اجاره ویلا در نوشهر

یک نفر
1

لیست ویلاهای نوشهر

 • رزرو آنی
  5/4.5(115 نظر)
  رزرو ویلا یک خوابه لب رودخانه - واحد ۳
  مازندران، نوشهر
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  42,500,00010%
  38,630,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.4(89 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه لب رودخانه واحد 2
  مازندران، نوشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  47,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(8 نظر)
  رزرو ویلا یک خوابه فندقی
  مازندران، نوشهر
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  59,800,000ریال
 • پیشنهاد لحظه‌آخری! رزرو آنی
  5/4.2(15 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه پارسا
  مازندران، نوشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  75,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.3(29 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه کاکتوس VIP
  مازندران، نوشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  76,000,000ریال
 • پیشنهاد لحظه‌آخری! رزرو آنی
  5/4(44 نظر)
  اجاره ویلا دو خوابه موج 2
  مازندران، نوشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  55,000,00012%
  48,750,000ریال
 • پیشنهاد لحظه‌آخری! رزرو آنی
  5/4.4(20 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه امیرحسین
  مازندران، نوشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  75,980,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.1(28 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه کاکتوس
  مازندران، نوشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  69,000,000ریال
 • 5/4.6(31 نظر)
  رزرو ویلا دو خوابه استخردار صیاد
  مازندران، نوشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  120,000,000ریال
 • 5/4.4(42 نظر)
  اجاره ویلا دربستی یک خوابه بندر
  مازندران، نوشهر
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  42,000,00015%
  36,000,000ریال
 • 5/5(2 نظر)
  رزرو ویلا سه خوابه نارون
  مازندران، نوشهر
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  78,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.4(8 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار آبگرم سیسنگان
  مازندران، نوشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  170,000,00011%
  152,000,000ریال
 • 5/5(1 نظر)
  رزرو ویلا دو خوابه نور2
  مازندران، نوشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  69,000,000ریال
 • 5/5(1 نظر)
  ویلا دوخوابه سیسنگان
  مازندران، نوشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  55,000,000ریال
 • 5/5(1 نظر)
  رزرو ویلا چهارخوابه استخردار آبگرم بدیعی
  مازندران، نوشهر
  ویلا 4 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  155,000,0008%
  143,000,000ریال

هر چیزی برای خودش یک نقطه شروع دارد. سفر هم از این قاعده مستثنی نیست. خیال سفر، برنامه‌ریزی‌های قبل سفر و چمدان‌بستن‌ها، همه و همه دست به دست هم می‌دهند تا سفر درست از همین نقطه آغاز شود. شروع سفر همان لحظه‌ای است که محل اقامت یا بلیط وسیله نقلیه را تهیه کرده باشید. در این مطلب از نقطه شروع سفر به نوشهر صحبت می‌کنیم؛ مسیری که درست با اجاره ویلا در نوشهر آغاز می‌شود و تا تنفس هوای بارانی این شهر سرسبز ادامه پیدا می‌کند.
مازندران، خانه نوشهر است. این استانِ سبز و پر از جوانه، قصه‌گو شهرهای زیادی است؛ شهرهایی که بوی نارنج تازه و زیتون می‌دهند. یکی از همین مقصدهایی که سفر به آنجا روحتان را تازه می‌کند نوشهر است؛ شهری با مردمان مهمان‌نواز؛ جایی که باید با احتیاط پا به آن بگذارید! ورود به خاک نوشهر آسان و ترک آن بسیار سخت است.
مگر می‌شود سر به روستای کهن کندلوس بزنید و دلتان نخواهد آنجا را ساعت‌ها در سکوت نظاره کنید؟ آن هم روستایی با تمدنی قبل از میلاد مسیح... . مگر می‌شود به سمت اجاره ویلا در نوشهر بروید، سفر کنید، آبشار نجارده، زانوس، چلندر و دارنو را ببینید و دلتان هوایی نشود؟ پارک‌های چنگلی سرسبز سی‌سنگان و خانیکان را چه می‌گویید؟ بدون شک، این‌همه رنگ سبز در چشم و قلب آدمیزاد جا نمی‌شود. اگر شما هم قصد اجاره ویلا در نوشهر را دارید، این مطلب برای شماست. بخوانید و بعد از آن یک ماجراجویی سبز را کلید بزنید.

