اجاره ویلا در فیلبند

یک نفر
1
در حال جستجو
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره ویلا در فیلبند از علی بابا چیست؟
حتی تصور پیمودن کیلومترها تا فیلبند و مواجه‌شدن با ظرفیت تکمیل ویلاها و اقامتگاه‌ها هم خوشایند نیست! شما می‌توانید هرجا که باشید و در هر ساعت از شبانه‌روز به سایت علی بابا مراجعه کرده و بهترین ویلا را در فیلبند اجاره کنید. با کلیک روی نام هر ویلا، مشخصات و قوانین آن را بخوانید. در صفحه مربوط به ویلاهای فیلبند، چندین تصویر از هر ویلا قرار گرفته تا محیط اقامت را به‌خوبی نشان دهد. پایین صفحه می‌توانید اقامتگاه‌های مشابه را ببینید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. اگر میان انتخاب چند گزینه تردید داشتید، نظرات کاربران را بخوانید.
علی بابا برای ویلا در فیلبند چه اقدامات بهداشتی انجام می‌دهد؟
تعمیرات به‌موقع ویلاهای فیلبند، باعث شده این خانه‌ها از هجوم جانوران موذی در امان باشند. همه سطوح، ظروف غذا و وسایل پرکاربرد ویلای فیلبند ضدعفونی شده است. برای پاکیزگی بیشتر می‌توانید از مواد ضدعفونی‌کننده موجود در ویلای فیلبند استفاده کنید. با اجاره این ویلا از سایت علی بابا، بسته‌بندی‌های پلمپ‌شده‌ای دریافت خواهید کرد که حاوی ملحفه‌های ضدعفونی شده هستند. ارائه بسته بهداشتی شامل شامپو، صابون، خمیردندان، حوله یک‌بار مصرف و مسواک به‌ازای هریک از مسافران از دیگر اقدامات بهداشتی علی بابا برای ویلا در فیلبند به‌شمار می‌رود.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای فیلبند وجود دارد؟
موقعیت مکانی ویلاهای فیلبند به‌گونه‌ای است که بسیاری از افراد برای خلوت‌کردن و دوری از سروصدا راهی آنجا می‌شوند. باوجوداین اگر می‌خواهید در این ویلاها مهمانی برپا کنید، پیش از اجاره ویلای فیلبند قوانین مربوط به آن را در سایت بخوانید. برخی از مالکان ویلاهای فیلبند با برگزاری جشن و دورهمی موافق و بعضی دیگر مخالف هستند. هیچ قانون یکسان و مشخصی درمورد این موضوع وجود ندارد.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاهای فیلبند وجود دارد؟
خوشبختانه شما می‌توانید حیوان خانگی خود را به ویلاهای فیلبند ببرید. البته حتما باید وسایل لازم برای نگهداری از او را همراه داشته باشید؛ در این ویلاها تجهیزات ویژه نگهداری از حیوانات خانگی دراختیارتان قرار نمی‌گیرد. موقیت مکانی فیلبند و ویلاهای آن به‌گونه‌ای است که حیوان خانگی شما درطول سفر احساس ناراحتی نخواهد کرد.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای فیلبند چیست؟
اگر از لحظه رزرو تا دو روز پیش از ورود، اجاره ویلا را از سایت کنسل کنید، همه هزینه پرداخت‌شده به شما برگردانده می‌شود. درصورتی‌که از این زمان تا روز تحویل ویلا نسبت به کنسلی و استرداد هزینه اقدام کنید، فقط 50 درصد از مبلغ شب اول به‌عنوان جریمه از حساب‌تان کسر می‌شود. شما باید به‌ازای اقامت هر مسافر بیشتر از ظرفیت ویلا، مبلغی برای هرشب بپردازید.
چه امکاناتی در ویلاهای فیلبند وجود دارد؟
در این ویلاها به امکاناتی مانند آب، برق، گاز، پارکینگ، مبلمان، تخت‌خواب، سرویس کف‌خواب، اجاق گاز رومیزی، یخچال، ظروف طبخ و سرو غذا، لوازم آشپزی، بالکن، تلویزیون، گیرنده دیجیتال، جاروبرقی و... دسترسی خواهید داشت. در این ویلاها منظره‌ای رو به جنگل ابر فیلبند را می‌بینید. بعضی از ویلاهای فیلبند امکانات بیشتری دارند؛ طبیعتا برای اقامت در آن‌ها باید هزینه بیشتری بپردازید.