بلیط قطار

بلیط قطار

فروش بلیط قطار در علی بابا

قیمت بلیط قطار

خرید بلیط قطار

خرید بلیط قطار

خرید بلیط قطار‌ دغدغه‌ی بسیاری از کسانی است که برای سفرهای خانوادگی یا کاری، از قطارهای متنوع موجود در حمل و نقل ریلی کشور استفاده می‌کنند. امروزه با فراهم شدن امکان خرید اینترنتی بلیط قطار، مسافران می‌توانند با مقایسه‌ی قیمت بلیط، ساعت حرکت و نوع قطار، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کرده و از مجموعه متنوع قطارها شامل قطار رجا، قطار فدک، قطار سفیر، قطار سبز، قطار غزال، قطار بنیاد و دیگر کارگزارن سفر ریلی در ایران بهره ببرند. رزرو بلیط قطار در فصل‌های شلوغ و پرمسافر مانند نوروز و تابستان، مقایسه‌ی قیمت بلیط قطارها، خرید مطمئن بلیط مسیرهای پرسفر مانند تهران، مشهد و اهواز و اطلاع یافتن سریع از پیش‌فروش قطارها به وسیله‌ی ایمیل، تنها بخشی از امتیازات خرید بلیط قطار از سامانه‌ی علی بابا است.

خرید اینترنتی بلیط قطار

خرید اینترنتی بلیط قطار

خرید اینترنتی بلیط قطار

فرآیند آسان خرید اینترنتی بلیط قطار ‌موچب شده که آن دسته از مسافرانی که در سفر به دنبال سرعت، امنیت و قیمت مناسب هستند، با صرف کم‌ترین هزینه و با دسترسی به اینترنت، بلیط قطار، به خصوص قطارهای سریع‌السیر را در زمانی به مراتب کوتاه‌تر از گذشته بخرند. اگر شما هم تا به امروز، خرید اینترنتی بلیط قطار از علی بابا را امتحان نکرده‌اید، بد نیست دست به کار بشوید. کارش فقط چند کلیک مختصر است و جمع کردن بار و بندیل سفر.

قیمت بلیط قطار

معیارهای تعریف استانداردهای سفر مثل مفهوم آسایش و امنیت سفر، بین افراد مختلف تعریف‌های متفاوتی دارد. بعضی از مسافران امنیت و آسایش را در سفر با قطار می‌بینند و علاوه بر آن، قیمت مناسب بلیط قطار‌ هم در انتخاب‌شان بی‌تاثیر نیست. نکته این‌جاست که خرید بلیط قطار و سفر کردن در مسیرهای طولانی با این وسیله‌ی نقلیه، نه تنها اقتصادی و راحت‌تر است، بلکه حس نابِ سفر را در ایمن‌ترین شکل خود به شما منتقل خواهد کرد و البته، طرفداران مخصوص به خودش را هم دارد. سفر خانوادگی با قطار، تجربه‌ی نابی است که خاطره‌اش تا مدت‌ها در ذهن می‌ماند. یا مسافرانی که با هزینه‌‌ای به مراتب کمتر از هواپیما مقاصد زیادی را سیاحت می‌کنند، با کوتاه‌تر شدن زمان خرید بلیط و خدمات‌رسانی بیشتر، نسبت به گذشته، از سفر با قطار استقابل بیشتری می‌کنند. به عنوان مثال بهترین راه دسترسی به بعضی مقاصد داخلی مانند آبشارهای لرستان که از جاذبه‌های گردشگری محبوب طبیعت‌گردها هستند، قطار است.

بلیط قطار قیمت مناسب‌تری نسبت به بلیط اتوبوس و یا بلیط هواپیما دارد. در مسیرهایی که می‌شود از طریق هر سه‌ی این وسایل نقلیه به مقصد رسید، قیمت بلیط قطار از نظر صرف هزینه‌ها، معقول‌تر به نظر می‌رسد، به‌ویژه اگر اهل سفر هوایی نباشیم، خیلی وقت‌ها در مسیرهای طولانی‌تر داخلی، سفر کردن با قطار، هم راحت‌تر است و هم ایمنی بیش‌تری دارد. این نکته را اهالی جنوب کشور که به تهران و یا سایر شهرها سفر می‌کنند و علاقه‌ای به سفر هوایی هم ندارند، خیلی خوب درک می‌کنند. خرید اینترنتی بلیط قطار، به شما امکان استراحت در کوپه و تخت‌تان را می‌دهد و پیچ در پیچی جاده را هم ندارد و از همه‌ی این‌ها گذشته، ارزان‌تر از سفر با اتوبوس تمام خواهد شد. خیلی وقت‌ها، سفر با قطار، بهترین گزینه برای سفرهای داخلی است. بهترین گزینه‌ای که خیلی وقت‌ها به راحتی کنار گذاشته می‌شود، درحالی‌که از همه در دسترس‌تر است و این موضوع وقتی در کنار آرامش در خرید قرار می‌گیرد، دیگر نمی‌شود به این راحتی از آن گذشت.

