اجاره ویلا در کیش

یک نفر
1

لیست ویلاهای کیش

 • رزرو آنی
  5/4.6(16 نظر)
  رزرو ویلا چهارخوابه استخردار صدف مدیران
  هرمزگان، کیش
  ویلا 4 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  92,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  اجاره ویلا دوخوابه هفشجانی
  هرمزگان، کیش
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  45,000,0002%
  44,250,000ریال
 • 5/4.4(5 نظر)
  رزرو ویلا چهارخوابه دوبلکس دیدنیها
  هرمزگان، کیش
  ویلا 4 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  150,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(8 نظر)
  ویلا یک خوابه ساحلی رویای کیش
  هرمزگان، کیش
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  114,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  رزرو ویلا سه خوابه صدف 1
  هرمزگان، کیش
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  65,000,0001%
  64,500,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  اجاره ویلا سه خوابه فرجاد
  هرمزگان، کیش
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  66,000,0002%
  64,900,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  رزرو ویلا یک خوابه جاجرود
  هرمزگان، کیش
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  30,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  اجاره ویلا دوخوابه رویال 2
  هرمزگان، کیش
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  54,000,0002%
  53,100,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  رزرو ویلا سه خوابه فلق
  هرمزگان، کیش
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  111,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(22 نظر)
  اجاره ویلا سه خوابه کرانه
  هرمزگان، کیش
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  150,000,00070%
  45,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/3.9(19 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه ساحلی دیدنی ها 5
  هرمزگان، کیش
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  56,000,00025%
  42,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.2(9 نظر)
  اجاره ویلا سه خوابه دیدنیها واحد 18
  هرمزگان، کیش
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  108,000,0002%
  106,200,000ریال

راهنمای اجاره ویلا در کیش

«همه چیز از اجاره ویلا در کیش شروع شد. شروع یک سفر بی‌نظیر و خیال‌انگیز به جایی درست در قلب خلیج فارس. سفری خاطره‌انگیز و شیرین به جزیره‌ای مرجانی با ساحلی سفید و روشن. بله؛ همه این تجربه‌ها از اجاره ویلا در کیش شروع شد. تجربه بیدارشدن در یک محیط جدید. صبحی وصف‌نشدنی که با صدای امواج دریا گره خورده بود. با شوقی غیرقابل‌وصف و لبخندی عمیق چشمانش را باز کرد، از جایش بلند شد، لای پنجره را باز کرد تا بوی دریا در کل ویلا جست‌و‌خیز کند.»
چیزی که خواندید یک پیش‌گویی بود. ما خاطرات دلچسب یک مسافر کیش را پیش‌بینی کردیم؛ همان کسی که احتمالا بعد خواندن کامل این مطلب، سفرش به کیش را آغاز می‌کند.
جزیره کیش، از آن مقصدهایی است که ارزش سفرهای چندین و چندباره را دارد. یک‌بار برای خرید آخر فصل و بار دیگر برای لذت‌بردن از آب‌و‌هوای دل‌انگیزش و یک‌بار برای تفریحات آبی و...؛ شاید هم بخواهید همه این تجربه‌ها را در سفری یک‌باره اما طولانی‌تر داشته باشید. به هر حال زیبایی بی‌حد‌و‌حصر کیش، فضای مدرن و امکانات تفریحی این جزیره، هر مدل سفری را توجیه‌پذیر می‌کند.
این مطلب را تا انتها بخوانید و بعد از آن برنامه سفرتان به کیش را آغاز کنید.

