رزرو اقامتگاه در قشم

یک نفر
1

لیست اقامتگاه های قشم

 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  اجاره آپارتمان یک خوابه سام و زال
  هرمزگان، قشم
  آپارتمان 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  120,000,000ریال
 • 5/4.1(20 نظر)
  اجاره سوئیت دو خوابه صدرا
  هرمزگان، قشم
  سوئیت 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  204,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.2(9 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخوابه مریم 1
  هرمزگان، قشم
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  180,000,0002%
  177,000,000ریال
 • 5/4.4(9 نظر)
  اجاره ویلا یکخوابه آزادگان
  هرمزگان، قشم
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  169,000,000ریال
 • پیشنهاد لحظه‌آخری! رزرو آنی
  5/4.5(6 نظر)
  اجاره آپارتمان سنبل - واحد 2
  هرمزگان، قشم
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  168,000,0007%
  156,800,000ریال
 • پیشنهاد لحظه‌آخری! رزرو آنی
  5/4(7 نظر)
  اجاره آپارتمان سنبل - واحد 5
  هرمزگان، قشم
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  168,000,0007%
  156,800,000ریال
 • 5/4.3(8 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخوابه قاسمي
  هرمزگان، قشم
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  156,000,00010%
  140,400,000ریال
 • 5/4.3(6 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخوابه نخل زرین
  هرمزگان، قشم
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  297,000,00030%
  207,900,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.4(17 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخوابه طبقه 3 بلوط 4
  هرمزگان، قشم
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  195,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  اجاره بوم گردی یک خوابه اروند
  هرمزگان، هرمز
  اکوتوریسم 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  99,000,000ریال
 • 5/4.5(6 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخواب مبله نرگس
  هرمزگان، قشم
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  100,500,000ریال
 • حداقل 5 شب
  5/4.5(8 نظر)
  اجاره آپارتمان دوخوابه ساحلی سیستان
  هرمزگان، قشم
  آپارتمان 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  189,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.2(13 نظر)
  اجاره آپارتمان یکخوابه ساحل ۳۰۴
  هرمزگان، قشم
  آپارتمان 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  90,000,0007%
  84,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(4 نظر)
  اجاره مجتمع اقامتگاهی امیر قشم - واحد پنج تخته 4
  هرمزگان، قشم
  مجتمع اقامتگاهی بدون خواب
  قیمت برای 3 شب
  180,000,0007%
  168,000,000ریال
 • 5/4.1(12 نظر)
  سوئیت یک خواب نریمان 1
  هرمزگان، قشم
  سوئیت 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  111,000,000ریال

راهنمای رزرو اقامتگاه در قشم

بعضی مقصدها برای یک بار سفرکردن خوب است؛ یعنی تمام دیدنی‌ها و شنیدنی‌هایش با یک سفر معنا می‌شود. بعضی دیگر را باید چند بار بروی تا با زیروبمش آشنا شوی. باید زمان زیادی برایش صرف کنی تا بتوانی پای همه داستان‌های دورودرازش بنشینی.
بعضی مقصدها اما، نه برای یک بار و چند بار بلکه برای سال‌ها سفرکردن ساخته شده‌اند. بعضی مقصدها هستند که باید در بطن روزهای شیرین و پرملالش زندگی کنی. مقصدهایی هستند که داستان‌هایشان قدر یک خلیج آبی وسعت دارد. برای شنیدن این داستان‌ها، برای دیدن و بوییدن این حال‌و‌هوا باید در آن زندگی کنید. باید روزگار بگذرانید.
جزیره قشم، از همان مقصدهای شیرین و خطرناک است. چرا می‌گوییم خطرناک؟ چون شما با هر بار سفر به این جزیره سحرآمیز، بخشی از قلبتان را آنجا جا خواهید گذاشت!
خاصیت این جزیره این است که تمام عشق خفته قلبتان را بیدار و آن را روانه ساحل آبی می‌کند. هر بار که پایتان را از این جزیره بیرون می‌گذارید، صدایی در گوشتان می‌گوید که خیلی زود به اینجا بازخواهی گشت. این صدای همان بخش جامانده از قلب شماست که کنار ساحل منتظر نشسته است.
حالا که مسیر شما به این صفحه رسیده، یعنی قصد دارید به این جزیره پررمزوراز سفر کنید، یعنی قصد دارید تا نان و نمک این جزیره مهمان‌نواز را بخورید و چشمانتان را با زیبایی‌هایی مسحورکننده گره بزنید. لازمه این سفر پایی برای رفتن و جایی برای ماندن است. این مطلب را تا انتها بخوانید تا درباره رزرو اقامتگاه در قشم اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چگونگی رزرو اقامتگاه قشم