اجاره ویلا جنگلی در نوشهر

یک ویلای چوبی در دل جنگل. در این ویلا، صبح‌ها با صدای پرندگان و عطر شبنمی که روی برگ‌ها و درختان روانه شده، بیدار می‌شوید. کمی پنجره را باز می‌کنید تا هوای تازه در سرتاسر ویلای جنگلی‌تان ماجرا بسازد. درِ ویلا را باز می‌کنید تا در آغوش درختان قدم بزنید. نگاهی به ویلای چوبی‌تان می‌اندازید و از سر رضایت لبخند می‌زنید. صدایی از اعماق قلبتان می‌گوید: «ترکیب جنگلی بکر و خانه‌ای که در دل آن ریشه کرده. چه چیزی از این بهتر؟»
اجاره ویلا جنگلی در نوشهر، دقیقا چنین تجربه و حال‌و‌هوایی را در عمق جانتان می‌کارد. این تجربه از آن تجربه‌هاست که تا عمر دارید برای دوستانتان تعریفش می‌کنید. به نظرتان وقت سفر به نوشهر فرا نرسیده؟

اجاره ویلا در نوشهر

اجاره ویلا ساحلی در نوشهر

بعد از جنگل و سرسبزی بی‌حدومرزش، برویم سراغ صدای آبی موج دریا که گاهی خروشان است و گاهی هم آرام و آسوده. صدای مرغان دریایی که یک سمفونی هماهنگ را با هارمونی صدای دریا اجرا می‌کنند. صدای موج دریا وقتی به ساحل می‌رسد و صورت صدف‌های شکننده را نوازش می‌کند.
صبحی دل‌انگیز است. پرده‌ها را کنار می‌کشید تا نور خورشیدی که از پس دریای آبی طلوع کرده به اتاق بتابد. صدای چند کودک خوشحال را می‌شنوید که از دیدن دریا برای اولین بار حسابی ذوق‌زده‌اند. چای یا قهوه‌تان را در دست می‌گیرید و به این بوم نقاشی زنده نگاه می‌کنید. اجاره ویلا ساحلی در نوشهر، دقیقا شما را به چنین سفر رویایی با رنگ‌های آبی و سفید دعوت می‌کند. حالا چطور؟ وقت سفر به نوشهر نرسیده؟

چگونه برای اجاره ویلا در نوشهر اقدام کنم؟

شما برای اجاره ویلا در نوشهر دو راه دارید. راه اول این است که به‌صورت حضوری اقدام کنید. این یعنی بعد از اینکه به نوشهر رسیدید باید تازه به‌دنبال یک ویلای خوب و متناسب با شرایطتتان بگردید. خوبی اجاره ویلا به‌صورت حضوری این است که شما از نزدیک ویلاها را می‌بینید؛ اما سوال اینجاست: مگر چند ویلا را می‌توانید به‌صورت حضوری ببینید و تصمیم بگیرید؟
همین سوال ساده باعث می‌شود که اجاره ویلا در نوشهر به‌صورت آنلاین پیشنهاد ما به شما باشد. به این ترتیب شما می‌توانید تعداد زیادی ویلا در نوشهر را ببینید، با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت هم اقدام به رزرو کنید. اگر تا اینجای کار شما هم با اجاره ویلا در نوشهر به‌صورت آنلاین موافق هستید، سوال کوتاه بعدی مطرح می‌شود: از کجا آنلاین رزرو کنم؟ کجا مطمئن‌تر است؟

