تور برزیل

تور برزیل

برزیل، آنچه باید بدانید

به بزرگ‌ترین و پر جمعیت‌ترین کشور آمریکای جنوبی خوش آمدید، جایی که آفریقایی‌‌ها، اروپایی‌ها، سرخ پوستان و آسیایی‌ها با دل خوشی کنار هم زندگی می‌کنند و همه به زبان پرتغالی صحبت می‌کنند؛ یادگاری از دوره‌ی استعمار پرتغالی‌ها. برزیل را در کنار تمام زیبایی‌های طبیعی آن با فوتبال می‌شناسیم؛ پله و رونالدو و البته کارناوال‌هایش که تقریبا در هر گوشه‌ای از این کشور برپاست. کسانی که عاشق ساحل هستند، فستیوال‌ها، رستوران‌ها و رقص و شادی‌های ساحلی را خوب می‌شناسند، اگر شما هم از این دست افراد هستید برزیل دقیقا جایی است که شما باید بروید.

ریودوژانیرو که در گذشته پایتخت کشور برزیل بود، در حال حاضر دومین شهر بزرگ آن است و این شهر ساحلی به بهشت موج‌سواران معروف است. پایتخت کنونی برزیل برازیلیا است.

 

جاذبه‌های گردشگری برزیل

مسیح نجات دهنده: با مجسمه‌ی مسیح نجات دهنده که آشنا هستید، این مجسمه را در فیلم‌ها و مخصوصا المپیک 2016 مرتب از تلوزیون دیده‌ایم حالا می‌توانید این نماد معروف را در سفر به ریو دو ژانیرو از نزدیک ببینید و با آن عکس سلفی بگیرید.

 آبشارهای ایگواگو: حتی شنیدن نامش هم آدم را به هیجان می‌آورد. این مجموعه آبشار یکی از شگفتی‌های طبیعی است که در مرز برزیل و آرژانتین قرار دارد و از 275 آبشار در امتداد رودخانه‌ی ایگواکو تشکیل شده است.

کارناوال ریو: برزیل کشور کارناوال‌هاست و باشکوه‌ترین آن‌ها را می‌توان در رسیف، اولیندا و سالوادور دید هر چند تمامی این کارناوال‌ها در مقابل کارناوال ریو دو ‌ژانیرو که در طول جشن 4 روزه دو میلیون نفر را به خیابان‌ها می‌کشاند سر تعظیم فرود می‌آورند.

رودخانه‌ی آمازون: بله همان آمازون معروف. حتی فکر کردن به قایقرانی در دومین رودخانه‌ی طولانی جهان که بیش از 3000 نوع ماهی در آن زندگی می‌کنند آدرنالین خون را بالا می برد. حاشیه‌ی آمازون با جنگل‌های انبوه پوشیده شده و آن‌جا را بهشتی برای طبیعت گردها کرده است.

سواحل سالوادور: به ریلکس کردن و دوری از دغدغه‌های روزمره که فکر می‌کنیم معمولا خودمان را آرمیده در ساحل می‌بینیم و یک آبمیوه‌ی طبیعی به دست و سواحل سالوادور دقیقا جایی است که هم آرامش  و هم هیجان معنی واقعی پیدا می‌کنند. زیر آفتاب و در ساحل رویایی دنج کنید، به غواصی و قایقرانی بروید و یا روی موج‌های تند موج‌سواری کنید، این‌ها همه هدیه‌های سواحل برزیل برای شماست.

مرکز تاریخی اولیندا: اگر عاشق تاریخ و جاذبه های تاریخی هستید اولیندا را از دست ندهید و از تماشای منطقه‌ی تاریخی این شهر و کلیسا و کارناوال‌های آن لذت ببرید.

 

تور برزیل

تور برزیل