تقویم قیمتی:تور های 0روزه، قبل و بعد از تاریخ جستجوی شما.

تور تهران به دوحه (قطر)

پرسش های شما

جام جهانی قطر 2022 چه زمانی شروع می شود؟ تاریخ جام جهانی قطر کی است؟
تاریخ شروع بازی‌های جام جهانی 2022 قطر 21 نوامبر یا همان 30ام آبان ماه است. مسابقه فینال این دوره از بازی‌ها هم در روز 18 دسامبر یا 27 آذر برگزار خواهد شد.
امکان خرید تور جام جهانی قطر علی بابا از مبدا چه شهرهایی امکان پذیر است؟
تنها چهار فرودگاه در ایران هستند که از طریق آن‌ها می‌توانید پرواز مستقیم به قطر داشته باشید. این چهار فرودگاه عبارتند از: امام خمینی تهران، شهید هاشمی‌نژاد مشهد، شهید دست غیب شیراز و شهید بهشتی اصفهان. از طریق فرودگاه شهید مدنی تبریز هم امکان پرواز غیر مستقیم به دوحه قطر وجود دارد.
هزینه و قیمت نهایی تور جام جهانی فوتبال قطر 2022 چقدر خواهد بود؟
میانگین هزینه تورهای این دوره از مسابقات جام جهانی برای 7 روز از ۸۰۰ دلار یعنی در حدود ۲۱ میلیون تومان تا ۲۰ هزار دلار یعنی در حدود ۵۰۰ میلیون تومان است.
چگونه بلیط بازی‌های جام جهانی 2022 قطر را خریداری کنیم؟
برای خرید این بلیط‌ها باید به سایت فیفا مراجعه کنید اما صرفا با مراجعه به این وبسایت شانس شرکت در بازی‌ها را نخواهید داشت بلکه این وبسایت در بین کسانی که اطلاعات خود را برای خرید بلیط وارد کرده‌اند قرعه‌کشی خواهد کرد.
شرایط گرفتن ویزا در تور جام جهانی قطر چگونه است؟
ویزای توریستی کشور قطر تقریبا سه ماهه صادر می‌شود و برای مدت یک ماه اعتبار دارد. هزینه این ویزا 100 ریال قطر است و اطلاعات لازم برای دریافت آن پر کردن فرم آنلاین، آپلود پاسپورت و عکس و ارسال بلیط هواپیما است. توجه کنید که پاسپورت شما باید حداقل یک سال اعتبار داشته باشد. پرداخت هزینه این ویزا از طریق visa card و یا Mastercard امکان‌پذیر است.
دریافت ویزای VFS گلوبال راه دیگری است که برای دریافت ویزا دارید. شما باید مدارک خود را شامل بلیط رفت و برگشت، ووچر هتل و پرینت حساب بانکی به این شرکت تحویل دهید و منتظر دریافت ویزا باشید.
با این حال ساده‌ترین راه دریافت ویزای فرودگاهی است که با ارائه بلیط رفت و برگشت، ووچر هتل و 1500 دلار آمریکا امکان‌پذیر است.
قیمت بلیط جام جهانی 2022 قطر چقدر است؟
قیمت بلیط‌های 4 طبقه‌بندی کیفی جایگاه‌های هواداران در اولین بازی جام جهانی که شامل افتتاحیه بازی‌های جام جهانی 2022 قطر نیز هست به ترتیب از این قرار هستند: جایگاه یک 2250 ریال قطر، جایگاه دوم 1600 ریال قطر، جایگاه سوم 1100 ریال قطر و جایگاه چهارم 200 ریال قطر.
قیمت بلیط جایگاه معلولان برای بازی اول برابر با بلیط‌های جایگاه چهارم و معادل 200 ریال قطر است.
قیمت این 4 طبقه‌بندی بلیط برای سری اول بازی‌ها که در آن چهار تیم که طبق قرعه‌کشی در گروه‌ها قرار گرفته‌اند به رقابت خواهند پرداخت به ترتیب از این قرار است: جایگاه یک 800 ریال قطر، جایگاه دوم 600 ریال قطر، جایگاه سوم 250 ریال قطر، جایگاه چهارم 40 ریال قطر و جایگاه معلولین 40 ریال قطر.
قیمت 4 طبقه‌بندی کیفی بلیط‌های بازی‌های جام جهانی قطر به ترتیب از این قرار هستند: جایگاه یک 1000 ریال قطر، جایگاه دوم 750 ریال قطر، جایگاه سوم 350 ریال قطر، جایگاه چهارم 70 ریال قطر و جایگاه معلولین 70 ریال قطر.
