اجاره ویلا در گیلان

یک نفر
1
در حال جستجوی اجاره ویلا و سوئیت در گیلان

لیست ویلاهای استان گیلان

 • رزرو آنی
  5/4.5(69 نظر)
  ویلا دوخوابه نیلوفر ۱
  گیلان، بندر انزلی
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  32,000,00033%
  21,240,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(50 نظر)
  اجاره ویلا یک خوابه جنگلی آریامهر
  گیلان، ماسال
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  28,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(10 نظر)
  رزرو ویلا سه خوابه- استخردار Vip
  گیلان، رشت
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  159,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.9(16 نظر)
  اجاره ویلا سه خوابه جنگلی قلعه رودخان
  گیلان، فومن
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  73,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(33 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه سرولات
  گیلان، چابکسر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  51,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(38 نظر)
  اجاره ویلا اقامتگاه جنگلی نور
  گیلان، اسالم
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  22,510,00025%
  16,880,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(32 نظر)
  رزرو ویلا یک خوابه کوهستانی حمیدرضا
  گیلان، رودبار
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  10,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(40 نظر)
  اجاره ویلا دربست دو خوابه آرامش
  گیلان، رودسر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  45,000,00015%
  38,250,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.9(9 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه پل منطقه آزاد
  گیلان، بندر انزلی
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  37,500,00040%
  22,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(13 نظر)
  اجاره ویلا یک خوابه تی تی ۲
  گیلان، چمخاله
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  32,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(11 نظر)
  رزرو ویلا باغ یک خوابه سقالکسار
  گیلان، رشت
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  15,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(15 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه دامان
  گیلان، آستارا
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  59,700,0004%
  57,110,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(11 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه جمالی
  گیلان، ماسال
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  23,400,000ریال
 • 5/4.9(20 نظر)
  اجاره ویلا دوخواب پور یعقوب
  گیلان، اسالم
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  45,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(8 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه روستایی مهدی
  گیلان، رضوانشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  30,000,000ریال

راهنمای اجاره ویلا در گیلان

هر کسی معنا و تفسیری از یک بهشت رویایی دارد. بعضی‌ها آن را باغی سرسبز می‌بینند که در سرتاسرش عطر گل پیچ‌و‌تاب می‌خورد. بعضی‌ها آن را ساحلی بی‌انتها می‌بینند؛ ساحلی که یک وسعت آبی روان در آن جریان دارد. بعضی دیگر بهشت را طبیعتی پر دار و درخت می‌بینند که به درختانش شکوفه‌های گیلاس آویخته شده. با اجاره ویلا در گیلان، قرار است تمام این بهشت‌ها را معنا کنیم.
شما دعوتید به یک سفر؛ سفری به دل معنایی سبز از جنس زندگی. سفری به یک آبی روان از جنس حیات. شهربه‌شهر گیلان روایتی متفاوت از بهشت ارائه می‌دهد. اجاره ویلا در گیلان فرصتی برای تازه‌کردن نفس است؛ نفسی که لابه‌لای دود و ترافیک و شلوغی، به‌سختی از سینه بیرون می‌آید. سفر به این استان دوست‌داشتنی یعنی بازکردن یک دفتر جدید؛ دفتری که در آن تجربه‌های کم‌نظیری را شرح خواهید داد؛ از آن تجربه‌ها، منظره‌ها، طعم‌ها و حال‌و‌هوایی که فقط شبیهش را در قصه‌های کلاسیک فرانسوی می‌توانید پیدا کنید.
اجاره ویلا در گیلان یعنی قدم‌زدن در خانه پدری میرزاکوچک‌خان جنگلی و نوازش بارانی که درست وسط میدان شهرداری رشت می‌بارد؛ سفر به گیلان یعنی پاگذاشتن در قلمرو ماسال و تالش؛ سفر به گیلان یعنی صدای امواج ساحل چمخاله و بوی نان محلی ماسوله؛ اجاره ویلا در گیلان یعنی غرق‌شدن در مه‌های غلیظ اولسبلنگاه و طبیعت رویایی جنگل گیسوم. قصه‌گویی از قاب نقاشی گیلان می‌تواند ساعت‌ها ادامه پیدا‌کند؛ پیشنهاد می‌کنیم از «وصف‌العیش» عبور کنید و همین حالا برنامه سفر به این بهشت رنگارنگ را بچینید.