به‌طور کلی دو روش حضوری و آنلاین برای رزرو اقامتگاه قشم وجود دارد. این کاملا به راحتی و انتخاب شما بستگی دارد. اگر با روش حضوری راحت‌تر هستید، یعنی ترجیح می‌دهید بعد از رسیدن به جزیره قشم، از نزدیک اقامتگاه‌های مختلف را بررسی کنید و سپس یکی از آن‌ها را اجاره کنید.
اجاره آنلاین، راه دوم رزرو اقامتگاه قشم است. این مسیر به‌مراتب از اجاره حضوری آسان‌تر است؛ چون از شما انرژی جسمی نمی‌گیرد. کافی است به صندلی‌تان تکیه بدهید و لیست کامل اقامتگاه‌های قشم را ببینید و اقامتگاه دلخواهتان را از راه دور رزرو کنید.

رزرو اقامتگاه قشم با علی‌بابا

اگر انتخاب شما، رزرو اقامتگاه قشم به‌صورت آنلاین است، پس می‌توانید روی همسفری علی‌بابا حساب باز کنید. رزرو اقامتگاه قشم با علی‌بابا، یعنی صرفه‌جویی در زمانی که قرار است برای دیدن حضوری تک‌به‌تک اقامتگاه‌ها صرف بشود. راهی که قطعا تعداد زیادی از اقامتگاه‌ها را هم پوشش نمی‌دهد.
در صورتی که شما می‌توانید از هر جای ایران که هستید، به وب‌سایت علی‌بابا یا اپلیکیشن آن بروید و سپس همه اقامتگاه‌های قشم را زیرورو کنید. اگر هم در انتخاب و صحت کیفیت خدمات به مشکل خوردید، خواندن نظرات کاربران قبلی از تردید نجاتتان می‌دهد.
جدا از لیست جامع و کامل، یکی دیگر از خوبی‌های رزرو اقامتگاه قشم با علی‌بابا، قابلیت استرداد است. اگر سفرتان کنسل شد یا به هر دلیلی تصمیم به استرداد یا کنسل‌کردن اقامتگاه قشم داشتید، به‌راحتی می‌توانید اجاره‌بهای خودتان را پس بگیرید. البته به یاد داشته باشید که هر چه به تاریخ اقامتتان نزدیک‌تر شوید، درصد جریمه بیشتری از کل اجاره‌بهای شما کم خواهد شد.
به همه این‌ها، پشتیبانی 24 ساعته علی‌بابا را هم اضافه کنید. هر ساعتی از شبانه‌روز که به مشکلی برخوردید و نیاز به کمک داشتید، تیم پشتیبانی علی‌بابا همراه شماست تا با ایفای نقش خودش، این سفر را برایتان آسوده‌تر کند.

