اجاره ویلا در فیلبند

یک نفر
1

لیست ویلاهای فیلبند

 • رزرو آنی
  5/3.7(34 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه لوکس مبین
  مازندران، بابلسر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  52,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(11 نظر)
  اجاره ویلا سه خوابه مرسانا
  مازندران، رویان
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  84,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(44 نظر)
  رزرو ویلا جنگلی قلعه گردن تنکابن
  مازندران، تنکابن
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  28,000,00010%
  25,200,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(10 نظر)
  اجاره ویلا دو خوابه جنگلی لاویج مازندران
  مازندران، نور
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  68,000,000ریال
 • 5/4.3(23 نظر)
  رزرو ویلا سه خوابه استخردار تانیا
  مازندران، متل قو (سلمانشهر)
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  207,000,000ریال
 • 5/4.6(36 نظر)
  اجاره ویلا چهارخوابه استخردار باران
  مازندران، متل قو (سلمانشهر)
  ویلا 4 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  245,000,0001%
  241,500,000ریال
 • 5/5(3 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه آرامش 5
  مازندران، نور
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  36,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(8 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار سبز
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  104,000,000ریال
 • 5/4.7(15 نظر)
  رزرو ویلا ویلای جنگلی میاه سر
  مازندران، ساری
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  38,800,0002%
  37,700,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(20 نظر)
  اجاره ویلا دو خوابه جنگلی ویوی 360
  مازندران، رامسر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  46,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.9(57 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه شمس آباد طبقه پایین
  مازندران، متل قو (سلمانشهر)
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  50,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(17 نظر)
  اجاره ویلا چهارخوابه عمارت نوین
  مازندران، رامسر
  ویلا 4 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  90,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(22 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه گل کیوی
  مازندران، نوشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  94,000,00035%
  61,100,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(17 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه روستایی عاصمی
  مازندران، رامسر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  28,000,000ریال
 • 5/5(21 نظر)
  ویلا سه خوابه تریبلکس دریا گوشه
  مازندران، متل قو (سلمانشهر)
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  140,000,000ریال

راهنمای اجاره ویلا در فیلبند

چشمانتان را ببندید و یک لحظه خودتان را در ارتفاعی بسیار بلند تصور کنید؛ آنقدر بلند که از ابرها هم پیشی بگیرید. خودتان را در بهشتی ببینید که وقتی سرتان را پایین می‌گیرید ابرها و درختان، دست در شانه‌های هم انداخته‌اند. این فقط یک برش کوچک از دیدنی‌های فیلبند بود. پس اجاره ویلا در فیلبند را به تعویق نیندازید که یک بهشت دیدنی در انتظار شماست.
وقتی پا به طبیعت سبز مازندران بگذارید، یکی از اولین نقاط دیدنی این استان، روستایی است که با گیسوانی از ابرهای پنبه‌ای، خودنمایی می‌کند؛ روستایی در ارتفاعات کوهپایه‌ای با آب‌و‌هوایی خنک و فضایی مه‌گرفته که دلبری‌کردن را خوب بلد است. خودتان را بعد از یک هفته خسته‌کننده کاری، در چنین حال‌و‌هوایی تصور کنید.
شاید در مواجه اول با چنین فضای رویایی و رنگارنگی، به خودتان بگویید این یک خواب شیرین است؛ اما حقیقت دارد. این منظره بکر، درست در شرق مازندران است. یک طبیعت سبز در دامان ابرهای سپید. اجاره ویلا در فیلبند دقیقا همان چیزی است که شما را برای یک اقامت رویایی در بهشت آماده می‌کند. این مطلب را تا انتها بخوانید تا با اطلاعات کامل دست به کار شوید.

