اجاره ویلا در کردان

یک نفر
1

لیست ویلاهای کردان

 • رزرو آنی
  5/4.5(10 نظر)
  رزرو ویلا سه خوابه استخردار آبگرم آیلار
  البرز، چهارباغ
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  177,000,0006%
  168,000,000ریال
 • پیشنهاد لحظه‌آخری! رزرو آنی
  5/4.8(173 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار آبگرم لوتوس 1
  البرز، کردان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  174,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(19 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار آبگرم باغ مژگان 1
  البرز، کردان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  110,000,000ریال
 • پیشنهاد لحظه‌آخری! رزرو آنی
  5/4.1(45 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار آبگرم آنا
  البرز، کردان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  92,000,000ریال
 • پیشنهاد لحظه‌آخری! رزرو آنی
  5/4.1(7 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار آبگرم شهرکی شایان
  البرز، کردان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  200,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.3(19 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار آبگرم اسپرلوس
  البرز، کردان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  130,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(17 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار آبگرم اقاقیا 1
  البرز، کردان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  163,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.2(30 نظر)
  ویلا دوخواب شهرک ویلایی کامرانیه
  البرز، چهارباغ
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  137,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(58 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار آبگرم سامیار
  البرز، چهارباغ
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  140,000,000ریال
 • پیشنهاد لحظه‌آخری! رزرو آنی
  5/4.7(7 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار آبگرم آبشار
  البرز، چهارباغ
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  142,000,000ریال
 • پیشنهاد لحظه‌آخری! رزرو آنی
  5/4.5(15 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار آبگرم آراکس
  البرز، کردان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  173,400,00010%
  156,060,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(149 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار آبگرم لیلیوم
  البرز، کردان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  153,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(78 نظر)
  رزرو ویلا دوبلکس با استخر آبگرم بهار
  البرز، کردان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  123,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.1(7 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار آبگرم سرو 1
  البرز، کردان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  140,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(14 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار آبگرم روشا
  البرز، کردان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  160,000,000ریال

راهنمای اجاره ویلا در کردان

اگر ساکن شهرهای بزرگی مانند تهران باشید، حتما برایتان پیش آمده که بخواهید چند روزی را دور از شلوغی و فضای آلوده شهر بگذرانید. جایی به‌دور از جمعیت که هیچ شباهتی به شهر پرهیاهویتان ندارد. اگر جایی که از آن صحبت می‌کنیم نزدیک به شهر محل زندگی‌تان باشد که چه بهتر! این یعنی راحتی در رفت‌و‌آمد. خبری از خستگی راه هم نخواهد بود.
برای شهر بزرگی مثل تهران، گزینه‌های زیادی وجود دارد که این ویژگی‌ها را داشته باشد؛ مثل دماوند، فشم، آبعلی و... . اما اگر بخواهیم به یکی از بهترین و مناسب‌ترین مقصدها اشاره کنیم، روستای کردان را نباید از قلم بیندازیم. برای سپری‌کردن یک آخر هفته سخت و شلوغ، اجاره ویلا در کردان یکی از مناسب‌ترین گزینه‌هاست. اگر شما هم قصد اجاره ویلا در کردان را دارید، حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

کردان کجاست؟

کردان یکی از خوش‌آب‌و‌هواترین روستاهای شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز است. این روستا (مخصوصا در روزهای گرم) پناه کرج‌نشینان و پایتخت‌نشینان محسوب می‌شود. خاک حاصلخیز کردان باغ‌های رنگارنگی می‌سازد که به درخت‌هایی مثل آلبالو، گیلاس، توت و گردو مزین هستند. رودخانه کردان تاثیر بسزایی در رنگی‌ترشدن این روستا داشته که نباید از آن غافل شویم. این رودخانه از ارتفاعات کهار سرچشمه می‌گیرد و اگر بگوییم نبض حیات کردان همین رودخانه است، بی‌راه نگفته‌ایم.

نحوه دسترسی به کردان

فاصله کردان با تهران حدود 65 کیلومتر و با کرج حدود 25 کیلومتر است. البته این مسافت نسبت به اینکه در کجای تهران یا کرج باشید، قطعا متفاوت خواهد بود؛ اما در نهایت از نزدیکی این روستا چیزی کم نمی‌کند. اگر کوله‌بار سفرتان را بسته‌اید و آماده حرکت به سمت کردان هستید، در مسیر آزادراه کرج به‌سمت قزوین حرکت کنید. این راه شما را خیلی زود به مقصد رنگین و دل‌انگیز کردان می‌رساند.

