اجاره ویلا در رشت

یک نفر
1

لیست ویلاهای رشت

 • رزرو آنی
  5/4.1(17 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه عمارت آراد
  گیلان، رشت
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  72,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.2(17 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه نگاران
  گیلان، رشت
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  40,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(35 نظر)
  رزرو ویلا سه خواب اعتصامی
  گیلان، رشت
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  38,000,000ریال
 • 5/3.4(5 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه روستایی باران 4
  گیلان، کوچصفهان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  105,600,0006%
  99,270,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.2(6 نظر)
  رزرو ویلا یک خوابه جنگلی پاتوق شمرون
  گیلان، رشت
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  95,000,00023%
  74,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/3.7(6 نظر)
  اجاره ویلا یک خوابه فرزانه 1
  گیلان، رشت
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  40,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.3(14 نظر)
  رزرو ویلا یک خوابه لاکان
  گیلان، رشت
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  38,000,00038%
  23,800,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.3(3 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه در شهر دل باز
  گیلان، رشت
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  28,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.1(27 نظر)
  رزرو ویلا تکخواب رز ۱
  گیلان، رشت
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  40,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  اجاره ویلا دوخوبه امید 4
  گیلان، رشت
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  33,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  رزرو ویلا یک خوابه چوبی زیوری
  گیلان، رشت
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  39,800,00030%
  27,900,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا دوخوابه سقالکسار
  گیلان، رشت
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  42,500,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  ویلا یک خوابه سقالکسار 1
  گیلان، رشت
  ویلا بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  64,900,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا دوخوابه چیکا 2
  گیلان، رشت
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  31,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  رزرو ویلا دوخوابه صالحی چوکامی
  گیلان، رشت
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  31,000,000ریال

راهنمای اجاره ویلا در رشت

جابه‌جایی خوب است. در حرکت‌بودن خوب است. اصلا چیزی که در حرکت نباشد، راکد می‌شود. جابه‌جایی به چیزی از جنس رشد شباهت دارد؛ مثل ریشه‌ای که در خاک خودش را این سو و آن سو می‌برد و ساقه‌اش‌ را بلندتر و ضخیم‌تر می‌کند. سفر هم یک نوع جابه‌جایی محسوب می‌شود. از آن جابه‌جایی‌هایی که هر چه بیشتر شود، انسان را کامل‌تر می‌کند، ریشه‌هایش را سفت‌تر و محکم‌تر به خاک گره‌ می‌زند و هر وزش بادی، او را از جایش نمی‌کند.
اینکه مقصد شما برای این جابه‌جایی کجا باشد، تاثیر مستقیم روی نوع تجربه و مواجهه شما با محیط می‌گذارد؛ مثلا تجربه‌ شب‌های کویری قابل‌مقایسه با تجربه بازارچه‌های محلی با بومیان سحرخیز آن نیست. هر کدام از این تجربه‌ها برای خودش ناب است و بخشی از روح شما را صیغل‌ می‌دهد. یکی مقاصدی که ارزش بارها و بارها سفر و خاطره‌سازی دارد، جایی نیست جز رشت. جایی که قدم‌به‌قدم آن، راوی حکایت‌های دیدنی و شنیدنی است. شما می‌توانید با اجاره ویلا در رشت، یکی از تکرارنشدنی‌ترین سفرهای زندگی‌تان را آغاز کنید.

در آغوش رشت

رشت، مرکز استان گیلان است و در دلش قصه‌های فراوانی برای تعریف‌کردن دارد. رشت شهری نیست که با یک نگاه گذری بتوانید از آن گذر کنید. رشت یعنی تاریخی که باید حس کرد، طبیعتی که باید دید، غذاهایی که باید چشید و خیابان‌هایی که باید رفت. اصلا رشت از آن شهرهایی است که اگر عاشق باشید، طور دیگری به جانتان می‌نشیند.
رشت یعنی خانه پدری میرزا کوچک خان جنگلی، میدان شهرداری، کاروانسرای عباسی و صدها نام و محله دیگر که فقط تجربه و لمس واقعی آن، حق مطلب را ادا می‌کند.

اولین قدم برای سفر به رشت

یکی از مهم‌ترین بخش‌های سفر، انتخاب اقامتگاه است. حتی برای بعضی‌ها نوع اقامتگاه به‌قدری مهم است که تعیین‌کننده کیفیت سفرشان هم محسوب می‌شود؛ البته اقامتگاه برای بعضی دیگر، صرفا جایی برای خواب، استراحت و مستقرکردن چمدان‌هاست.
این دسته از افراد ترجیح می‌دهند تمام طول روز را بیرون باشند و سخت‌گیری خاصی نسبت به محل اقامتگاه ندارند. به هر ترتیب و با هر دیدی که به اقامتگاه نگاه کنید، انتخاب یک جای مناسب برای استقرار در طول سفر بسیار مهم است.
گزینه‌های اقامتی زیادی وجود دارد که یکی از آن‌ها اجاره ویلا در رشت است. اجاره ویلا در رشت یک حریم خصوصی را مهیا می‌کند که در نتیجه مسافر احساس راحتی و اختیار عمل بیشتری دارد.