خطوط ریلی ایران

شرکت راه آهن جمهوری اسلامی

شرکت راه آهن جمهوری اسلامی

قطار رجا

شرکت قطارهای مسافری رجاء با توجه به ضرورت توجه جدی‌تر به امور قطارهای مسافری و افزایش سطح کمی و کیفی خدمات دهی به مردم در سال ۱۳۷۵ تاسیس شد. خط مشی رجاء استفاده بهینه از امکانات و بهبود مستمر خدمات‌دهی به مسافران عزیز است. این شرکت با بهره گیری از تخصص و تجربه‌ی بالغ بر ۱۷۰۰ نفر نیروی کارآمد در زمینه‌های مختلف مدیریتی، طراحی، مهندسی، برنامه‌ریزی، پژوهشی، بهره‌برداری، خدمات‌رسانی و تعمیرات و با استفاده از امکانات موجود شرایط مطلوب‌تری را برای مسافرت هموطنان عزیز فراهم کند. در این راستا تکریم ارباب رجوع ، احترام به حقوق مسافران و ارتقای مستمر سطح خدمات مسافرتی، سیاست اصلی شرکت بوده و برای نیل به این اهداف اقدامات گسترده ای صورت گرفته است.


قطار بنیاد

قطار بنیاد - که به نام قطار بن ریل هم عرضه می‌شود - از قطارهای زیرمجموعه‌ی شرکت سفیر است که در برخی از مسیرهای کشور به جابه‌جایی مسافران می‌پردازد. این شرکت با تنوع قابل توجهی که در انواع قطارها و خدمات ایجاد کرده، شرایطی را به وجود آورده تا مسافران با توجه به تمایل خود و امکانات قطارها، انتخاب متناسبی داشته باشند. به این ترتیب قطار بنیاد امروزه به یکی از شناخته‌شده ترین وسایل حمل و نقل بین شهری تبدیل شده است.

شرکت بنیاد ریل یا قطار بنیاد

شرکت بنیاد ریل یا قطار بنیاد


شرکت حمل و نقل قطار سفیر

شرکت تامین قطار فدک

قطار فدک

این قطار لوکس که قابلیت حرکت با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت را دارد، دارای سه کلاس متفاوت است و سرویس پذیرایی، آموزش مهمان‌داران، دکوربندی و امکانات داخلی واگن‌ها براساس استانداردهای قطارهای پنج‌ستاره‌ی دنیا طراحی شده است. مسافران قطار فدک تهران شیراز و مسافران قطار تهران مشهد می‌توانند بسته به انتظارات‌ و بودجه‌شان هر کدام از کلاس‌های مسافری این قطار را انتخاب کنند و از سفر لذت ببرند.


قطار سفیر

شرکت سفیر ریل آسیا (سهامی خاص) با موضوع :فعالیت فروش بلیت قطارهای مسافربری از طریق آژانس‌های داخل و خارج از کشور از طریق شبکه اینترنت، ایستگاه‌های اتوماتیک فروش بلیط، نمایندگان مستقر در ایستگاه‌ها و در سراسر کشور، اخذ هرگونه نمایندگی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت و تعیین و ایجاد شعبه و اعطای نمایندگی کل در داخل و خارج از کشور، با هدف ارائه خدمات مطلوب و متناسب با فروش بلیط، مهیا کردن شرایط دسترسی سریع و آسان برای مردم برای تهیه‌ی بلیط، نهایت تلاش در جهت پاسخگویی به مسافران و ذی‌نفعان با بالابردن سطح رضایتمندی مشتریان تشکیل شد.

قطار نورالرضا - سفیر

شرکت حمل و نقل قطار سفیر

مسیرهای پر تردد

بلیط قطار تهران مشهد

بلیط قطار تهران مشهد

خرید بلیط قطار تهران مشهد

بلیط قطار تهران بندرعباس

بلیط قطار تهران بندرعباس

خرید بلیط قطار تهران بندرعباس

بلیط قطار تهران کرمان

بلیط قطار تهران کرمان

خرید بلیط قطار تهران کرمان

بلیط قطار تهران یزد

بلیط قطار تهران یزد

خرید بلیط قطار تهران یزد