اجاره ویلا در لفور

یک نفر
1

لیست ویلاهای لفور

 • رزرو آنی
  5/4.8(18 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه آرامش 5
  مازندران، نور
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  87,000,00021%
  68,900,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(44 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار کایلا
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  97,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(39 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه شهرک کاسپین
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  75,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(17 نظر)
  اجاره ویلا فلت باغ مسعود 3
  مازندران، تنکابن
  ویلا بدون خواب
  قیمت برای 4 شب
  46,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(127 نظر)
  رزرو ویلا ویلا علوی
  مازندران، رامسر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  43,800,0004%
  42,300,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(10 نظر)
  اجاره ویلا چهارخوابه عمارت سلوا
  مازندران، رامسر
  ویلا 4 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  246,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(85 نظر)
  رزرو ویلا سه خوابه دوبلکس ساحلی علیرضا
  مازندران، نور
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  92,000,0004%
  88,970,000ریال
 • 5/4.5(56 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه جنگلی آسیاب بادی
  مازندران، رامسر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  62,500,0002%
  61,530,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(61 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه ساحلی نجفی ۱
  مازندران، رامسر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  50,000,00010%
  45,000,000ریال
 • 5/4.8(70 نظر)
  اجاره ویلا دو خوابه باغ گل شمعدونی 2
  مازندران، رامسر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  4,038,000,0001%
  4,031,750,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(6 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار آبگرم یاس
  مازندران، هچیرود
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  140,000,0005%
  133,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(5 نظر)
  اجاره ویلا یک خوابه ساحلی نصیری
  مازندران، محمودآباد
  ویلا بدون خواب
  قیمت برای 4 شب
  60,000,0003%
  58,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/5(11 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه شریف 2
  مازندران، رامسر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  74,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.9(7 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه جنگلی آرامش 28
  مازندران، بابل
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  79,000,0003%
  76,800,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(13 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه دوبلکس شاهد
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  77,000,000ریال

راهنمای اجاره ویلا در لفور

چهل میلیون سال کم نیست. چهل میلیون سال خاطره و قصه سبز از آبشارها، درخت‌ها، موسیقی سکوت شب‌های جنگل و... . اینجا جنگل لفور است. جنگلی دنیا‌دیده که هنوز هم مثل روز اولش سرسبز و سرپاست. اجاره ویلا در لفور مثل اجاره ویلا در جنگل‌های دیگر نیست. حتی اگر لفور را تنهای تنها هم سفر کنید، اتمسفر لفور، همسفر لحظه‌های شماست. گاهی شما را به عمق خاطرات چند میلیون ساله‌اش می‌برد و گاهی هم به یک سفر معنوی دعوتتان می‌کند.
لفور بخشی از بهشت زنده مازندران است. این مقصد با ویژگی‌های منحصربه‌فردش بین طبیعت‌گردها هم محبوبیت زیادی دارد؛ مثل آبشارهای گیسوبلندش با نام‌های گزو، آهکی اسکلیم و... . اجاره ویلا در لفور و سفر به این منطقه، بیشتر از اینکه یک مسافرت ساده باشد یک مرهم است. مرهمی روی ذهن‌های آشفته و خسته از شلوغی‌های شهر؛ یک حریر نرم و مخمل‌گون روی تن‌های پر از تشویش، خسته از استرس و کار زیاد.

اجاره ویلا جنگلی در روستای لفور

یکی از مهم‌ترین بخش‌های سفر که تصمیم شما برای شروع یک ماجراجویی را قطعی می‌کند، انتخاب اقامتگاه است. تصور کنید که قرار است یک صبح دل‌انگیز و مه‌گرفته را در ویلایی با منظره‌ای از جنگل لفور شروع کنید. این نشان می‌دهد که انتخاب یک اقامتگاه مناسب، تاثیر مستقیمی روی کیفیت سفر شما دارد.
اجاره ویلا جنگلی در روستای لفور کیفیتی رویایی از سفر را به شما ارائه می‌دهد. انتخاب چنین ویلایی، قدم اول ماجراجویی در دل طبیعتی بکر و پرقصه است. برای اینکه این مسیر را به‌درست‌ترین شکل ممکن طی کنید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

