اجاره ویلا استخردار

یک نفر
1

لیست ویلاهای استخردار

 • رزرو آنی
  5/5(2 نظر)
  ویلا دوخوابه استخردار ابگرم علی
  گیلان، کیاشهر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  146,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/5(6 نظر)
  اجاره ویلا سه خوابه استخردار آبگرم مالا
  گیلان، بندر انزلی
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  265,000,00015%
  227,500,000ریال
 • 5/4.7(20 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار آبگرم غازیان
  گیلان، بندر انزلی
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  178,000,0008%
  165,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(7 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار تریبلکس نیلوفر
  گیلان، آستارا
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  159,900,000ریال
 • 5/5(2 نظر)
  رزرو ویلا چهارخوابه استخردار دربند
  گیلان، آستارا
  ویلا 4 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  223,000,000ریال
 • 5/3.8(6 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار آبگرم پائیز
  گیلان، بندر انزلی
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  130,000,000ریال
 • 5/5(2 نظر)
  رزرو ویلا تریبلکس دوخوابه استخردار حیران
  گیلان، آستارا
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  360,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا تریپلکس لاکچری استخردار آبگرم صورتی
  گیلان، شفت
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  183,600,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  رزرو ویلا دوخواب ساحل قو
  گیلان، بندر انزلی
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  195,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا دوخوابه لوکس استخردار آبگرم صالح
  گیلان، بندر انزلی
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  135,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/2(1 نظر)
  رزرو ویلا چهارخوابه - آرام
  گیلان، آستانه اشرفیه
  ویلا 4 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  29,000,000ریال
 • اقامتگاه جدید
  اجاره ویلا سه خوابه دوبلکس استخردار آبگرم زیباکنار
  گیلان، بندر انزلی
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  197,000,00010%
  179,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/2(2 نظر)
  رزرو ویلا سه خوابه استخردار آبگرم توحید 3
  گیلان، بندر انزلی
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  265,000,000ریال
 • 5/2(3 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار آبگرم ساحلی توسکا
  گیلان، چمخاله
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  150,000,0004%
  145,000,000ریال
 • 5/4(1 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار امی وی جا
  گیلان، سنگر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  90,000,000ریال

راهنمای اجاره ویلا استخردار

اگر می‌خواهید تعطیلات جذاب و ماندنی برای خودتان بسازید، انتخاب‌های متعددی پیش رو دارید؛ مثل مهمانی‌رفتن، گشتن در شهر خودتان، خرید و پاساژگردی. اگر بخواهید از این تعطیلات نهایت استفاده را ببرید، بدون شک سفر بهترین گزینه است. سفر هم خستگی شما را از بین می‌برد و هم شما را با جهان جدید و منحصربه‌فردی آشنا می‌کند.
بعضی از مسافران ترجیح می‌دهند تا یک ویلا با امکانات زیاد و هیجان‌انگیز اجاره کنند. با این کار هم بیرون از ویلا تفریحات زیادی برای سرگرم‌شدن وجود دارد و هم داخل ویلا می‌توانند به‌صورت اختصاصی تفریح کنند. یکی از همین امکاناتی که هر ویلایی را خاص و پرطرفدار می‌کند، استخر است. اگر شما هم به اجاره ویلا استخردار علاقه‌مندید و درباره چگونگی اجاره آن سوال دارید، این مطلب را تا انتها بخوانید که برای خود شما نوشته شده.