اجاره ویلا در کردان با علی‌بابا

اگر قصد دارید مدتی را در کردان سپری کنید و روحتان را جلا بدهید، اجاره ویلا در کردان یکی از اولین قدم‌های این تصمیم است. اجاره ویلا در کردان به‌صورت حضوری هم امکان‌پذیر است؛ اما سریع‌ترین و بهترین راه اجاره ویلا به‌صورت آنلاین و با پشتیبانی 24 ساعته علی‌باباست.
برای این کار، راه آسانی در پیش دارید. کافی است به وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بروید و ویلا در کردان را جستجو کنید. لیست پیشنهادی علی‌بابا تمام گزینه‌های ممکن را پیش رویتان قرار می‌دهد و دست شما را در انتخاب کاملا باز می‌گذارد. تنها کاری که لازم است انجام بدهید، سبک‌سنگین‌کردن ویلاها و مقایسه‌شان با همدیگر است. در نهایت گزینه موردنظرتان را انتخاب و اجاره کنید. اگر در هر مرحله از خریدتان، دچار مشکل یا سوال شدید و به راهنمایی نیاز داشتید، می‌توانید با پشتیبانی علی‌بابا تماس بگیرید.

اجاره ویلا در کردان

امکانات متعدد ویلا کردان

اکثر مسافرانی که در کردان ویلا اجاره می‌کنند، به‌قصد تفریح به این روستا سفر کرده‌اند؛ پس وجود امکانات تفریحی و سرگرم‌کننده، یکی از نکات مهم برای اجاره ویلاهای کردان محسوب می‌شود. وسایل سرگرمی مثل تنیس، بدمینتون، فوتبال‌دستی و... . استخر، سونا و جکوزی هم از دیگر امکانات ویلاهای کردان است. باربیکیو و باقی امکانات یک آشپزی معرکه را هم نباید از قلم انداخت. اصولا ویلاهای کردان در برگزاری مراسم‌ها و مهمانی‌ها سخت‌گیری ندارند و شما می‌توانید به‌راحتی با اجاره ویلا در کردان، مهمانی‌های خودتان را برگزار کنید. اگر از بابت پارکینگ نگرانی دارید، باید بگوییم که ویلاهای زیادی در کردان به پارکینگ مجهزند.
شرایط ویلاهای کردان برای حضور حیوانات خانگی مثل گربه، سگ و پرنده هم مهیاست؛ البته لازم است با قوانین حضور حیوانات خانگی آن ویلا آشنا باشید (هنگام رزرو ویلا در وب‌سایت علی‌بابا خوانده باشید) تا بعد از اجاره ویلا در کردان، به مشکل خاصی برنخورید. از امکانات بهداشتی و نظافتی ویلاها هم نباید ساده بگذریم. جدا از این، شما می‌توانید از بسته‌های بهداشتی داخل ویلا مانند شامپو، صابون، خمیردندان، مسواک و... در ویلاهای پیشنهادی علی‌بابا استفاده کنید. توجه داشته باشید که این امکانات به‌صورت کلی ذکرشده و از ویلایی به ویلای دیگر متفاوت خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم قبل از نهایی‌شدن اجاره ویلا در کردان همه شرایط را بخوانید و بیشتر با امکانات ویلای اجاره‌ای خودتان آشنا شوید.

نکته مهم در اجاره ویلا در کردان با علی‌بابا

اگر به هر دلیلی، بعد از اجاره ویلا در کردان، تصمیمتان عوض شد، می‌توانید درخواست کنسلی ویلایتان را بدهید. اگر تصمیم به چنین کاری دارید، بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به آن اقدام کنید تا درصد جریمه کمتری را پرداخت کنید. اطلاعات و شرایط استرداد آن ویلا را می‌توانید هنگام رزرو بخوانید و از درصدهای جریمه استرداد مطلع شوید.

