اجاره سوئیت در کیش

یک نفر
1

لیست سوئیت های مبله کیش

 • رزرو آنی
  5/4.1(23 نظر)
  رزرو سوئیت فلت صدف
  هرمزگان، کیش
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  41,400,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(35 نظر)
  اجاره سوئیت سرو سپهری اتاق فلت 2
  هرمزگان، کیش
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  18,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.4(55 نظر)
  رزرو سوئیت فلت 1 سرو سپهری
  هرمزگان، کیش
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  18,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.1(72 نظر)
  سوئیت فلت شعبانی واحد 4
  هرمزگان، کیش
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  30,000,00040%
  18,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4(49 نظر)
  رزرو سوئیت فلت۳ سرو سپهری
  هرمزگان، کیش
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  16,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(28 نظر)
  اجاره سوئیت فلت هراز واحد ۱
  هرمزگان، کیش
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  27,750,00021%
  22,190,000ریال
 • 5/3.6(25 نظر)
  رزرو سوئیت فلت D7
  هرمزگان، کیش
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  27,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/1(1 نظر)
  اجاره سوئیت فلت سهند
  هرمزگان، کیش
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  20,100,00025%
  15,090,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  رزرو سوئیت فلت A4
  هرمزگان، کیش
  سوئیت بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  19,950,000ریال

راهنمای اجاره سوئیت در کیش

نخل‌های بلند و سبزِ سر برآورده از خاک. ساحل مرجانی و آبی همیشه نیلگون. گرمایی که تاب و طاقتش را هم با خود می‌آورد. دره پرتغالی‌ها و درختی کهنسال از روزگاری دور. اینجا کیش است. جزیره‌ای که درست در قلب خلیج فارس آرام گرفته. جزیره‌ای زیبا و خونگرم، در جنوبی‌ترین نقطه کشور. سفر به کیش از آن سفرهایی است که هرچقدر هم بروید، باز هم چیزی برای کشف‌کردن پیدا می‌کنید؛ باز هم جایی برای رفتن و چیزی برای دیدن در انتظار چشم‌های شماست. سفر به کیش یعنی بارها و بارها رفتن، دیدن و زندگی‌کردن. این جزیره بی‌نظیر شبیه مرهمی بر خستگی‌های روح شما، هر آنچه که باید را از جان شما می‌زداید و به جایش همه آن حال خوب و دریایی خود را به شما هدیه می‌دهد.
یکی از اولین قدم‌هایی که برای سفر به کیش باید بردارید، تعیین اقامتگاه و اجاره‌کردن آن است. اقامتگاه‌های مختلفی در کیش وجود دارد که هرکدام از آن‌ها ویژگی خاص خودش را دارد. شما می‌توانید هتل انتخاب کنید و یک اقامت لوکس را در کیش تجربه کنید. انتخاب بعدی شما می‌تواند یک اقامتگاه بومگردی باشد. اقامتگاه بومگردی، شما را به زیست واقعی مردم بومی کیش نزدیک می‌کند. تجربه زندگی‌کردن به‌عنوان یک محلی و نه فقط یک مسافر، در اقامتگاه بومگردی امکان‌پذیر است. یکی دیگر از گزینه‌هایی که می‌تواند اقامت شما را در جزیره کیش مهیا کند، اجاره سوئیت در کیش است. سوئیت،‌ عملا یک اقامتگاه جمع‌و‌جور محسوب می‌شود که می‌تواند انتخاب خوبی برای مسافران کیش باشد.