چرا اجاره ویلا در کیش؟

اگر بین اجاره ویلا و رزرو هتل به نتیجه نرسیده‌اید، لازم است چند ویژگی اجاره ویلا را نام ببریم تا راحت‌تر تصمیم بگیرید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اجاره ویلا در کیش این است که اختیار عمل شما را در سفر محدود نمی‌کند. بیشتر ویلاها فضای باز و حیاط، اتاق نشیمن و اتاق خواب جداگانه دارند. این یعنی هر زمان که اراده کردید می‌توانید کنار همسفرانتان وقت بگذرانید، بازی کنید و فیلم ببینید. از آن‌طرف هروقت احساس کردید به یک فضای شخصی‌ و اختصاصی‌تر برای خودتان نیاز دارید، فراهم است.
نکته بعدی مخصوص مسافرانی است که قصد سفر خانوادگی یا گروهی دارند. اجاره ویلا در کیش برای مسافرت‌های دسته‌جمعی گزینه مناسب‌تری است. وقتی تعداد همسفران از یک تعدادی بالاتر می‌رود، ناگزیر شلوغی و سروصدای خودش را هم به‌همراه دارد. اگر در چنین موقعیتی هتل گرفته باشید، باید بیشتر رعایت کنید. در این شرایط دست‌و‌بالتان کمی بسته می‌شود و ممکن است سفر آن‌طور که باید به جانتان نچسبد.
اجاره ویلا در کیش یعنی خانه‌ای که دربست در اختیار شماست و به همین خاطر، انتخاب مناسب‌تری برای سفرهای دسته‌جمعی است. اجاره ویلا در جزیره کیش باعث می‌شود به خاطر هر وعده غذایی به رستوران نروید؛ پس آماده یک صرفه‌جویی قابل‌توجه در هزینه‌ها باشید. همان طور که می‌دانید ویلا امکانات رفاهی کامل و اسباب پخت‌و‌پز دارد؛ پس می‌توانید بسیاری از غذاها را در ویلا آماده کنید. از ساده‌ترین وعده‌ها تا غذاهایی که نیاز به باربیکیو و زمان بیشتری دارد.

اجاره ویلا در کیش

اجاره ویلا در کیش به‌صورت حضوری

با همه این توضیحات اگر تصمیم به اجاره ویلا در کیش دارید احتمالا بپرسید: چگونه ویلا در کیش اجاره کنم؟ راحت‌ترین و سریع‌ترین راه برای اجاره ویلا در کیش کدام است؟
دو مسیر کلی برای اجاره ویلا در جزیره کیش وجود دارد. مسیر اول و قدیمی‌تر، اجاره ویلا به‌صورت حضوری است. یکی از مزیت‌های این مسیر این است که شما از نزدیک ویلاها را می‌بینید، سبک‌سنگین می‌کنید و در نهایت تصمیم می‌گیرید.
از آن‌طرف خرید حضوری محدودیت‌های زیادی دارد؛ مثل محدودیت زمانی. شما نمی‌توانید برای همه ویلاهای کیش وقت کافی بگذارید و تک‌به‌تک آن‌ها را ببینید. در چنین شرایطی مجبورید بین چند گزینه اندک دست به انتخاب بزنید. از طرفی ممکن است به مقصد برسید و اصلا ویلا گیرتان نیاید! یا مجبور شوید به یک گزینه بی‌کیفیت رضایت بدهید!
اما اگر می‌توانستید همه ویلاهای کیش را ببینید، ویژگی‌های آن را بررسی کنید و بعد از آن اقدام به اجاره کنید چطور؟

اجاره ویلا با علی‌بابا به‌صورت آنلاین

اجاره ویلا در کیش اگر آنلاین انجام بشود، شما این فرصت را دارید که با تمرکز و وقت کافی تعداد زیادی ویلا را ببینید و بررسی کنید. روش آنلاین سرعتتان را در اجاره ویلا بالا می‌برد و خیالتان را قبل از سفر راحت می‌کند. اجاره ویلا با علی‌بابا همان مسیر امن، آسان و سریع است. با چند کلیک ساده، مناسب‌ترین ویلای کیش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از هر چه بگذریم، از پشتیبانی 24ساعته علی‌بابا نباید به‌سادگی گذر کرد. مرکزی که در هر روز و هر ساعت از شبانه‌روز، آماده پاسخگویی به سوالات و انجام درخواست‌های شماست.
برای شروع اجاره ویلا در کیش وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بشوید. روی بخش «ویلا یا اقامتگاه» بزنید. در این صفحه اطلاعات مشخص‌شده را وارد کنید و دکمه جستجو را بزنید. حالا لیست کامل پیشنهادهای علی‌بابا در اختیار شماست که می‌توانید با مطالعه ویژگی‌ها و امکاناتشان، بهترین انتخاب را برای خودتان و همسفرانتان داشته باشید.
پس از انتخاب، به‌صورت آنلاین پرداخت را انجام می‌دهید و پیامک تایید رزرو را دریافت می‌کنید. حالا می‌توانید با خیال راحت شروع کنید به جمع‌کردن چمدان و آماده‌شدن برای یک سفر دلچسب...