مشخصات اقامتگاه ها

نوع اقامتگاه

ویلا

نوع اجاره

روزانه هفتگی ماهانه

شهر

البرز ❯ کردان

رنج قیمتی

لوکس ارزان اقتصادی

پرسش‌های متداول

آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای کردان وجود دارد؟
طبق آنچه در توضیحات هریک از ویلاهای کردان علی بابا نوشته شده، مسافران هیچ مانعی در برگزاری مراسم و مهمانی در ویلا نخواهند داشت. با کمی جستجو ویلاهای مختلفی در سایت علی بابا پیدا می‌کنید که گزینه‌ای مناسب برای برگزاری مراسم و مهمانی در کردان هستند. برخی از ویلاهای کردان علی بابا به پارکینگ مجهز شده‌اند تا برای نگهداری از خودروی شخصی، نگرانی نداشته باشید.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای کردان چیست؟
بهتر است برای کنسلی ویلاهای کردان حتما تا سه روز پیش از اقامت، از طریق سایت علی بابا اقدام کنید تا همه هزینه پرداختی، به شماره حساب بانکی‌تان بازگردانده شود. بعد از این مدت شرایط کنسلی و استرداد هزینه‌ها تغییر می‌کند. هرچه به زمان تحویل ویلا نزدیک‌تر شوید، درصد بیشتری از این هزینه به‌عنوان جریمه کسر خواهد شد. اگر در روز تحویل ویلا نسبت به کنسلی اقدام کنید، درصد ناچیزی از هزینه به شما برگردانده می‌شود.
چه امکاناتی در ویلاهای کردان وجود دارد؟
مسافرانی که ویلاهای کردان را از علی بابا اجاره می‌کنند، صرفا با هدف تفریح و سرگرمی راهی این منطقه می‌شوند؛ بنابراین وجود وسایل سرگرمی مانند بازی‌های رومیزی، تنیس، بدمینتون، فوتبال و... در این ویلاها حائز اهمیت است. در بیشتر ویلاهای کردان می‌توانید از خدمات آبی مانند استخر، جکوزی و سونا استفاده کنید. وسایل سرمایش و گرمایش باکیفیتی در ویلاهای کردان تعبیه شده است. در این ویلاها تخت‌های دو نفره و یک نفره همراه با وسایل استراحت به‌شکل کف‌خواب وجود دارد. آسپزخانه مجهز، لوازم آشپزی، باربیکیو و... از امکانات ویلاهای کردان در زمینه غذا و خوراکی هستند.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاها وجود دارد؟
اگر تصمیم دارید در سفر به کردان، حیوان خانگی‌تان را همراه خود ببرید، حتما باید با قوانین حضور حیوانات خانگی آشنا باشید. این قوانین متناسب با نوع حیوان خانگی متفاوت خواهد بود. درصورتی‌که حیوانی وحشی را به این سفر می‌برید، باید بدانید امکان ورود او به ویلاهای کردان وجود نخواهد داشت. مسئولان بیشتر ویلاهای کردان شرایطی را برای حضور حیوانات خانگی مانند پرندگان اهلی، گربه و سگ‌های تربیت‌شده فراهم کرده‌اند.
مزایای اجاره ویلا در کردان از علی بابا چیست؟
شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری و فقط با استفاده از سایت علی بابا ویلای کردان را اجاره کنید. در روزهای تعطیلات و پیک سفر، حتما از چند روز قبل از سفر، به سایت علی بابا سر بزنید. ویلا در کردان را جستجو و اجاره کنید تا با ظرفیت تکمیل ویلاها مواجه نشوید. اگر در هر مرحله از اجاره ویلا در کردان به مشکل برخورد کردید، می‌توانید با تیم پشتیبانی علی بابا تماس بگیرید.
علی بابا برای ویلا در کردان چه اقدامات بهداشتی انجام می‌دهد؟
شما می‌توانید با خیالی راحت ویلای کردان را اجاره کنید؛ علی بابا پیش از اجاره ویلا، از رعایت نکات بهداشتی در آن‌ها مطمئن می‌شود. همه درب‌ها و سطوح ویلا ضدعفونی شده‌اند. همچنین وسایل لازم برای ضدعفونی و نظافت بیشتر ویلا دراختیار همه قرار می‌گیرد. شما می‌توانید از بسته‌های بهداشتی شامل شامپو، صابون، خمیردندان، مسواک و... در ویلاهای علی بابا استفاده کنید.