اجاره ویلا ساحلی در گیلان

صبح شده است. صدای معاشرت موج دریا بر بستر ساحل، خواب را از چشم‌هایتان می‌گیرد. شاید صدای ماهیگیرانی را بشنوید که از صید برگشته‌اند. چند مسافر هم دور آن‌ها جمع شده‌اند تا همان جا ماهی تازه بخرند. بلند می‌شوید و پرده را کنار می‌زنید و به منظره رو‌به‌رو نگاه می‌کنید. صدای خنده یک کودک خوشحال می‌آید. معلوم نیست کجاست؛ اما بادبادکش را می‌بینید که آرام‌آرام اوج می‌گیرد. هر چقدر بادبادک بلندپروازتر می‌شود، صدای جیغ خوشحالی کودک بالاتر می‌رود.
عصر می‌شود و از خرید برمی‌گردید. وسایلتان را در ویلای ساحلی خودتان می‌گذارید و تا دریا قدم می‌زنید. یک لبخند از سر رضایت روی لب‌هایتان نقش می‌بندد. فاصله نزدیکتان با دریا، دلیل همین لبخند عمیق است.
چیزی که گفتیم یک قصه خیالی نبود. اجاره ویلا ساحلی در گرگان، یعنی همین. یعنی لذت لمس همین خوشی‌ها و تجربه‌های ساده. تجربه‌هایی که اگر عمیق‌تر نگاهشان کنید، ارزشمندی آن بیشتر به جانتان می‌چسبد؛ پس مسیر اجاره ویلا ساحلی در گرگان را پیش ببرید و این قصه زیبا را زندگی کنید.

اجاره ویلا در گیلان

اجاره ویلا جنگلی در گیلان

صدای آرامش جنگل و سمفونی گوش‌نواز پرنده‌ها و وزش باد، لابه‌لای برگ درختان. منظره مه صبحگاهی که هر چه می‌گذرد رقیق‌تر شده و سروکله درختان از پس آن پیدا می‌شود. یک عصر آرام است که کنار شومینه سپری‌اش می‌کنید.
یک لیوان چای در دستتان گرفته‌اید و سعی می‌کنید گوشه‌گوشه منظره‌ای که می‌بینید را در خاطرتان نگه دارید. منظره را به یاد می‌سپارید به‌وقت روزهای دلتنگی و غرق‌شدن در کار و زندگی روزمره. این هم حتی یک قصه رویایی نبود. اجاره ویلا جنگلی در گیلان همین روایتی بود که تعریف کردیم. کافی است برنامه سفرتان را در چنین محیطی بچینید و تماشا کنید.

اجاره ویلا استخردار در گیلان

سفری به دل گیلان رفته‌اید و دلتان یک آب‌تنی حسابی می‌خواهد؛ اما هوا سرد است و موج‌های خروشان دریا، این امکان را به شما نمی‌دهند. شاید هم ممکن است کمی به تمیزی آب دریا حساسیت نشان داده باشید و ترجیح بدهید در این سفر تن به آب دریا نزنید. شاید هم کودکانی دارید که به عشق آب و دریا همسفرتان شده‌اند، اما شما که نمی‌توانید هر روز و هر ساعت، کودکانتان را به دریا ببرید.
اجاره ویلا استخردار در گیلان پاسخ تمام این خوسته‌های رویایی است. یک ویلا با امکانات کامل که حس‌و‌حال هیجان‌انگیزی را به شوق سفرتان تزریق می‌کند. اگر قصد اجاره ویلا جنگلی در گیلان، اجاره ویلا ساحلی در گیلان یا اجاره ویلا استخردار در گیلان دارید، تبریک می‌گوییم! شما قرار است یک همسفری شیرین را با علی‌بابا تجربه کنید.

