اجاره ویلا در گرگان

یک نفر
1
در حال جستجوی اجاره ویلا، سوییت و اقامتگاه در گرگان

لیست ویلاهای گرگان

 • رزرو آنی
  5/4.7(15 نظر)
  رزرو ویلا یک خواب روستایی شمس العماره
  گلستان، گرگان
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  38,000,000ریال
 • 5/4.5(2 نظر)
  اجاره ویلا یک خوابه سینوا
  گلستان، گرگان
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  40,000,000ریال
 • 5/3.4(9 نظر)
  رزرو ویلا یک خوابه الائمه
  گلستان، گرگان
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  21,200,000ریال
 • اقامتگاه جدید رزرو آنی حداقل 5 شب
  اجاره ویلا دوخوابه امیر واحد ۱
  گلستان، گرگان
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  37,000,000ریال

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره ویلا در گرگان از علی بابا چیست؟
علی بابا فهرستی از ویلاهای گرگان را به شما نشان می‌دهد؛ این ویلاها شرایط، امکانات و قیمت متنوعی دارند. شما می‌توانید متناسب با انتظاراتی که از اقامت در ویلای گرگان دارید و بودجه‌ای که کنار گذاشته‌اید، چند گزینه را انتخاب و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. برای دسترسی به صفحه‌های بیشتر از معرفی ویلاها، از انتهای صفحه بخش اقامتگاه‌های مشابه را ببینید. برای مقایسه بهتر، توضیحات و معرفی هر ویلا را بخوانید و نظرات کاربران را هم مطالعه کنید. کاربرانی که تجربه اقامت در ویلا گرگان را داشتند، نظرشان را در سایت علی بابا ثبت کرده‌اند. این نظرات دید بهتری از شرایط کلی اقامتگاه به شما می‌دهد.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای گرگان وجود دارد؟
اگر برای برگزاری مراسم در ویلا گرگان و برپایی جشن در طبیعت شمال راهی این منطقه می‌شوید، پیش از اجاره ویلا گرگان حتما قوانین و مقررات آن را بخوانید. مسافران در بعضی از ویلاهای گرگان اجازه برگزاری جشن را خواهند داشت و در برخی دیگر مجاز به این کار نیستند. در صفحه معرفی ویلا قوانین و مقررات برگزاری مراسم را با دقت بخوانید.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای گرگان چیست؟
از آنجایی که شرایط یکسانی برای کنسلی و استرداد هزینه در ویلاهای گرگان وجود ندارد؛ خواندن قوانین آن پیش از نهایی‌کردن اجاره و پرداخت هزینه بسیار مهم است. برای کنسلی اجاره ویلا گرگان می‌توانید به‌شکل آنلاین اقدام کنید. تیم پشتیبانی در همه مراحل کنار شما خواهد بود.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاهای گرگان وجود دارد؟
هیچ قانون یکسانی برای ورود حیوانات خانگی به ویلاهای گرگان در سایت علی بابا وجود ندارد. شما می‌توانید این موضوع را از قسمت قوانین در صفحه معرفی ویلا بررسی کنید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه داشتید، می‌توانید با قسمت پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
چه امکاناتی در ویلاهای گرگان وجود دارد؟
در بیشتر ویلاهای گرگان به امکاناتی مانند یخچال، اجاق گاز، ظروف سرو و طبخ غذا، مبلمان، سرویس خواب و... دسترسی خواهید داشت. اگر ویلایی لوکس را رزرو کرده باشید، امکانات بیشتری دراختیارتان قرار می‌گیرد. در سایت فهرست امکانات و خدمات هر ویلا را ببینید.