تور تایلند

تور تایلند

تایلند، آنچه باید بدانید

تایلند در جنوب شرقی آسیا با طبیعت فوق‌العاده سرسبز، معابد بودایی، سواحل مرجانی، دریای زلال، هزینه‌ی مناسب حمل‌ونقل و خوردوخوراک، خرید باصرفه و تورهای ماجراجویانه، مقصدی جذاب برای گردشگران سراسر دنیاست. بانکوک، پایتخت این کشور، تا بخواهید جاذبه‌ی گردشگری دارد. اما اگر طالب خرید به‌صرفه و لذت‌بخش هستید، تور تایلند دقیقا مناسب شماست. تور تایلند به صورت تور بانکوک، تور پاتایا و تور پوکت برگزار می‌شود، اما برای این‌که بیشتر بهتان خوش بگذرد، می‌توانید تور ترکیبی بگیرید و بعد از سیاحت در بانکوک، در سواحل زیبای پوکت یا پاتایا تنی به آب بزنید و از زیبایی‌ها و امکانات این شهرهای ساحلی لذت ببرید.

جاذبه‌های گردشگری

تایلند کشور معبدهاست. در تمام شهرهای این کشور معابد بودایی را پیدا می‌کنید، معبد بودای زمردین، معبد بودای طلایی و معبد بودای خوابیده از مشهورترین معابد بانکوک هستند. بازار چیانگ‌مای از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین بازارهای خیابانی جهان است که چه هوا آفتابی باشد چه بارانی، از صبح تا شب در سطح خیابان دایر می‌شود و اجناسی را با قیمت‌های بسیار خوبی در این بازار پیدا می‌کنید. سواحل و جزیره‌های تایلند هم برای خودشان جهان متفاوتی از تفریح و سرگرمی‌اند که تجربه‌ی اقامت در آن‌ها سفرتان را دلپذیرتر می‌کند.

تجربه‌های هیجان‌انگیز سفر

مردم تایلند مثل بیشتر کشورهای جنوب شرق آسیا برای حمل‌ونقل درون شهری از موتور سه‌چرخه استفاده می‌کنند که به آن «توک‌توک» می‌گویند. با کرایه‌ی دوچرخه یا موتورسیکلت یا استفاده از توک‌توک می‌توانید با هزینه‌ی کمی، رفت‌وآمد شهری را به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز تبدیل کنید. دیدار از مزرعه‌ی کروکودیل‌ و مزرعه‌ی مارها هم در بانکوک هم تجربه‌ی هیجان‌انگیزی است. اما اگر خرید هیجان‌انگیز می‌خواهید، بازار شناور بانکوک با فروشنده‌های توی قایق‌های شناور روی آب بهترین گزینه‌ی پیش روی شماست.

 

تور تایلند

 

تور نوروزی تایلند