اجاره ویلا در گیلان با علی‌بابا

علی‌بابا همراه و همسفر شما در مسیر اجاره ویلا در گیلان است. همسفری با علی‌بابا بهترین و شایسته‌ترین تجربه سفر را برایتان رقم خواهد زد. برای اجاره ویلا در گیلان، ابتدا وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بشوید. روی گزبنه «ویلا و اقامتگاه» بزنید و چند فاکتور مهم را مشخص کنید: مقصد، تاریخ ورود و خروج و تعداد همسفران. بعد از آن دکمه جستجو را بزنید و باقی کار را به علی‌بابا بسپارید. حالا می‌توانید لیست متنوع ویلاهای پیشنهادی را ببینید و بهترین و مناسب‌ترین آن را رزرو کنید.

پرسش‌های متداول

چه امکاناتی در ویلاهای گیلان وجود دارد؟
اگر می‌خواهید به‌خوبی از امکانات ویلاهای گیلان مطلع شوید، به سایت مراجعه کنید. پس از اینکه وارد صفحه معرفی ویلا در این سایت شدید، فهرست امکانات را از انتهای آن پیدا و مطالعه کنید. هرکدام از ویلاهای گیلان امکانات متفاوتی دراختیار مسافران می‌گذارد. البته شما می‌توانید مطمئن شوید که همه اقامتگاه‌ها از امکانات اولیه مانند آب، برق، گاز، سرویس بهداشتی، وسایل استراحت و سیستم سرمایش و گرمایش برخوردار هستند. در ویلاهای لوکس وسایل متنوع‌تر و بیشتری وجود دارد.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای گیلان چیست؟
در سایت قوانین یکسانی برای کنسلی و استرداد هزینه اجاره ویلا گیلان پیدا نمی‌کنید. این قوانین در صفحه معرفی هتل نوشته شده است. مطالعه شرایط کنسلی پیش از اجاره و پرداخت هزینه اهمیت بالایی دارد؛ زیرا سایت علی بابا مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. همه مراحل کنسلی و استرداد به‌شکل آنلاین انجام می‌شود.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاهای گیلان وجود دارد؟
برای ورود حیوان خانگی به ویلاهای گیلان حتما باید قوانین و مقررات مربوط به این موضوع را از صفحه معرفی ویلا بخوانید. توجه به این قوانین برای تجربه اقامتی بی‌دغدغه در ویلا اهمیت دارد. این قوانین متناسب با موقعیت مکانی، نوع ویلا و نظر مالک متفاوت است.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاها وجود دارد؟
برای برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای گیلان حتما سری به مقررات اقامتگاه بزنید. مطالعه این قوانین به شما کمک می‌کند از شرایط مالک ویلا برای اجاره باخبر شوید. شما فقط درصورتی مجاز به برپایی مهمانی در ویلای گیلان خواهید بود که صاحب ویلا مخالفتی با این موضوع نداشته باشد.
مزایای اجاره ویلا در گیلان از علی بابا چیست؟
بسیاری از مسافران گیلان، سایت علی بابا را برای اجاره ویلا انتخاب می‌کنند. در این سایت به فهرستی از ویلاهای گیلان دسترسی دارید که با رنج قیمتی متنوعی ارائه شده‌اند. این ویلاها در موقعیت‌های جغرافیایی مختلفی از گیلان قرار گرفته‌اند. با ورود به صفحه معرفی هریک از ویلاهای گیلان، به اطلاعات جامع و کاملی درباره آن دسترسی خواهید داشت. تصاویر ویلا را به‌خوبی ببینید و با همه بخش‌های آن آشنا شوید. پیش از اجاره ویلا گیلان در سایت علی بابا حتما نظرات کاربران را بخوانید. مطالعه این بخش دید بهتری از ویلا به شما می‌دهد. انتهای صفحه ویلاها و اقامتگاه‌های مشابه وجود دارد. امکان اجاره ویلاهای مشابه دست شما را برای رزرو اقامتگاه باز می‌گذارد.