اجاره ویلا در ماسال

یک نفر
1

لیست ویلاهای ماسال

 • 5/4.6(14 نظر)
  ویلا یک خوابه جنگلی پور رمضان واحد ۲
  گیلان، ماسال
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  60,000,000ریال
 • 5/4.6(21 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه خروم ۲
  گیلان، ماسال
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  85,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4(10 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه دوست پرست 1
  گیلان، ماسال
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  133,320,000ریال
 • رزرو آنی
  5/5(1 نظر)
  اجاره ویلا یک خوابه مهدی یار
  گیلان، ماسال
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  39,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  رزرو ویلا یک خوابه خاطره ماندگار
  گیلان، ماسال
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  27,000,0005%
  25,650,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی حداقل 365 شب
  اجاره ویلا یک خوابه شاندرمن
  گیلان، ماسال
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  30,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/5(2 نظر)
  رزرو ویلا یک خوابه رشت پشت
  گیلان، ماسال
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  90,000,00030%
  63,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا یک خوابه گنذر
  گیلان، ماسال
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  60,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی حداقل 6 شب
  رزرو ویلا دوخوابه احدی
  گیلان، ماسال
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  66,000,0005%
  62,700,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا دوخوابه فیروزه
  گیلان، ماسال
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  84,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  رزرو ویلا ویلای تیته
  گیلان، ماسال
  ویلا بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  36,000,000ریال
 • 5/5(1 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه جنگلی آزادگان 2
  گیلان، ماسال
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  60,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  رزرو ویلا فلت مهديخان محله
  گیلان، ماسال
  ویلا بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  36,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا یک خوابه آهکلان
  گیلان، ماسال
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  84,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  رزرو ویلا چهارخوابه قصر جنگلی
  گیلان، ماسال
  ویلا 4 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  210,000,0002%
  206,500,000ریال

راهنمای اجاره ویلا در ماسال

وقتی به یک جعبه مدادرنگی نگاه می‌کنید، ترکیبی از رنگ‌های متنوع و جذاب را در کنار یکدیگر می‌بینید. رنگ‌های سبز، زرد، آبی و... . در اینکه زیبایی یک جعبه مدادرنگی در کنار هم قرارگرفتن تمام این رنگ‌های مختلف است، شکی نیست؛ اما هرکدام از این رنگ‌ها هم به خودی خود، قصه‌ای شنیدنی و خانواده‌ای دیدنی دارند.
مثلا اگر پای صحبت رنگ سبز بنشینید، باید خودتان را آماده شنیدن قصه‌هایی از جنس زندگی، جوانه‌ و امید کنید. با اینکه در این مطلب برای شما از اجاره ویلا در ماسال صحبت کرده‌ایم و شما هم به همین قصد به اینجا آمده‌اید، اما لابه‌لایش می‌توانید قصه سبز این مدادرنگی هزاررنگ را هم بشنوید. ممکن است بپرسید که چطور باید پای قصه رنگ‌ها بنشینیم؟ یکی از شیرین‌ترین راه‌های شنیدن قصه رنگ‌ها، سفرکردن است. سفر شما را با روایت دیدنی رنگ‌ها آشنا می‌کند؛ مثلا اگر پا به یک نقطه برفی بگذارید، باید روایت رنگ سپید را ببینید و بشنوید. این مطلب را تا انتها بخوانید و به ماسال، سرزمین مادری رنگ‌های سبز و زنده سفر کنید.

