تور استانبول

تور استانبول

تور استانبول ، آنچه باید بدانید

استانبول تنها شهر جهان است که در هر دو قاره‌ی آسیا و اروپا قرار دارد. بزرگ‌ترین شهر ترکیه و قلب فرهنگی و اقتصادی این کشور است. مجاورت دو دریای سیاه و دریای مرمره و تنگه‌ی بسفر این شهر را به یکی از زیباترین شهرهای ساحلی تبدیل کرده است. خرید کردن یکی از فعالیت‌های دلچسب تور استانبول است، برندهای ترک و بین‌المللی در هر فصلی از سال برای ورود اجناس جدید به فروشگاه‌هایشان، کالاهایشان را حراج می‌کنند و همیشه گزینه‌های مناسبی برای خرید پیش روی شماست.

 

جاذبه‌های گردشگری

تور لحظه آخری استانبول جذاب‌ترین تور ترکیه است. این شهر پر است از جاذبه‌های تاریخی و دیدنی. تماشای کاخ‌موزه‌ی ایاصوفیه و گشت‌وگذار درجزیره‌ی بیوک‌آدا را از دست ندهید. هنگام غروب، شهر از فراز برج گالاتا منظره‌ی زیبایی دارد. خرید و پیاده‌روی در خیابان استقلال را حتما تجربه کنید که با کافه‌ها و برندها و بوتیک‌ها و اجرای موسیقی زنده‌ی خیابانی‌اش ، شهرت جهانی دارد.

 

تجربه‌های هیجان‌انگیز

همراه بچه‌هایتان سفر می‌کنید یا با دوستان‌؟ زوج جوانید؟ در هر گروهی که باشید، شهربازی ویالند هیجان‌انگیزترین جا برای تفریح و خوش‌گذراندن دسته‌جمعی است. غذا خوردن در کافه و رستوران یکی از ارکان فرهنگ مردم استانبول است. فرهنگ غذایی‌شان هم به ما نزدیک است. تجربه‌ی لذت‌بخش صرف قهوه و غذا و دسرهای ترکی را در کافه‌های و رستوران‌های این شهر که بعضی موسیقی زنده هم دارند، از دست ندهید.

بلیط استانبول

 

تورهای نوروزی استانبول