اجاره ویلا در نوشهر با علی‌بابا

اگر ترجیح می‌دهید مراحل اجاره ویلا در نوشهر را آنلاین، بی‌دردسر و با چند کلیک ساده طی کنید، علی‌بابا، بهترین و کامل‌ترین لیست انتخاب را پیشِ روی شما می‌گذارد. اجاره ویلا در نوشهر با علی‌بابا از آب‌خوردن هم راحت‌تر است. از هر کجای ایران که باشید و در هر ساعتی که تصمیم به خرید بگیرید قرار نیست راه دوری بروید. فقط کافی است وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بشوید. سپس از بخش «ویلا یا اقامتگاه» به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که باید در آنجا مقصد سفر، تاریخ ورود، تاریخ خروج و تعداد مسافرانتان را وارد کنید. گزینه جستجو را بزنید و پیشنهادهای علی‌بابا را زیرورو کنید. در نهایت هر کدام از ویلاها را که انتخاب کردید، بروید سراغ پرداخت و سفرتان را شروع کنید.

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره ویلا در نوشهر از علی بابا چیست؟
به لطف شرایط آب‌وهوایی و طبیعت خوب، نوشهر انتخاب خیلی‌ها برای سفر است. همین موضوع باعث شده اجاره ویلا در نوشهر بسیار زیاد شود. شما می‌توانید با اجاره ویلا در نوشهر از علی بابا در کمترین زمان بهترین گزینه‌ها را پیدا کنید. سایت علی بابا لیست جامع اقامتگاه‌ها و ویلاهای نوشهر با رده قیمتی متنوع و واحدهای گوناگون را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین با انتخاب هر اقامتگاه یا ویلا اطلاعات کامل و تصاویری از آن به شما نمایش داد خواهد شد. همچنین در صورتی که مشکلی در طول رزرو داشته باشید، می‌توانید با پشتیبانی علی بابا تماس بگیرید. استرداد آنلاین و خدمات بهداشتی در مقصد از دیگر مزایای اجاره ویلا در نوشهر از علی بابا محسوب می‌شود. همچنین می‌توانید پیش از رزرو نظرات کاربر و امتیازات آن‌ها را مشاهده کنید تا انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشید.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای نوشهر وجود دارد؟
نمی‌توان یک پاسخ قطعی به این سوال داد، چراکه این موضوع از ویلایی به ویلای دیگر متفاوت است. شما باید پیش از اجاره ویلا در نوشهر قوانین و مقررات مربوط به واحد اقامتی مدنظرتان را بررسی کنید تا جواب این سوال برایتان شفاف شود.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاهای نوشهر وجود دارد؟
خیلی از ویلاها ممانعتی برای ورود حیوانات خانگی ندارند، اما خیلی‌هایشان هم برای این موضوع ممنوعیت‌هایی را اعلام کرده‌اند. بنابراین پیش از رزرو ویلا در نوشهر از علی بابا بهتر است قوانین مربوط به ورود حیوانات خانگی به ویلا یا اقامتگاه دلخواهتان را بررسی کنید. این توضیحات و قوانین در صفحه هر ویلا به طور کامل توضیح داده شده است.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای نوشهر چیست؟
قوانین لغو و کنسلی هر رزرو واحدهای اقامتی و همچنین شرایط استرداد ویلاهای نوشهر به طور کلی یکسان است، اما با این حال جزییات آن‌ها با هم فرق دارد که باید به آن‌ها توجه کنید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم پیش از کنسل‌کردن اجاره ویلا در نوشهر حتما قوانین و شرایط کنسلی و استرداد رزرو آن واحد اقامتی را در صفحه مربوط به ویلا سایت علی بابا مطالعه کنید.
چه امکاناتی در ویلاهای نوشهر وجود دارد؟
در نظر داشته باید همه ویلاهای نوشهر از گروه ویلاهای لوکس با امکانات بسیار بالا نیستند. طبیعتا تنوع قیمتی به تناسب امکانات و رده کیفی ویلاها در نظر گرفته شده است. هرچه قیمت ویلایی گران‌تر باشد، امکانات رفاهی و تفریحی بیشتری در آن وجود دارد. با وجود این همه ویلاهای نوشهر امکانات کافی برای اقامت دارند. شما می‌توانید از بخش امکانات در صفحه هر ویلا، فهرست همه امکانات موجود در ویلای موردپسندتان را بررسی کنید.