مزایای اجاره ویلا استخردار

ظهر یک تابستان گرم را تصور کنید؛ وقتی از گردش و تفریح به ویلا برمی‌گردید. هیچ‌ چیز مثل پرش در آب استخر حال شما را جا نمی‌آورد. اجاره ویلا استخردار یعنی شما هر زمان که اراده کنید، می‌توانید تنی به آب بزنید و لذت ببرید.
اگر با کودکان همسفرید، اجاره ویلا استخردار برای آن‌ها شبیه یه موهبت الهی است. خیلی اوقات کودکان ممکن است در سفر حوصله‌شان سر برود، بهانه خانه را بگیرند و مدام دنبال تفریح باشند. اگر تجربه اجاره ویلا استخردار را داشته باشید احتمالا دیده‌اید که بیشتر کودکان دوست دارند از صبح تا شب فقط در استخر آب‌تنی کنند. اجاره ویلا استخردار می‌تواند دغدغه والدین را نسبت به تفریح و سرگرمی کودکانشان برطرف کند.

نحوه اجاره ویلا استخردار

یکی از راه‌های اجاره ویلا استخردار، به‌شکل حضوری است؛ یعنی بعد از رسیدن به مقصد، باید دنبال یک ویلای مناسب بگردید. برای این کار بومیان و کسانی که ویلا اجاره می‌کنند را پیدا می‌کنید و آن‌ها هم ویلا‌به‌ویلا شما را به جاهای مختلف می‌برند تا یکی از آن‌ها را بپسندید و اجاره‌اش کنید. گاهی ممکن است ویلای استخردار در لیست ویلاهایشان نباشد؛ پس حتما داشتن استخر را به کسی که ویلاهای مختلف را به شما نشان می‌دهد متذکر بشوید.
یکی از معایب اجاره ویلا استخردار به‌صورت حضوری این است که شما در انتخاب ویلا دید همه‌جانبه ندارید؛ یعنی نمی‌توانید تمام آن منطقه را زیر پایتان بگذارید و تک‌به‌تک ویلاهای آنجا را ببینید و قیمت کنید. این کار هم از حوصله خودتان به دور است و حتی اگر حوصله آن وجود داشته باشد، زمان کافی برای این کار نیست. برای این کار شما عملا باید تمام زمان سفر خود (بلکه بیشتر) را بگذارید.

اجاره ویلا استخردار

آسان‌ترین راه اجاره ویلا استخردار

اجاره ویلا استخردار می‌تواند خیلی ساده و بی‌دردسر باشد، اگر شما آن را به دست علی‌بابا بسپارید. اجاره ویلا استخردار با علی‌بابا یعنی اجاره به‌صورت آنلاین و با دید همه‌جانبه. با این کار تمام ویلاهای منطقه پیش روی شماست.
فرقی نمی‌کند که در کجای ایران زندگی می‌کنید. فقط کافی است که وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بشوید و لیست ویلاهای استخردار علی‌بابا را مشاهده کنید؛ لیستی بسیار متنوع برای همه سلیقه‌ها. دیگر تفاوتی نمی‌کند که شما یک ویلا استخردار ساده می‌خواهید یا یک ویلا استخردار با تمام امکانات کامل و لوکس. علی‌بابا در کسری از ثانیه همه گزینه‌ها را به شما نمایش می‌دهد.
اگر تعداد ویلاهای پیشنهادی بیشتر از حد انتظارتان بود، اصلا جایی برای سردرگمی وجود ندارد. فقط کافی است از فیلترهای وب‌سایت کمک بگیرید و فاکتورهایی که در ویلا برایتان اهمیت دارد را علامت بزنید. با این کار تعداد ویلاهای پیشنهادی کمتر و شخصی‌سازی می‌شود. حالا بین ویلاهای مختلف بچرخید و بگردید، آن‌ها را با هم مقایسه کنید و به انتخاب نهایی برسید.

اجاره ویلا استخردار در تمام فصول

اگر فکر می‌کنید اجاره ویلا استخردار فقط مخصوص تابستان است، باید بگوییم که اشتباه می‌کنید! ویلاهای استخردار علی‌بابا تنوع بسیار گسترده‌ای دارند. استخر آب گرم و استخر سرپوشیده دقیقا برای مسافرانی است که دوست دارند به غیر از فصل تابستان، ویلا استخردار اجاره کنند.
اجاره ویلاهایی که استخرهای سرپوشیده دارند، یک فضای کاملا اختصاصی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. مسافر هم بدون هیچ دغدغه خاصی و بدون نگرانی از آب‌و‌هوای بیرون، هر زمانی که اراده کند می‌تواند از استخر استفاده کند. استخر آب سرد، سونا و جکوزی هم از باقی امکاناتی است که در لیست ویلاهای استخردار علی‌بابا وجود دارد.