ماسال کجاست؟

در همسایگی کوه‌های تالش، سرزمینی سرسبز و دوست‌داشتنی خودنمایی می‌کند. خوب که نگاه کنید ماسال را می‌بینید که برایتان دست تکان می‌دهد. فلسفه اسم ماسال هم به همین دلیل است. ماسال در لغت به معنای کوه‌وار و مکانی است که در کنار کوه قرار دارد. در گذشته‌های دورتر اما از آن جهت که رودخانه زیبای کالخایی از میان این شهر گذر می‌کرده، به آن «رودکنار» می‌گفتند.
ماسال، یکی از ییلاق‌های خوش‌آب‌و‌هوای گیلان و یکی از مقاصد محبوب سفر است که در هر فصلی از سال، مسافر خودش را دارد؛ مثلا یکی از معروف‌ترین ییلاق‌های ماسال، ییلاق اولسبلانگاه است که دلبری‌هایش کم نیست. ترکیب خیره‌کننده مه و درخت‌های این ییلاق، یکی از دیدنی‌ترین مناظر ایران را ساخته است.
طبیعتا این سرزمین سبز با این همه زیبایی، آنقدر مسافر و طالب دارد که اجاره ویلا در ماسال گاهی وقت‌ها از پیداکردن سوزن در انبار کاه سخت‌تر می‌شود؛ اما ما اینجا هستیم تا بهترین ویلاهای ماسال را برای رزرو و اجاره در دسترس شما قرار دهیم.

اجاره ویلا در ماسال

اگر شما هم قصد سفر به بهشت ماسال را دارید، یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید بکنید، مشخص‌کردن اقامتگاه است. اجاره ویلا در ارتفاعات ماسال یکی از وسوسه‌برانگیزترین گزینه‌های روی میز است. با توجه به تنوع طبیعت سبز ماسال، دست شما در انتخاب نوع ویلا باز است.
شاید شما به ویلای جنگلی یا کوهستانی علاقه‌مندید و شاید هم ترجیح می‌دهید در یک ویلای شهری اقامت کنید تا هر لحظه که اراده کردید، برای خرید و رفت‌و‌آمد به سختی نیفتید. اجاره ویلا در ماسال با علی‌بابا بسیار راحت است؛ چون با تعدد ویلاهایی که دارد، پاسخ هر سلیقه و بودجه‌ای را به‌راحتی می‌دهد.

اجاره ویلا در ماسال

اجاره ویلا در ماسال با علی‌بابا

اجاره ویلا در ارتفاعات ماسال با علی‌بابا مثل آب خوردن است! چون شما را از خرید حضوری و دردسرهای انتخاب ویلا و خرید نجات می‌دهد. هر جای ایران که باشید، فقط چند کلیک تا اجاره ویلا در ماسال فاصله دارید. علی‌بابا جدا از ارائه خدمات آنلاین اجاره ویلا، با پشتیبانی 24 ساعته‌ای که دارد، پاسخگوی تمام سوالات شماست. اگر هم مشکلی در حین خرید یا طول مدت اقامتتان پیش آمد، پشتیبانی علی‌بابا در صف اول همراهی و همسفری با شما حاضر می‌شود.

نحوه اجاره ویلا در ماسال با علی‌بابا

کافی است وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بشوید و بعد از انتخاب مقصد، تاریخ ورود و خروج و تعداد همسفرانتان، همه ویلاهای ماسال را در علی‌بابا ببینید. ممکن است تعداد پیشنهادهای علی‌بابا به‌قدری زیاد باشد که در وهله اول شما را سردرگم کند. علی‌بابا برای راحتی کار شما، فیلترهای مختلفی را در نظر گرفته که با انتخاب آن‌ها، گزینه‌های پیشنهادی‌تان را محدود و هدفمند کنید.
حالا دیگر تنها کاری که لازم است انجام بدهید، دیدن انواع و اقسام ویلاهای مختلف و مقایسه آن‌ها با یکدیگر است. بعد از انتخاب نهایی وارد صفحه پرداخت می‌شوید و با واردکردن اطلاعات کارت خودتان، فرایند اجاره ویلا در ماسال را تکمیل می‌کنید. بعد از خرید، پیامکی مبنی بر تایید سفارش، برایتان ارسال خواهد شد.