اجاره ویلا استخردار در فیلبند

ویلای استخردار یعنی استفاده از استخر در هر ساعتی از شبانه‌روز که اراده کنید. اگر استخر شما سرپوشیده باشد دیگر مهم نیست که پاییز است یا بهار یا حتی زمستان. دیگر می‌توانید بدون توجه به محدودیت‌های فصلی تنی به آب می‌زنید. همانطور که احتمالا می‌دانید، فیلبند با دریا فاصله دارد و اگر بخواهید هم‌نشینی با ابر و آب را در ارتفاعات مازندران تجربه کنید، لازم است اجاره ویلا استخردار در فیلبند را در دستور کارتان بگذارید. اگر یک یا چند همسفرِ کودک هم داشته باشید که اتفاقا آب‌تنی را هم دوست داشته باشند، با همین انتخاب، سرگرمی‌شان را فراهم کرده‌اید.
اجاره ویلا در فیلبند موقع جستجو در علی‌بابا برای اجاره ویلا استخردار در فیلبند، اطلاعات همه ویلاها را به‌دقت بخوانید تا بتوانید ویلاهای استخردار را پیدا کنید و آن‌ها را از هر نظر به مقام مقایسه بگذارید. بعد از مقایسه و دیدن عکس‌های واقعی آن‌ها، ویلای دلخواهتان را رزرو کنید. در دو بخش بعدی توضیح داده‌ایم که چطور می‌توانید این کار را انجام دهید.

اجاره ویلا در فیلبند؛ حضوری یا آنلاین؟

به‌طور کلی دو روش برای اجاره ویلا در فیلبند وجود دارد؛ حضوری و آنلاین. در روش حضوری، محدودیت‌هایی هست که حسابی دست‌وپای شما را می‌بندد. شما باید اول به فیلبند سفر کنید و سپس آنجا دنبال ویلای مناسب بگردید و یکی‌یکی به آن‌ها سر بزنید. در این مسیر هیچ تضمینی وجود ندارد که تا مقصد بروید و ویلای مناسبتان را پیدا کنید. حتی ممکن است به آنجا برسید و ببینید که هیچ ویلای خالی از مسافری برای اجاره وجود ندارد. پیشنهاد می‌کنیم اگر برنامه سفر به فیلبند دارید، فرایند اجاره ویلا را به‌صورت آنلاین و با علی‌بابا پیش ببرید. راحتی این مسیر به‌مراتب خیلی بیشتر از اجاره ویلا در فیلبند به‌صورت حضوری است.
لیست جامع پیشنهادهای علی‌بابا شما را از هر پرس‌و‌جویی بی‌نیاز می‌کند. کافی است بین پیشنهادهای مختلفش بگردید و مناسب‌ترین ویلا را انتخاب کنید. علی‌بابا همسفر هر سفر شماست؛ این یعنی از اولین لحظه تصمیم‌گیری شما برای اجاره ویلا در فیلبند تا آخرین روز اقامت، همراه شماست.

نحوه اجاره ویلا در فیلبند با علی‌بابا

اجاره ویلا در فیلبند با علی‌بابا بسیار ساده است. اول از همه وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بشوید. بعد از انتخاب چند فاکتور اساسی مثل مقصد سفر، تاریخ‌ ورود و خروج و تعداد مسافران، لیست کامل پیشنهادهای علی‌بابا را مشاهده خواهید کرد؛ از ویلاهای اقتصادی و نقلی گرفته تا ویلاهای لوکس و بزرگ که مخصوص سفرهای گروهی است. بین همه گزینه‌ها بادقت کامل بچرخید و مشخصات هرکدام را بخوانید. می‌توانید از ابزار فیلترها برای الک‌کردن لیست ویلاها استفاده کنید. اگر هم خواستید روی گزینه مرتب‌سازی بزنید و چینش لیست ویلاها را تغییر بدهید؛ مثلا از ارزان‌ترین به گران‌ترین، از بالاترین امتیاز به پایین‌ترین امتیاز و... .
بعد از اینکه انتخابتان را قطعی کردید، وارد صفحه پرداخت خواهید شد و خریدتان را انجام می‌دهید. در آخرین مرحله، پیامکی که نشان‌دهنده تایید رزرو شماست، برایتان ارسال خواهد شد.

مقررات ویلاهای فیلبند

هنگام اجاره ویلا در فیلبند ممکن است سوالاتی از ذهنتان بگذرد. سوالاتی مثل اینکه آیا می‌توان در این ویلا مراسم و مهمانی گرفت؟ آیا می‌توانم حیوان خانگی‌ام را با خودم به ویلا ببرم؟ و... . از آنجایی که قوانین و مقررات هرکدام از ویلاها به نظر مالک ویلا بستگی دارد، پیشنهاد می‌کنیم حتما اطلاعات ویلای مدنظرتان را کامل بخوانید؛ مثلا بعضی از مالکان ویلاها با حیوانات خانگی میانه خوبی ندارند و در مقابل بعضی از مالکان محدودیتی برای ورود حیوانات خانگی اعمال نکرده‌اند. همه این اطلاعات را درباره هر ویلا به تفکیک در علی‌بابا می‌توانید پیدا کنید.