مشخصات اقامتگاه ها

نوع اقامتگاه

ویلا استخردار

نوع اجاره

روزانه، هفتگی، ماهانه

منطقه

سراسر کشور

رنج قیمتی

لوکس، ارزان، اقتصادی

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره ویلا استخردار از علی بابا چیست؟
اجاره ویلا استخردار از علی بابا مزایای بسیار زیادی دارد. شما می‌توانید با یک جست‌وجوی ساده در سایت علی بابا بهترین ویلاهای استخردار علی بابا را در سایت پیدا کنید. این ویلاها با اطلاعات کامل و جزیی، قیمت‌های گوناگون و البته تصاویر متعدد روی سایت علی بابا وجود دارند. به لطف بخش نظرات کاربران علی بابا می‌توانید توضیحات کاملی از تجربه سایر مسافران و امتیازدهی آن‌ها ببینید. همچنین استرداد آنلاین، پشتیبانی 24 ساعته و خدمات بهداشتی گوناگون از جمله خدمات علی بابا برای همراهی با شما در سفرهایتان است.
شرایط کنسلی و استرداد اجاره ویلا استخردار چیست؟
هریک از ویلاهای استخردار شرایط و قوانین کنسلی یا استرداد خاص خودشان را دارند. بنابراین اگر می‌خواهید ویلای اجاره‌ای خود را کنسل و استرداد کنید، اول باید قوانین کنسلی ویلا را روی سایت بررسی کنید. بنابراین بهتر است که پیش از اجاره ویلا استخردار از علی بابا قوانین و شرایط کنسلی اجاره ویلاهای مختلف را بررسی کنید و پس از آن ویلای مدنظرتان را اجاره کنید. در این صورت اگر بخواهید ویلای اجاره‌ای خود را کنسل و استرداد کنید، به مشکلی برنمی‌خورید.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلا استخردار وجود دارد؟
به طور کلی خیلی از ویلاهای استخردار امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاها را نداده‌اند، این در حالی است که گروهی از این ویلاها اجازه ورود حیوانات خانگی را به ویلا داده‌اند. بنابراین اگر این موضوع برایتان اهمیت دارد، می‌توانید پیش از اجاره ویلا استخردار شرایط و قوانین اقامت در ویلا را از روی سایت مطالعه کنید.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاها وجود دارد؟
بعضی ویلاهای استخردار امکان برگزاری مراسم و مهمانی را دارند و در مقابل گروهی از آن‌ها هم چنین امکانی را فراهم نکرده‌اند. به همین دلیل پیش از آن که بخواهید هر ویلایی را اجاره کنید، باید در صفحه آن‌ها روی سایت علی بابا شرایط و قوانین اقامت در ویلا را بررسی کنید.
چه امکاناتی در ویلا با استخر وجود دارد؟
در نظر داشته باشید امکاناتی که در ویلاهای استخردار وجود دارد، با هم فرق دارند. بعضی ویلاهای استخردار بسیار لوکس و گران بوده و امکانات رفاهی بسیار متنوعی دارند. در مقابل بعضی از ویلاهای استخردار امکانات رفاهی ساده‌ای دارند، اما این امکانات کافی هستند و می‌توانند اقامت ساده‌ای برای شما فراهم کنند. شما می‌توانید امکانات رفاهی کامل هر ویلایی را از روی سایت علی بابا بررسی کنید. برای این کار کافی است وارد صفحه هر ویلا روی سایت علی بابا شوید و فهرست امکانات رفاهی آن را مشاهده کنید.