امکانات ویلاهای ماسال

امکانات ویلاهای ماسال بسیار متنوع است. اگر تجربه اجاره ویلا در ارتفاعات ماسال را داشته باشید، می‌دانید که امکانات مختلف ویلا روی تجربه شما از اقامت، تاثیر مستقیم می‌گذارد. اگر ترجیح می‌دهید تا در یک ویلای جمع‌و‌جور و با بودجه پایین اقامت داشته باشید، طبیعتا امکانات آن ویلا هم معمولی‌تر و متناسب با همان مقدار بودجه خواهد بود؛ مثل یخچال، تلویزیون و لوازم آشپزخانه. اگر انتخاب شما اقامت در ویلایی لوکس و با متراژ بالاست، از امکانات ویژه‌تری هم برخوردار خواهید بود؛ مانند باربیکیو و استخر، سونا و جکوزی. پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از نهایی‌کردن اجاره‌، توضیحات کامل ویلای انتخابی‌تان را بخوانید و با آن بیشتر آشنا بشنوید

مشخصات اقامتگاه ها

نوع اقامتگاه

ویلایی

نوع اجاره

روزانه، هفتگی، ماهانه

شهر

ماسال

رنج قیمتی

لوکس، ارزان، اقتصادی

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره ویلا در ماسال از علی بابا چیست؟
تنوع ویلاهای ماسال در سایت علی بابا به‌اندازه‌ای است که دست شما را برای انتخاب اقامتگاهی با شرایط دلخواه باز می‌گذارد. این ویلا‌ها قیمت‌های مختلفی برای اجاره دارند؛ بنابراین با هر بودجه‌ای می‌توان به اجاره ویلا در ماسال پرداخت. برای اینکه انتخابی هوشمند داشته باشید، از تقویم قیمتی علی بابا استفاده کنید. در این تقویم نرخ اجاره ویلا در 60 روز آینده ثبت شده تا بهترین زمان را برای اجاره درنظر بگیرید. به‌طورمعمول اجاره ویلا در روزهای میانی هفته کم‌هزینه‌تر خواهد بود. سایت علی بابا توضیحات کاملی درباره هریک از ویلا‌های ماسال ارائه می‌دهد. درصورتی‌که قصد دارید با دید بهتری برای اجاره ویلا در ماسال اقدام کنید، حتما نظرات کاربران را بخوانید. این قسمت شما را با نقاط ضعف و قوت ویلا آشنا می‌کند. کاربران به ویلای ماسال از نظر موقعیت مکانی، سرویس‌دهی و خدمات، نحوه میزبانی، ارزش در برابر قیمت، نظافت و بهداشت، تطابق با آگهی و... امتیاز می‌دهند.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاها وجود دارد؟
آب‌وهوا و منظره ماسال بهترین شرایط برای برپایی مراسم و مهمانی است. اگر می‌خواهید ویلایی را با هدف برگزاری مراسم اجاره کنید، حتما شرایط برپایی مهمانی را در صفحه معرفی ویلا بخوانید. مالکان ویلاهای ماسال نظرات متفاوتی درباره امکان برگزاری مراسم و مهمانی دارند.
چه امکاناتی در ویلاهای ماسال وجود دارد؟
تنوع ویلاهای ماسال، شما را با اقامتگاه‌هایی روبه‌رو می‌کند که هریک امکانات مختلفی دارد. البته در همه این ویلاها به امکانات اولیه مانند برق، آب، گاز، سرویس بهداشتی، سرویس خواب، سیستم سرمایش و گرمایش و... دسترسی خواهید داشت. برای اطلاع از امکانات ویلاهای ماسال سری به صفحه معرفی آن در سایت علی بابا بزنید و از انتهای صفحه، فهرست امکانات را پیدا کنید.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاها وجود دارد؟
قانونی کلی برای شرایط ورود حیوانات خانگی به ویلاهای ماسال وجود ندارد. برای اطلاع از این قوانین حتما مقررات اقامتگاه را مطالعه کنید.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای ماسال چیست؟
پیش از اجاره ویلاهای ماسال باید شرایط کنسلی و استرداد هزینه را از بخش مقررات سایت بخوانید. برای کنسلی باید وارد حساب کاربری خود شده و اجاره ویلا را از بخش سفرهای من لغو کنید. اگر در هر مرحله از کنسلی ویلاهای ماسال به مشکل خوردید، حتما با تیم پشتیبانی علی بابا تماس بگیرید و از راهنمایی‌های آن‌ها استفاده کنید. این تیم به‌شکل 24 ساعته در همه روزهای هفته فعالیت دارد.