناتی در ویلاهای ساری وجود دارد؟
اگر بخواهیم به بخشی از امکانات ویلاهای ساری اشاره کنیم، می‌توانیم از کولر، یخچال، مبلمان، سیستم تهویه هوا، باربیکیو و... ، نام ببریم. البته این امکانات از ویلایی به ویلای دیگر متفاوت خواهد بود. ممکن است یک ویلا تمام این امکانات را داشته باشد و یک ویلا، بخشی از این امکانات را شامل شود.