اجاره ویلا اطراف تهران

یک نفر
1

لیست ویلاهای اطراف تهران

 • 5/5(43 نظر)
  رزرو ویلا یک خوابه کوهستانی سولقان
  تهران، تهران
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  90,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(7 نظر)
  اجاره ویلا پنج خوابه تریپلکس استخردار آبگرم استراتژیک
  تهران، لواسان
  ویلا 5 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  365,000,00013%
  320,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/5(8 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه پارسا 2
  تهران، شهریار
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  88,000,000ریال
 • 5/5(1 نظر)
  اجاره ویلا یک خوابه چشم انداز دربند
  تهران، تهران
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  160,000,000ریال
 • 5/5(2 نظر)
  رزرو ویلا دو خوابه کوهستانی شمشک
  تهران، شمشک
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  88,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(47 نظر)
  اجاره ویلا یک خوابه استخرآبگرم شهرک والفجر
  تهران، شهریار
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  241,000,000ریال
 • 5/4.6(11 نظر)
  رزرو ویلا یک خوابه ولنجک - واحد 2
  تهران، تهران
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  130,000,000ریال
 • 5/4.2(13 نظر)
  اجاره ویلا سه خوابه کوهستانی میگون
  تهران، لواسان
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  290,000,000ریال
 • 5/4(6 نظر)
  رزرو ویلا باغ شهریار اکبرزاده
  تهران، شاهدشهر
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  140,000,000ریال
 • 5/4.4(7 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار چهارفصل امامه
  تهران، فشم
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  200,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  رزرو ویلا هفت خوابه عمارت سفید
  تهران، فشم
  ویلا 7 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  1,080,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار آبگرم میگون
  تهران، میگون
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  300,000,000ریال
 • 5/3(1 نظر)
  ویلا سه خوابه روژین
  تهران، رودهن
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  260,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار آبگرم آریان
  تهران، رودهن
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  240,000,000ریال
 • 5/1(1 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار ایرانمهر
  تهران، ملارد
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  80,000,000ریال

راهنمای اجاره ویلا اطراف تهران

اطراف تهران با آن آب‌و‌هوای مطبوع و دوست‌داشتنی‌اش، محل مناسبی برای یک سفر کوتاه است. مناطق ییلاقی و خوش‌منظره‌ای مثل دماوند، فشم، دیزین، شهریار و... . جایی که هم خستگی شما را درمی‌آورد و هم چند روزی از فضای شلوغ و آلوده شهر دورتان می‌کند. از طرفی این مناطق نزدیک تهران هستند؛ یعنی رفت‌و‌برگشت شما آسان‌تر و سریع‌تر از باقی مقاصد است. اجاره ویلا اطراف تهران، گزینه مناسبی برای یک سفر کوتاه و حتی برگزاری جشن و مهمانی با دوست و خانواده است. اگر قصد اجاره ویلا اطراف تهران را دارید این مطلب را تا انتها بخوانید.

امکانات ویلاهای اطراف تهران

تعداد ویلاهای اطراف تهران زیاد است و این طبیعی است که تنوع هر کدام از ویلاها هم به همان اندازه زیاد باشد. این تنوع به‌قدری زیاد است که شما را در برابر لیست رنگینی از انتخاب‌های متعدد قرار می‌دهد. ویلاهایی که با خدمات و امکانات مختلفشان، هر سبک‌ و سلیقه‌ و بودجه‌ای را دربرمی‌گیرد. از باغ‌ویلاهای سرسبز، استخردار و مناسب مهمانی و مراسم گرفته تا ویلاهای معمولی‌تر که مناسب یک سفر آرام هستند.
بیشتر ویلاهای اطراف تهران، استخر، سونا و جکوزی دارند. دسترسی خوب آن‌ها به مراکز فروشگاهی، بخش زیادی از دغدغه مسافران را برطرف کرده است. مبلمان لوکس و تخت‌های باکیفیت هم یکی دیگر از امکانات این ویلاهاست.