نحوه رزرو اقامتگاه قشم با علی‌بابا

ابتدا وارد وب‌سایت علی‌بابا بشوید. اگر هم با اپلیکیشن علی‌بابا راحت‌تر هستید، از آن استفاده کنید. بعد از مشخص‌کردن چند فاکتور تعیین‌کننده یعنی تاریخ رفت، تاریخ برگشت و تعداد مسافران، پیشنهادهای علی‌بابا پیش چشمتان حاضر می‌شود.
اقامتگاه‌های قشم با امکانات مختلف، شما را با دریایی از انتخاب‌های پرشمار مواجه می‌کند. حالا می‌توانید تک‌تک اقامتگاه‌ها را ببینید، روی آن‌ها کلیک کنید و اطلاعات بیشتر آن‌ها را مطالعه کنید. حتما در فرایند انتخابتان از نظر کاربران هم استفاده کنید تا دید همه‌جانبه‌‌ای به اقامتگاه موردنظرتان داشته باشید.
اگر تعداد اقامتگاه‌های پیشنهادی علی‌بابا شما را سردرگم کرد، جای نگرانی نیست. با استفاده از فیلترهایی که وجود دارد، انتخاب‌هایتان را محدودتر کنید و آن‌ها را به ترتیب شرایط و سلیقه‌تان بچینید. بعد از انتخاب اقامتگاه نهایی، روی آن کلیک کنید و مسیر خرید را پیش ببرید.

مشخصات اقامتگاه ها

نوع اقامتگاه

سوئیت، آپارتمان، ویلایی، کلبه، بومگردی، هاستل، مجتمع اقامتی

نوع اجاره

روزانه، هفتگی، ماهانه

شهر

قشم

رنج قیمتی

لوکس، ارزان، اقتصادی

پرسش‌های متداول

مزایای رزرو اقامتگاه در قشم از علی بابا چیست؟
رزرو اقامتگاه در قشم از علی‌بابا این امکان را به شما می‌دهد که با حوصله و صبر، تمام اقامتگاه‌های موجود را بررسی کنید. جدا از این، شما می‌توانید نظرات مسافران قبلی را هم در بررسی خودتان وارد کنید تا دید همه‌جانبه‌تری داشته باشید. اگر لیست جامع و کامل علی‌بابا تعداد گزینه‌های انتخابی شما را بی‌شمار کرد، می‌توانید با کمک فیلترهای وب‌سایت آن‌ها را محدود و هدفمندتر کنید. علی‌بابا امکان لغو رزرو و استرداد اجاره‌بهای اقامتگاه را به مسافر می‌دهد. پشتیبانی 24 ساعته هم که جزو جدانشدنی مزایای علی‌باباست.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در اقامتگاه‌های قشم وجود دارد؟
از آنجایی که امکان برگزاری مراسم و مهمانی با نظر و تایید مالک اقامتگاه است، جوابی قطعی برای این سوال وجود ندارد. اگر قصد برگزاری مراسم و مهمانی در اقامتگاه‌تان دارید، پیشنهاد می‌کنیم که بخش قوانین و مقررات اقامتگاه انتخابی‌تان را بخوانید.
شرایط کنسلی و استرداد اقامتگاه‌های قشم چیست؟
با توجه به زمان درخواست استرداد، شرایط استرداد و درصد جریمه آن هم تغییر می‌کند. به‌طور کلی هر چه به زمان اقامتتان نزدیک‌تر شوید، درصد جریمه بیشتری از کل اجاره‌بها کسر خواهد شد.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به اقامتگاه‌های قشم وجود دارد؟
قوانین هر اقامتگاهی در پاسخ به این سوال متفاوت است. اگر امکان ورود حیوانات خانگی به اقامتگاه قشم برایتان اهمیت دارید، حتما قوانین آن اقامتگاه را مطالعه کنید. بعضی از اقامتگاه‌ها با ورود حیوانات خانگی مشکل دارند و اگر از قبل آن را ندانید، ممکن است به مشکل بخورید.
چه امکاناتی در اقامتگاه‌های قشم علی‌بابا وجود دارد؟
امکانات اقامتگاه‌های قشم علی‌بابا بسیار متنوع است. از وسایل خانه گرفته تا امکانات خاص‌تری که حتی اقامت را برایتان راحت‌تر از خانه می‌کند. به‌طور کلی به تعداد اقامتگاه‌های مختلف قشم، امکانات متنوعی وجود دارد که در صفحه هر اقامتگاه، به‌ریز آورده شده است.