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره ویلا در فیلبند از علی بابا چیست؟
حتی تصور پیمودن کیلومترها تا فیلبند و مواجه‌شدن با ظرفیت تکمیل ویلاها و اقامتگاه‌ها هم خوشایند نیست! شما می‌توانید هرجا که باشید و در هر ساعت از شبانه‌روز به سایت علی بابا مراجعه کرده و بهترین ویلا را در فیلبند اجاره کنید. با کلیک روی نام هر ویلا، مشخصات و قوانین آن را بخوانید. در صفحه مربوط به ویلاهای فیلبند، چندین تصویر از هر ویلا قرار گرفته تا محیط اقامت را به‌خوبی نشان دهد. پایین صفحه می‌توانید اقامتگاه‌های مشابه را ببینید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. اگر میان انتخاب چند گزینه تردید داشتید، نظرات کاربران را بخوانید.
علی بابا برای ویلا در فیلبند چه اقدامات بهداشتی انجام می‌دهد؟
تعمیرات به‌موقع ویلاهای فیلبند، باعث شده این خانه‌ها از هجوم جانوران موذی در امان باشند. همه سطوح، ظروف غذا و وسایل پرکاربرد ویلای فیلبند ضدعفونی شده است. برای پاکیزگی بیشتر می‌توانید از مواد ضدعفونی‌کننده موجود در ویلای فیلبند استفاده کنید. با اجاره این ویلا از سایت علی بابا، بسته‌بندی‌های پلمپ‌شده‌ای دریافت خواهید کرد که حاوی ملحفه‌های ضدعفونی شده هستند. ارائه بسته بهداشتی شامل شامپو، صابون، خمیردندان، حوله یک‌بار مصرف و مسواک به‌ازای هریک از مسافران از دیگر اقدامات بهداشتی علی بابا برای ویلا در فیلبند به‌شمار می‌رود.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای فیلبند وجود دارد؟
موقعیت مکانی ویلاهای فیلبند به‌گونه‌ای است که بسیاری از افراد برای خلوت‌کردن و دوری از سروصدا راهی آنجا می‌شوند. باوجوداین اگر می‌خواهید در این ویلاها مهمانی برپا کنید، پیش از اجاره ویلای فیلبند قوانین مربوط به آن را در سایت بخوانید. برخی از مالکان ویلاهای فیلبند با برگزاری جشن و دورهمی موافق و بعضی دیگر مخالف هستند. هیچ قانون یکسان و مشخصی درمورد این موضوع وجود ندارد.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاهای فیلبند وجود دارد؟
خوشبختانه شما می‌توانید حیوان خانگی خود را به ویلاهای فیلبند ببرید. البته حتما باید وسایل لازم برای نگهداری از او را همراه داشته باشید؛ در این ویلاها تجهیزات ویژه نگهداری از حیوانات خانگی دراختیارتان قرار نمی‌گیرد. موقیت مکانی فیلبند و ویلاهای آن به‌گونه‌ای است که حیوان خانگی شما درطول سفر احساس ناراحتی نخواهد کرد.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای فیلبند چیست؟
اگر از لحظه رزرو تا دو روز پیش از ورود، اجاره ویلا را از سایت کنسل کنید، همه هزینه پرداخت‌شده به شما برگردانده می‌شود. درصورتی‌که از این زمان تا روز تحویل ویلا نسبت به کنسلی و استرداد هزینه اقدام کنید، فقط 50 درصد از مبلغ شب اول به‌عنوان جریمه از حساب‌تان کسر می‌شود. شما باید به‌ازای اقامت هر مسافر بیشتر از ظرفیت ویلا، مبلغی برای هرشب بپردازید.
چه امکاناتی در ویلاهای فیلبند وجود دارد؟
در این ویلاها به امکاناتی مانند آب، برق، گاز، پارکینگ، مبلمان، تخت‌خواب، سرویس کف‌خواب، اجاق گاز رومیزی، یخچال، ظروف طبخ و سرو غذا، لوازم آشپزی، بالکن، تلویزیون، گیرنده دیجیتال، جاروبرقی و... دسترسی خواهید داشت. در این ویلاها منظره‌ای رو به جنگل ابر فیلبند را می‌بینید. بعضی از ویلاهای فیلبند امکانات بیشتری دارند؛ طبیعتا برای اقامت در آن‌ها باید هزینه بیشتری بپردازید.