تور ویتنام

تور ویتنام

تور ویتنام، آنچه باید بدانید

تور ویتنام شما را به جاهایی می‌برد که همیشه در فیلم‌های هالیوودی دیده‌اید. مزارع سرسبز و قایق‌رانی روی کانال‌های آب در میان شهر و دیدن آدم‌هایی با کلاه‌های سه گوش در حالی که سبدهایی را بر دوش حمل می‌کنند.

این همه آن چیزی است که ما از ویتنام در ذهن داریم. ویتنام همه اینها را دارد اما علاوه بر جنگل‌های انبوه استوایی و ساحل‌های کم‌نظیر برای تفریح، شهرهای مدرن و امروزی نیز دارد که شما می‌توانید ساعت‌ها در آن گشت‌و‌گذار و خرید کنید. ویتنام یکی از بهترین مکان‌ها در آسیا برای خرید انواع پوشاک و کفش ورزشی است.

شاید باورتان نشود، اما ویتنام فرهنگی آمریکایی، فرانسوی و اسپانیایی دارد و همه اینها در کنار مردمانی شرقی و چشم بادامی این کشور را بسیار دیدنی می‌کند. همه نوع غذایی را می‌توانید در رستوران‌های ویتنام امتحان کنید و این خود تجربه‌ای منحصر به فرد است.

آب و هوای ویتنام در یک جمله تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد است. وقتی هوا در هانوی گرم است، رطوبت نیز افزایش پیدا می‌کند. برای همین بهتریم فصل برای دیدار از ویتنام بهار است که هوایی معتدل دارد.


ویزای ویتنام چندان دور از دسترس نیست. فقط کافی است با تور ویتنام همسفر شوید تا همه امور را آژانس انجام دهد.

یادتان باشد این اماکن را در هانوی پایتخت ویتنام دیدن کنید. اینها خلاصه فرهنگ و تاریخ در این کشور سرسبز هستند.

موزه ملی تاریخ ویتنام: یکی از مهمترین موزه‌های دنیاست. گفته می‌شود اشیایی در این موزه وجود دارد که  متعلق به یک میلیون سال پیش است که در اکتشافات باستان‌شناسی به دست آمده است.

زندان هوآلو: یکی از یادگار‌های آمریکایی‌ها در ویتنام است. یکی از مخوف‌ترین زندان‌های جهان است و جایی است که ویتنامی ها در زمان جنگ ویتنام توسط ارتش آمریکا شکنجه می‌شدند. بعد از سالها اینجا از زندان تبدیل به موزه شده است.

دریاچه هون کیم: دریاچه‌ای زیبا وسط شهر هانوی با برجی تاریخی در دل آن. محیطی آرام برای استراحت و آرامش و بهره بردن از زیبایی بی‌نظیر طبیعت.

خانه اپرا هانوی: این بنا معماری کاملا به شیوه فرانسوی دارد که در سال ۱۹۱۱ از روی نمونه پاریسی پالایس گرنیر ساخته شده است.

معبد ادبیات: معبدی است بسیار زیبا که ستون‌های سنگی مشهوری از دارد. این معبد که در سال ۱۰۷۰ ساخته شده و متعلق به کنفسیوس بوده است.

توضیحات تور

  • عوارض خروج از کشور به عهده مسافرین است.
  • مسئولیت کنترل گذرنامه بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور بر عهده مسافر می باشد.
  • پرواز براساس پایین ترین کلاس پروازی مشخص شده است، در صورت افزایش نرخ، ما به التفاوت بر عهده مسافر می باشد.

 

 

تور ویتنام

تورهای علی بابا