قیمت 4 طبقه‌بندی کیفی بلیط برای بازی‌های یک چهارم نهایی به ترتیب از این قرار هستند: جایگاه یک 1550 ریال قطر، جایگاه دوم 1050 ریال قطر، جایگاه سوم 750 ریال قطر، جایگاه چهارم 300 ریال قطر و جایگاه معلولین 300 ریال قطر.
قیمت 4 طبقه‌بندی کیفی بلیط برای بازی‌های نیمه نهایی و رقابت چهار تیم نهایی صعود کننده به ترتیب از این قرار هستند: جایگاه یک 3480 ریال قطر، جایگاه دوم 2400 ریال قطر، جایگاه سوم 1300 ریال قطر، جایگاه چهارم 500 ریال قطر و جایگاه معلولین 500 ریال قطر.
قیمت 4 طبقه‌بندی کیفی بلیط برای بازی‌ تیم‌های سوم و چهارم جهان به ترتیب از این قرار است: جایگاه یک 1550 ریال قطر، جایگاه دوم 1100 ریال قطر، جایگاه سوم 750 ریال قطر، جایگاه چهارم 300 ریال قطر وجایگاه معلولین 300 ریال قطر.
قیمت 4 طبقه‌بندی کیفی بلیط برای بازی‌ فینال به ترتیب از این قرار است: جایگاه یک 5850 ریال قطر، جایگاه دوم 3650 ریال قطر، جایگاه سوم 2200 ریال قطر، جایگاه چهارم 750 ریال قطر و جایگاه معلولین 750 ریال قطر.
استادیوم های برگزار کننده مسابقات جام جهانی قطر 2022 کدامند؟
هر کدام از مراحل بازی‌های جام جهانی 2022 قطر در شهر و ورزشگاه مخصوص به خود برگزار می‌شود. به طور کلی 8 استادیوم برای برگزاری مسابقات جام جهانی 2022 در نظر گرفته شده‌اند که عبارتند از استادیوم بین‌المللی خلیفه شهر دوحه که بازی ایران و انگلیس در آن برگزار خواهد شد. ورزشگاه الثمامه که بازی ایران و آمریکا در آن برگزار خواهد شد. استادیوم راس ابو عبود دوحه هم میزبان بازی‌های جام جهانی خواهد بود. استادیوم لوسیل که در شهری با همین نام واقع شده است میزبان بازی‌ فینال جام جهانی خواهد بود. ورزشگاه احمد بن علی که با نام استادیوم الریان شناخته می‌شود میزبان بازی ایران و یکی از 3 کشور ولز، اسکاتلند و اوکراین است. ورزشگاه شهر آموزش، استادیوم الجنوب و ورزشگاه البیت در شهر الخور دیگر استادیوم‌های بازی‌های جام جهانی هستند.
کدام استادیوم ها برگزار کننده بازی های ایران در جام جهانی فوتبال قطر هستند؟
استادیوم بین‌المللی خلیفه شهر دوحه میزبان بازی ایران و انگلیس، استادیوم الثمامه میزبان بازی ایران و آمریکا و استادیوم الریان میزبان بازی ایران با یکی از سه کشور ولز، اسکاتلند و یا اوکراین است.
شرایط واکسیناسیون برای رزرو تور جام جهانی قطر چگونه است؟
دارا بودن کارت واکسیناسیون با اسامی آسترازانکا، مدرنا، جانسون اند جانسون و فایزر برای اخذ ویزای قطر ضروری است و لازم است که از آخرین نوبت دریافت آن ۱۴ روز گذشته باشد. مسافرانی که واکسن سینوفارم زده‌اند حتما باید تست آنتی‌بادی را نیز همراه خود داشته باشند. در ضمن، جواب منفی تست PCR را که ۷۲ ساعت قبل از پرواز انجام داده‌اید را باید به همراه داشته باشید.
انواع بلیط های جام جهانی قطر 2022 چه هستند؟
تماشگران و علاقه‌مندان به شرکت در جام جهانی که قصد خرید بلیط جام جهانی قطر را دارند می‌توانند بلیط‌های جام جهانی 2022 قطر را به سه شکل بلیط تکی، بلیط بسته چهار استادیومی و بلیط بسته بازی‌های یک تیم خاص خریداری کنند. توجه کنید که امکان کنسل کردن این بلیط‌ها و عودت وجه وجود ندارند.