اجاره کلبه در اولسبلنگاه

اجاره ویلا در لفور، حضوری یا آنلاین؟

دو مسیر کلی برای اجاره ویلا در لفور وجود دارد. مسیر اول اجاره ویلا به‌صورت حضوری است. شرایطی را تصور کنید که در آن بعد از طی‌کردن یک مسیر طولانی، به منطقه لفور می‌رسید. حالا باید گوشه‌به‌گوشه این منطقه را به‌دنبال یک ویلای مناسب بگردید. جدا از زمان زیادی که مجبورید صرف کنید، این مسیر فرسایشی، انرژی زیادی هم از شما به‌عنوان یک مسافر می‌گیرد. هنوز عرق رسیدنتان به لفور خشک نشده، باید فکر اجاره ویلا در لفور باشید.
در عوض اجاره ویلا به‌صورت آنلاین می‌تواند انتخاب مناسب‌تر و کارامدتری باشد. این شرایط دقیقا برعکس موقعیت بالاست؛ یعنی شما قبل از اینکه راهی منطقه لفور بشوید، در خانه با آرامش کامل، تمام ویلاها را دیده‌اید و اجاره یکی از آن‌ها را هم نهایی کرده‌اید. این آرامش خیال در مسیر سفر هم همراه شماست؛ چون خاطرتان جمع است که بعد از رسیدن به مقصد، مستقیما به سمت محل اقامتتان راهی خواهید شد.

نحوه اجاره ویلا در لفور با علی‌بابا

اجاره ویلا در لفور به‌صورت آنلاین یعنی سرعت بالا در انتخاب و خرید. همسفری علی‌بابا در این مسیر، شما را قدم‌به‌قدم تا بهترین و شایسته‌ترین تجربه خرید همراهی می‌کند. اجاره ویلا در لفور با علی‌بابا راهتان ساده و سریع است؛ چون با چند کلیک ساده، مناسب‌ترین ویلا را اجاره خواهید کرد. برای شروع لازم است وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بشوید. روی گزینه ویلا یا اقامتگاه بزنید و فرم جستجو و جاهای خالی را با اطلاعات خودتان پر کنید؛ مقصد (که لفور است)، تاریخ ورود و خروج و تعداد همسفران. حالا دیگر باید بنشینید، تماشا کنید و کار را به دست کاردان بسپارید.
علی‌بابا لیست متنوعی از انواع و اقسام ویلاهای موجود در منطقه لفور را به‌نمایش می‌گذارد. از ویلاهای بزرگ، لوکس و پر از امکانات رفاهی تا ویلاهای اقتصادی‌تر. همه گزینه‌ها را ببینید و با هم مقایسه کنید. ممکن است تعداد بالای گزینه‌ها تصمیم‌گیری را برای شما کمی سخت کند؛ اما جای هیچ نگرانی نیست. علی‌بابا فکر همه جا را کرده است. ابزار «فیلترها» و «مرتب‌سازی» دقیقا برای چنین شرایطی است. اگر ترجیح می‌دهید امکانات یا فاکتور خاصی در ویلایتان باشد، آن را در «فیلترها» علامت بزنید تا لیست ویلاها گزیده‌تر بشود.
شاید بخواهید گران‌ترین ویلاها را اول لیست ببینید یا شاید هم ترجیح بدهید ویلاهایی با بالاترین امتیاز در ابتدای لیست ظاهر شوند. اینجاست که «مرتب‌سازی» به کارتان می‌آید.

اجاره ویلا در لفور با موفقیت انجام شد

برای نهایی‌کردن اجاره ویلا در لفور، روی ویلای انتخابی خودتان کلیک کنید. بعد از اینکه وارد درگاه پرداخت شدید، مراحل خرید را پیش ببرید؛ یعنی اطلاعات کارتتان را وارد کرده و دکمه خرید را بزنید. فراموش نکنید که بعد از اتمام مراحل پرداخت، دوباره به صفحه علی‌بابا هدایت خواهید شد. صفحه‌ای که به شما پیام موفقیت‌آمیز‌بودن خریدتان را اعلام می‌کند و شماره سفارشتان را نشان می‌دهد.