اجاره ویلا در رشت

اجاره ویلا در رشت، حضوری یا آنلاین؟

اگر شما هم قصد سفر به رشت را دارید و در مرحله انتخاب اقامتگاه هستید، حتما راه‌های مختلفی را پیش روی خودتان می‌بینید. یکی از راه‌های اجاره ویلا در رشت، به‌صورت حضوری است که چالش‌های خاص خودش را هم دارد. یکی از این چالش‌ها این است که مسافر از راه نرسیده باید دنبال ویلای مناسبی بگردد و در نهایت هم شاید به گزینه مطلوبش نرسد اما برای صرفه‌جویی در وقت ناچار به انتخاب خواهد بود.
راه دوم اجاره ویلا در رشت، به‌صورت آنلاین است. یکی از مزایای اجاره به‌صورت آنلاین، سرعت در انتخاب و خرید است. علی‌بابا در مسیر اجاره ویلا در رشت قدم‌ه‌قدم همراه شماست تا شایسته‌ترین تجربه برایتان رقم بخورد.

نحوه اجاره ویلا در رشت با علی‌بابا

برای این کار اصلا راه دور و درازی در پیش ندارید. کافی است با چند حرکت ساده، بهترین و مناسب‌ترین گزینه موردنظرتان را انتخاب کنید. برای این کار ابتدا وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بشوید. حالا نوبت مشخص‌کردن چند فاکتور مهم است؛ یعنی انتخاب مقصد، تاریخ ورود و خروج و تعداد همسفران. باقی کار را به دست کاردان بسپارید.
علی‌بابا لیست متنوعی از انواع و اقسام ویلاهای مختلف را به شما نمایش می‌دهد. از ویلاهای بزرگ و پر از امکانات گرفته تا ویلاهای کوچک‌تر اما اقتصادی. برای نهایی‌کردن اجاره ویلا در رشت، روی ویلای انتخابی خودتان کلیک کنید. بعد از اینکه وارد صفحه درگاه پرداخت شدید، اطلاعات کارتتان را وارد کنید و دکمه خرید را بزنید. بعد از اتمام مراحل خرید، دوباره به وب‌سایت علی‌بابا هدایت می‌شوید.
اگر فرصت نکردید که شماره سفارشتان را یادداشت کنید اصلا نگران نباشید! بعد از اتمام خرید پیامکی درباره تایید سفارش به‌همراه کد سفارش برایتان ارسال خواهد شد. جدا از این، شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت علی‌بابا و واردکردن شماره همراه، به پنل کاربری خودتان بروید و اطلاعات سفارشتان را مشاهده کنید.

مشخصات اقامتگاه ها

ویلا

نوع اقامتگاه

روزانه هفتگی ماهانه

نوع اجاره

گیلان ❯ رشت

شهر

لوکس ارزان اقتصادی

رنج قیمتی

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره ویلا در رشت از علی بابا چیست؟
از مزایای اجاره ویلا در رشت از علی بابا این است که می‌توانید هم رزرو و هم استرداد ویلا را از این سایت به صورت آنلاین انجام دهید. همچنین شما می‌توانید پیش از اجاره ویلا، فهرست کاملی از ویلاهای رشت را در سایت علی بابا با قیمت‌های گوناگون مشاهده کنید تا دستتان برای انتخاب باز باشد. همچنین به لطف ثبت تصاویر از فضاهای داخلی ویلا، پیش از رزرو ویلا با محیط واحد اقامتی دلخواهتان آشنا خواهید شد. با وجود خدمات بهداشتی علی بابا می‌توانید از نظافت و رعایت بهداشت در خیلی از ویلاها اطمینان خاطر پیدا کنید. از مزایای دیگر اجاره ویلا در رشت از علی بابا این است که می‌توانید پیش از رزرو هر واحد اقامتی نظرات کاربران را خوانده و امتیازدهی آن‌ها را بررسی کنید تا انتخاب‌های آگاهانه‌تری داشته باشید.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای رشت وجود دارد؟
قوانین برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای رشت علی بابا از یک واحد اقامتی تا ویلای دیگر کاملا با هم فرق می‌کند. بنابراین برای اطمینان از اینکه چنین امکانی در ویلای دلخواه شما وجود دارد یا خیر، باید در صفحه مربوط به هر ویلا در سایت علی بابا قوانین مربوط به ویلا را به طور کامل مطالعه کنید.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای رشت چیست؟
قوانین کنسلی و استرداد برای اجاره ویلا در رشت متفاوت است. شام برای کنسلی هر ویلایی نسبت به سایر واحدهای اقامتی تفاوت‌های جزیی دارید. به همین دلیل پیش از کنسلی و استرداد آنلاین اجاره ویلاهای رشت بهتر است اول قوانین و شرایط کنسلی ویلای مدنظرتان را از صفحه این ویلا در علی بابا مطالعه کنید.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاها وجود دارد؟
هریک از ویلاهای رشت برای ورود حیوانان خانگی قوانین خاص خودشان را دارند. به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی به این سوال پاسخی داد. شما باید پیش از رزرو ویلاهای رشت قوانین اقامت در هریک از آن‌ها را از صفحه مربوط به هر ویلا بررسی کنید تا خیالتان از این بابت راحت باشد.
چه امکاناتی در ویلاهای رشت وجود دارد؟
در نظر داشته باشید علی بابا ویلاهایی با رده کیفیتی متفاوت را برای شما فراهم کرده است تا قیمت‌های گوناگونی در اختیارتان بگذارد. به همین دلیل همه ویلاهای رشت علی بابا از گروه ویلاهای لوکس با امکانات کامل نیستند. اما همه آن‌ها امکانات کافی برای یک اقامت بی‌دغدغه و راحت را برای شما در نظر گرفته‌اند. بنابراین پیش از اجاره هر ویلا بهتر است امکانات رفاهی آن را در صفحه مربوط به هر ویلا در رشت از سایت علی بابا مطالعه کنید.