پرسش‌های متداول

آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای کیش علی بابا وجود دارد؟
برای پاسخ به این سوال، حتما باید توضیحات مربوط به ویلاهای کیش را در سایت علی بابا به‌خوبی مطالعه کنید. امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای کیش ارتباط مستقیمی با قوانین این ویلاها دارند.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای کیش در علی بابا چیست؟
برای اعلام کنسلی و درخواست استرداد هزینه پرداخت‌شده، حتما پیش از اجاره ویلای کیش قوانین آن را در سایت علی بابا موردبررسی قرار دهید. هر سوالی در زمینه کنسلی و استرداد هزینه داشتید، در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید آن را با تیم پشتیبانی علی بابا درمیان بگذارید.
چه امکاناتی در ویلاهای کیش علی بابا وجود دارد؟
خوشبختانه اگر از سایت علی بابا برای اجاره ویلاهای کیش اقدام کنید، می‌توانید از امکانات و خدمات لوکس آن‌ها مطمئن باشید. برای رهایی از استرس، از استخر ویلاهای کیش استفاده کنید و تنی به آب بزنید. در ویلاهای کیش وسایلی برای بازی و سرگرمی فراهم شده؛ بیلیارد، فوتبال، بدمینتون، والیبال، بازی‌های رومیزی، بسکتبال و... از این ورزش‌ها و تفریح‌ها هستند. انواع مبلمان راحتی و لوکس در ویلاهای کیش علی بابا وجود دارند. اگر می‌خواهید به‌جای تهیه غذا از رستوران‌های کیش، خودتان درطول سفر مواد غذایی را تهیه کنید، می‌توانید از امکانات ویلاهای کیش کمک بگیرید. در این ویلاها همه وسایل لازم برای آشپزی و سرو غذا فراهم شده است. بعضی از ویلاها پارکینگی دراختیارتان می‌گذارند تا جایی برای نگهداری از خودروی شخصی یا ماشین کرایه‌ای‌تان داشته باشید.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاهای کیش علی بابا وجود دارد؟
ویلاهای کیش علی بابا نزدیک دریا ساخته شده‌اند و فضای سبز و متراژ مناسبی دارند؛ بنابراین از نظر محیط و فضای نگهداری از حیوانات خانگی شما را به دردسر نمی‌اندازند. اگر مسئولیت نگهداری از حیواناتی مانند سگ، گربه یا پرندگان اهلی را برعهده دارید، پیش از اجاره ویلاهای کیش، قوانین مربوط به هریک از آن‌ها را بخوانید. گاهی برخی از صاحبان این ویلاها با حضور حیوانات خانگی در محیط داخلی ویلا موافقت نمی‌کنند.
علی بابا برای ویلا در کیش چه اقدامات بهداشتی انجام می‌دهد؟
علی بابا به پاکیزگی محیط و رعایت اقدامات بهداشتی در ویلاهای کیش بسیار اهمیت می‌دهد. شما با اجاره ویلاهای کیش، بسته بهداشتی شامل صابون، شامپو، خمیردندان، مسواک، حوله یک‌بار مصرف و... را به‌شکل رایگان دریافت می‌کنید. همه بخش‌های ویلای کیش به‌ویژه سطوح، دستگیره‌ها و وسایل پرکاربردی نظیر ریموت‌ها ضدعفونی شده‌اند. مواد ضدعفونی‌کننده قوی هم در ویلا وجود دارد تا برای رعایت بیشتر نکات بهداشتی، خودتان هم دست‌به‌کار شوید.
مزایای اجاره ویلا در کیش از علی بابا چیست؟
اجاره ویلا در کیش از علی بابا را می‌توان یکی از ساده‌ترین بخش‌های سفر دانست؛ هر زمان و هر کجا که باشید، فقط در چند دقیقه اجاره ویلا در کیش را تکمیل خواهید کرد. با اجاره ویلا در کیش از علی بابا از تخفیف‌های بالایی برخوردار می‌شوید. طبق قراردادهای این شرکت با صاحبان ویلای کیش، در ازای تامین مسافر، تخفیف‌های زیادی به کاربران این سایت ارائه خواهد شد. اجاره ویلا در کیش از علی بابا هزینه‌های سفر را برای شما به‌شکل قابل‌توجهی کاهش می‌دهد.