نکاتی برای اجاره ویلا اطراف تهران

اگر قصد اجاره ویلا اطراف تهران را دارید، باید حتما نکات مهمی را مدنظرتان قرار بدهید؛ به‌عنوان مثال دسترسی ویلا به مراکز خرید اهمیت زیادی دارد. اگر شما هم از آن دسته مسافرانی هستید که همیشه چیزی برای جاگذاشتن دارید، حتما توصیه می‌کنیم که ویلایتان دور از مراکز خرید نباشد. مثلا اگر با کمبود آب یا موادغذایی مواجه شوید، دوری از مراکز خرید کار شما را خیلی سخت می‌کند.
دسترسی ویلا به مراکز درمانی هم یکی دیگر از مواردی است که از همیشه جزو نکات مهم انتخاب ویلاست. اگر همسفر شما باردار است یا بیماری زمینه‌ای خاصی دارد، این نکته بیشتر از همیشه اهمیت پیدا می‌کند.
مورد بعدی حیوانات خانگی هستند. اگر سفر شما به اطراف تهران با حیوان خانگی همراه است لازم است بدانید که قانون خاص و یکتایی برای ورود حیوان خانگی به ویلا وجود ندارد. این شرایط از ویلایی به ویلای دیگر متفاوت است؛ پس حتما قبل از اجاره ویلا اطراف تهران، بخش توضیحات ویلا را بخوانید و از شرایط کامل آن آگاه شوید. بعضی از ویلاها اصلا اجازه ورود حیوانات خانگی را به داخل ویلا نمی‌دهند، بعضی از آن‌ها امکان ورود حیوانات داخلی را تا داخل حیاط مجاز می‌دانند و بعضی دیگر هم اصلا با این مسافران بامزه و کوچک مشکلی ندارند.

اجاره ویلا اطراف تهران

اجاره ویلا اطراف تهران با علی‌بابا

هروقت که هوس گشت‌و‌گذار و سفر به اطراف تهران به سرتان زد، می‌توانید روی همسفری علی‌بابا حساب کنید. لیست پیشنهادی ویلاهای علی‌بابا دست شما را کاملا در انتخاب باز می‌گذارد تا بتوانید متناسب با شرایطتان بهترین گزینه را برای اقامت انتخاب کنید. از ویلاهایی با امکانات معمولی‌تر و بودجه‌های متوسط گرفته تا ویلاهای بزرگ‌تر.

علی‌بابا و بهداشت ویلاها

بهداشت ویلاهایی که در لیست پیشنهادی علی‌بابا آماده رزرو هستند، قبلا توسط علی‌بابا تایید شده است. علاوه بر آن، امکان مشاهده نظرات کاربران در علی‌بابا وجود دارد و مسافران دیگر بهداشت و امکانات این ویلاها را برای مسافران دیگر شرح داده‌اند. درباره ویلاهایی که استخر دارند، مسئله بهداشت و ضدعفونی آن‌ها، بیشتر از دیگر ویلاها جدی گرفته می‌شود. وضعیت نظافت این ویلاها با عکس‌های واقعی و نظرات مسافران دیگر کاملا شفاف و مشخص است.

نحوه اجاره ویلا اطراف تهران از علی‌بابا

هروقت تمایل به اجاره ویلا اطراف تهران داشتید می‌توانید به‌راحتی و در هر ساعت از شبانه‌روز به وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بروید. بعد از انتخاب مقصد، تاریخ ورود و خروج و تعداد همسفرانتان، لیست ویلاهای متنوع با امکانات و ویژگی‌های مختلف پیشِ چشمتان ظاهر می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب فیلترهای مناسب، ویژگی‌های مدنظرتان را در این لیست لحاظ و نتیجه جستجو را به سرعت الک کنید. سپس گزینه‌های نهایی را با هم مقایسه و با توجه به شرایطتان بهترین ویلای ممکن را اجاره کنید.
راستی! اگر بعد از اجاره ویلا، تصمیمتان عوض شد، امکان درخواست استرداد هزینه وجود دارد؛ اما نمی‌توان شرایط آن را تعمیم داد. پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از اجاره ویلا، شرایط کنسلی را تا انتها بخوانید تا چم‌و‌خم آن دستتان بیاید و اگر با آن موافق بودید، خرید را نهایی کنید تا در صورت لغو درخواست رزرو، به مشکل برنخورید.