مزایای اجاره سوئیت در کیش

اجاره سوئیت در کیش مزیت‌های خودش را دارد. اولین نکته مثبت آن، اقتصادی‌بودن سوئیت است. صرفه‌جویی در هزینه اقامتگاه باعث می‌شود که شما در باقی خرج‌های سفرتان مانور بیشتری بدهید؛ به‌عنوان مثال می‌توانید تفریحات آبی و غیرآبی بیشتری را تجربه کنید، خرید بروید یا حتی مدت زمان اقامتتان را بیشتر کنید.
اگر ترجیح شما سفر گروهی به مقصد کیش است، اجاره اتاق‌های مختلف هتل ممکن است هزینه‌بر باشد. در چنین شرایطی اجاره سوئیت در کیش گزینه مناسب‌تری به حساب می‌آید. با این کار شما و همسفرانتان در یک اقامتگاه مشترک وقت می‌گذرانید. در کل می‌توان گفت سوئیت حریم شخصی و آزادی عمل بیشتری را به شما می‌دهد.

راه‌های اجاره سوئیت در کیش

اجاره سوئیت در کیش می‌تواند به دو صورت کلی انجام شود. راه اول به‌صورت حضوری است. روش حضوری همان طور که از اسمش معلوم است یعنی شما با بازدید حضوری سوئیت‌های مختلف کیش در نهایت یکی از آن‌ها را انتخاب خواهید کرد. راه دوم اجاره روزانه سوئیت در کیش به صورت آنلاین است. در این روش شما می‌توانید به وب‌سایت‌های اجاره آنلاین سوئیت در کیش مراجعه کنید.

اجاره سوئیت در کیش

اجاره سوئیت در کیش، حضوری یا آنلاین؟

همان طور که گفتیم، اجاره روزانه سوئیت در کیش به دو روش آنلاین و حضوری انجام می‌شود که هر کدام از آن‌ها معایب و مزایای خاص خودشان را دارند؛ اما به‌طور کلی اجاره سوئیت در کیش به‌صورت آنلاین، یک مسیر راحت‌تر، دردسترس‌تر و کم‌هزینه‌تر محسوب می‌شود.
شما می‌توانید سوئیت‌های مختلفی را به‌صورت آنلاین ببینید، با ویژگی‌ها و امکانات آن‌ها آشنا بشوید. این امکان در مراجعه حضوری وجود ندارد. شما نمی‌توانید به‌صورت حضوری تعداد قابل‌توجهی سوئیت را ببینید و سپس دست به انتخاب بزنید. این کار هم از حوصله خودتان به‌دور است و هم زمان کافی برای آن وجود ندارد. اجاره به‌صورت آنلاین، بخش زیادی از دغدغه‌های قبل از سفر شما را برطرف می‌کند.

اجاره روزانه سوئیت در کیش با علی‌بابا

اجاره سوئیت در کیش با علی‌بابا کار پیچیده‌ای نیست. تنها کاری که لازم است انجام بدهید مراجعه به وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌باباست. بعد از مشخص‌کردن تاریخ ورود و خروج و تعداد همسفران، لیست خوش‌رنگ‌و‌لعاب‌ترین سوئیت‌های کیش خودنمایی می‌کند. شما می‌توانید در وب‌سایت علی‌بابا باکیفیت‌ترین سوئیت‌های کیش را ببینید و آن‌ها را به مقایسه بگذارید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید می‌توانید از نظرات کاربران استفاده کنید و اطلاعات همه‌جانبه‌تری را بدست بیاورید.
تصاویر مختلفی که از هر سوئیت وجود دارد می‌تواند در شناخت بهتر شما از آن تاثیر بگذارد. بعضی‌ سوئیت‌ها رو به دریا هستند و بعضی دیگر در مجاورت مراکز اصلی خرید. با هر سلیقه و بودجه‌ای، علی‌بابا همسفر راه‌بلد شماست.
اگر دنبال شرایط و امکانات خاصی بودید، می‌توانید آن را در بخش فیلترها علامت بزنید تا لیست گزینه‌های شما متناسب با نیازتان شخصی‌سازی بشود. بعد از اینکه تمام گزینه‌های موردنظرتان را بررسی کردید، سوئیت دلخواهتان را انتخاب کنید و فرایند اجاره آن را پیش ببرید.

