بلیط هواپیما‌ تهران به گوانگ ‌ژو

سوالات متداول پرواز تهران به گوانگ ‌ژو

قیمت بلیط هواپیمای تهران گوانگ ‌ژو چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیمای تهران گوانگ ‌ژو در هر روز به عوامل مختلفی بستگی دارد و در هر زمان متفاوت است. برای مشاهده قیمت روز بلیط تهران گوانگ ‌ژو رفت و برگشت و یک طرفه در علی بابا جستجو کنید.

میزان بار مجاز در پرواز تهران به گوانگ ‌ژو چقدر است؟

میزان بار مجاز، به ایرلاین یا شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد؛ اما میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولا ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. حتما قبل از خرید بلیط، بخش اطلاعات پرواز بلیط خود را در علی بابا بخوانید.

جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای تهران گوانگ ‌ژو چقدر است؟

درباره میزان جریمه کنسلی بلیط تهران به گوانگ ‌ژو نمی‌توان یک عدد ثابت مطرح کرد؛ بنابراین بهتر است هنگام انتخاب بلیط در علی بابا روی قوانین استرداد کلیک و محتوای آن را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران گوانگ ‌ژو ارزان چه باید کرد؟

اگر می‌خواهید خرید بلیط هواپیما  تهران به گوانگ ‌ژو را با قیمت ارزان انجام دهید، سفرتان را به ایام کم‌سفر نزدیک روزهای وسط هفته، روزهای غیرتعطیل و نیمه دوم سال موکول کنید. ضمنا از تقویم قیمتی علی بابا برای پیدا کردن ارزانترین قیمت استفاده کنید.

چه طور می‌توانم بلیط چارتر تهران گوانگ ‌ژو را بخرم؟

با انتخاب تهران و گوانگ ‌ژو سفر و جستجو در علی بابا، لیست بلیط‌های موجود را خواهید دید. حالا در پنجره «نوع بلیط» در کنار صفحه گزینه چارتر را انتخاب کنید تا در صورت موجود بودن، تنها پروازهای چارتر را ببینید.