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره ویلا جنگلی در لفور از علی بابا چیست؟
کاربران علی بابا که تجربه اقامت در ویلاهای جنگلی لفور را دارند، نظرات‌شان را درباره نقاط ضعف و قوت این اقامتگاه‌ها می‌نویسند و به کیفیت آن امتیاز می‌دهند. مطالعه این نظرات تا حدزیادی به تصمیم‌گیری درست شما کمک می‌کند. سایت علی بابا اطلاعاتی جامع درباره هریک از ویلاها دراختیارتان می‌گذارد؛ این اطلاعات به موقعیت مکانی، قوانین و مقررات، ساعت تحویل و تخلیه، شرایط کنسلی، امکانات، نظرات کاربران، تصاویر از بخش‌های مختلف، تخفیف‌ها، هزینه اجاره و تقویم قیمتی اشاره می‌کند. پس از بررسی کامل هرکدام از ویلاهای جنگلی، انتهای صفحه فهرستی از اقامتگاه‌های مشابه را می‌بینید.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای لفور علی بابا وجود دارد؟
اگر فقط با هدف برگزاری مراسم و مهمانی راهی طبیعت لفور می‌شوید، پیش از اجاره ویلا جنگلی و شروع سفر قوانین برگزاری مهمانی را موردبررسی قرار دهید. گاهی صاحبان ویلاهای جنگلی اجازه برپایی جشن را نمی‌دهند؛ آن‌ها تصور می‌کنند این مراسم‌ها باعث آزار و مزاحمت همسایگان می‌شود. در بعضی مواقع علاوه‌بر اینکه مالک ویلا با این موضوع مخالفتی نمی‌کند، امکانات لازم برای برگزاری مهمانی را هم دراختیارتان قرار می‌دهد.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای جنگلی لفور در علی بابا چیست؟
صاحبان ویلاهای جنگلی لفور قوانین متفاوتی برای کنسلی و استرداد هزینه درنظر گرفته‌اند. عوامل گوناگونی در تعیین این شرایط موثر است؛ از این عوامل می‌توان به موقعیت مکانی، هزینه اجاره ویلا، متراژ، امکانات خاص، منظره، ظرفیت پذیرش مسافر و... اشاره کرد.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاهای جنگلی لفور علی بابا وجود دارد؟
امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاهای جنگلی هم از دیگر مواردی به‌حساب می‌آید که متناسب با هریک از اقامتگاه‌ها متفاوت است. پیش از اجاره ویلا جنگلی در لفور قوانین عمومی آن را در سایت علی بابا بخوانید. درصورتی‌که اجازه همراه‌بردن حیوان خانگی را درطول سفر و اقامت در ویلا جنگلی داشتید، حتما وسایل لازم برای نگهداری از حیوان مانند جعبه حمل‌ونقل، غذای مخصوص، اسباب‌بازی، لوازم شست‌وشو یا... را همراه خود ببرید.
چه امکاناتی در ویلاهای لفور علی بابا وجود دارد؟
از امکانات اولیه‌ای که در همه ویلاهای جنگلی لفور علی بابا وجود دارد می‌توان آب، برق، گاز، سرویس بهداشتی ایرانی، رخت‌خواب و... را نام برد. بعضی از ویلاهای جنگلی علاوه‌بر این امکانات، وسایل دیگری هم برای آسایش‌تان فراهم می‌کنند؛ مبلمان، بازی‌های فکری، بازی‌های رومیزی، باربیکیو، بالکن، پارکینگ و... از این امکانات هستند. فضای سبز و طبیعت جنگل از ویژگی‌های مشترک همه ویلاهای جنگلی لفور هستند. برای اطلاع از امکانات و خدمات کلبه‌های جنگلی لفور سری به انتهای صفحه معرفی هریک از ویلاها بزنید.