مشخصات اقامتگاه ها

نوع اقامتگاه

ویلایی

نوع اجاره

روزانه، هفتگی، ماهانه

منطقه

اطراف تهران

رنج قیمتی

لوکس، ارزان، اقتصادی

پرسش‌های متداول

آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای اطراف تهران وجود دارد؟
مناطق اطراف تهران آب‌وهوایی معتدل و دوست‌داشتنی دارند که جان می‌دهد برای برگزاری مهمانی‌های دوستانه و خانوادگی. شما می‌توانید یکی از ویلاهای اطراف تهران را در سایت علی بابا اجاره و مراسم دلخواه‌تان را در آن برگزار کنید. برای اجاره ویلا اطراف تهران حتما این موضوع را درنظر داشته باشید که چه امکانات و خدماتی در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ معمولا ویلاهایی با باغ سرسبز و پارکینگ برای مهمانی و مراسم مناسب هستند.
چه امکاناتی در ویلاهای اطراف تهران وجود دارد؟
در بیشتر ویلاهای اطراف تهران امکاناتی مانند استخر، جکوزی و سونا فراهم شده است. دسترسی این ویلاها به بعضی از فروشگاه‌ها باعث می‌شود دغدغه تهیه لوازم ضروری را نداشته باشید. در ویلاهای اطراف تهران به امکانات و خدماتی مانند مبلمان لوکس و تخت‌های باکیفیت دسترسی دارید. در آشپزخانه این ویلاها همه وسایل برای طبخ غذایی خوش‌طعم فراهم شده است.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای اطراف تهران چیست؟
هرچه فاصله میان کنسلی ویلاهای اطراف تهران با زمان تحویل ویلا کم‌تر باشد، امکان کنسلی و استرداد هزینه هم کاهش پیدا می‌کند. بااین‌حال نمی‌توان شرایطی یکسان را برای کنسلی و استرداد درنظر گرفت. پیش از اجاره ویلا حتما شرایط کنسلی را بخوانید و درصورت موافقت با آن، نسبت به اجاره ویلا اقدام کنید.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاهای اطراف تهران وجود دارد؟
قوانینی کلی برای ورود حیوانات خانگی به ویلاهای اطراف تهران وجود ندارد. پس از انتخاب ویلای دلخواه حتما بخش توضیحات آن را بخوانید تا از شرایط ورود حیوانات خانگی به ویلا باخبر شوید. در بعضی از ویلاها علاوه‌بر اینکه اجازه حضور حیوانات خانگی وجود دارند، شرایطی هم برای اقامت آسان‌تر آن‌ها فراهم شده است. البته با اجاره بعضی از ویلاها می‌توانید حیوان خانگی را فقط در حیاط ویلا نگه دارید و اجازه ورود حیوان به خانه را نخواهید داشت.
علی بابا برای ویلا اطراف تهران چه اقدامات بهداشتی انجام می‌دهد؟
از مهم‌ترین اقدامات بهداشتی علی بابا برای ویلاهای اطراف تهران می‌توان به شستشو، ضدعفونی و بسته‌بندی ملحفه‌ها اشاره کرد. وسایل خواب در این ویلاها کاملا بسته‌بندی شده‌اند و بهداشتی فوق‌العاده دارند. در بیشتر ویلاهای اطراف تهران، استخر یا جکوزی تعبیه شده است؛ حفظ پاکیزگی استخر و ضدعفونی آب آن اهمیت بسیار بالایی دارد. یکی دیگر از اقدامات بهداشتی علی بابا در این ویلاها، حوله‌های تمیز و یک‌بار مصرف هستند. این حوله‌ها برای آسایش بیشتر مسافران و تضمین سلامتی آن‌ها فراهم شده‌اند.
مزایای اجاره ویلا اطراف تهران از علی بابا چیست؟
شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز در سایت علی بابا، ویلاهای اطراف تهران را ببینید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. تنوع ویلاهای اطراف تهران ممکن است کمی باعث سردرگمی شما شود؛ با استفاده از فیلترهای سایت، انتخاب خود را محدود کنید تا بهتر تصمیم بگیرید. پس از انتخاب ویلا، تاریخ ورود و خروج آن را ثبت کنید؛ به‌این‌ترتیب هزینه اجاره ویلا اطراف تهران برآورد می‌شود. با پرداخت این هزینه و ثبت اطلاعات، اجاره ویلا را نهایی کنید.