مشخصات اقامتگاه ها

⌂ نوع اقامتگاه

سوئیت مبله

🗒 نوع اجاره

روزانه هفتگی ماهانه

🏘 شهر

هرمزگان ❯ کیش

$ رنج قیمتی

لوکس ارزان اقتصادی

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره سوئیت در کیش از علی بابا چیست؟
اگر سفری گروهی را به مقصد کیش تجربه می‌کنید، بدون تردید با اجاره سوئیت در کیش، حریم شخصی و آزادی عمل بیشتری را تجربه خواهید کرد. در سایت علی بابا، بهترین سوئیت‌های کیش را ببینید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. برای تصمیم‌گیری بهتر، نظرات کاربران را بخوانید تا با نقاط قوت و ضعف این سوئیت‌ها بیشتر آشنا شوید. در مجموعه علی بابا تصاویری را از قسمت‌های مختلف سوئیت خواهید دید که شما را بیشتر با محل اقامت‌تان در کیش آشنا می‌کند. سوئیت‌های کیش علی بابا بهترین موقعیت مکانی را دارند؛ این سوئیت‌ها نزدیک دریا، مراکز خرید، جاذبه‌های دیدنی کیش یا بهترین رستوران‌های جزیره واقع شده‌اند.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در سوئیت‌های کیش وجود دارد؟
بیشتر سوئیت‌های کیش کوچک و با متراژ کم هستند؛ این سوئیت‌ها ظرفیت پذیرش چهار یا پنج نفر را دارند. شما می‌توانید فقط مهمانی‌ها یا دورهمی‌های کوچک و خودمانی را در سوئیت‌های کیش برگزار کنید.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به سوئیت‌ها وجود دارد؟
مسافرت و دوری چند روزه از حیوان خانگی، موضوعی آزاردهنده به‌حساب می‌آید. امکان ورود حیوانات خانگی به سوئیت‌های کیش وجود دارد؛ مالکان این سوئیت‌ها با حضور انواع سگ، گربه و پرنده مخالفتی نمی‌کنند. هرچند بیشتر سوئیت‌های کیش متراژی کوچک و بدون فضای سبز دارند و ممکن است باعث ناراحتی و آزار حیوان خانگی شما شوند.
شرایط کنسلی و استرداد سوئیت‌های کیش چیست؟
برای کنسلی و استرداد هزینه اجاره سوئیت‌های کیش شرایط مختلفی وجود دارد. این شرایط متناسب با نوع سوئیت، متراژ و موقعیت مکانی آن متفاوت خواهد بود. بهترین کار این است که پیش از اجاره سوئیت‌های کیش در علی بابا، حتما توضیحات آن را بخوانید. اگر در هر مرحله از کنسلی و استرداد به مشکلی برخورد کردید، روی تیم پشتیبانی علی بابا حساب کنید.
چه امکاناتی در سوئیت‌های کیش وجود دارد؟
سوئیت‌های کیش امکانات کافی برای زندگی در کیش را دارند. سیستم سرمایش فوق‌العاده این سوئیت‌ها، آب‌وهوای گرم و شرجی کیش را جبران می‌کنند. در این سوئیت‌ها به‌تعداد ظرفیت پذیرش مسافر، تخت‌خواب‌هایی برای استراحت قرار داده شده است. علاوه‌براین مسافرهای اضافه بر ظرفیت، می‌توانند از سرویس کف‌خواب استفاده کنند. آشپزخانه سوئیت‌های کیش علی بابا همه وسایل لازم را برای طبخ غذا دارند؛ یخچال، اجاق گاز رومیزی، ظرف‌شویی، لوازم اولیه برای آشپزی، ظروف طبخ و سرو غذا و ادویه‌های پایه برای آشپزی. شما می‌توانید از فروشگاه‌های نزدیک سوئیت، موادغذایی برای آشپزی را بخرید؛ به‌این‌ترتیب تا حدزیادی در بودجه سفر صرفه‌جویی خواهید کرد. با اجاره برخی از این سوئیت‌ها، امکان استفاده رایگان از پارکینگ را هم خواهید داشت که در سفر با ماشین شخصی به کیش، نوعی امتیاز محسوب می‌شود.