قیمت تور جام جهانی قطر

جام جهانی 2022 قطر گران‌ترین رویداد جام جهانی تاریخ است و هزینه این بازی‌ها نسبت به جام جهانی روسیه افزایش نسبتا زیادی داشته‌اند. هزینه تور جام جهانی قطر به نوع بلیطی که قصد تهیه آن را دارید وابسته است. هنگام خرید بلیط جام جهانی قطر انتخاب‌های مختلفی دارید که بخشی از آن مربوط به مرحله‌های مختلف بازی‌ها هستند، بخش دیگر مربوط به بلیط‌های مخصوص طرفداران و حامی‌های تیم‌ها است که ترجیح می‌دهند در بخش خاصی از استادیوم حاضر باشند.
علاوه بر موارد ذکر شده قیمت تور جام جهانی قطر به جایگاه‌هایی که بلیط‌های آن را تهیه می‌کنید هم وابسته هستند. جایگاه‌ها طبقه‌بندی‌های مختلفی تحت عنوان دسته‌بندی 1 تا 4 دارند. یک بهترین کیفیت و 4 کم‌ترین کیفیت را در این طبقه‌بندی دارند. به این نکته توجه کنید که در انواع جایگاه‌های استادیوم بخشی هم تحت عنوان Accessibility Ticket وجود دارد که به افراد معلول اختصاص پیدا می‌کند.
در ادامه مطلب می‌توانید هزینه هر یک از جایگاه‌های یک تا چهار را برای هریک از مراحل بازی‌ها مشاهده کنید. تنها نکته قابل توجه این موضوع است که هر ریال قطر در حال حاضر برابر با 7770 تومان است که البته ممکن است با توجه به نوسانات بازار ارز این مبلغ تغییر کند.

تور جام جهانی قطر

خرید تور جام جهانی قطر

تور جام جهانی قطر شامل بلیط رفت و برگشت به قطر و اقامت در این کشور خواهد بود. بیشتر تورها برای مدت 7 روز برنامه‌‍ریزی شده‌اند. تماشگران و علاقه‌مندان به شرکت در جام جهانی که قصد خرید بلیط جام جهانی قطر را دارند می‌توانند بلیط‌های جام جهانی 2022 قطر را به سه شکل بلیط تکی، بلیط بسته چهار استادیومی و بلیط بسته بازی‌های یک تیم خاص خریداری کنند. توجه کنید که امکان کنسل کردن این بلیط‌ها و عودت وجه وجود ندارند.

هزینه تور جام جهانی فوتبال قطر

میانگین هزینه تورهای این دوره از مسابقات جام جهانی برای 7 روز از ۸۰۰ دلار یعنی در حدود ۲۱ میلیون تومان تا ۲۰ هزار دلار یعنی در حدود ۵۰۰ میلیون تومان است. اما اگر قصد خرید بلیط و سفر به این مسابقات را دارید باید بدانید که تیم‌های شرکت کننده در جام جهانی 2022 قطر در مجموع 32 تیم هستند. این تیم‌ها به گروه‌های 4 تایی تقسیم می‌شوند. از این 32 تیم، 16 تیم به مرحله بعدی صعود خواهند کرد؛ در واقع می‌توان گفت که از هر گروه تنها دو تیم به مرحله بعدی صعود می‌کنند.
قیمت بلیط‌ها برای بازی‌های سری اول و بازی‌های سری دوم متفاوت است. قیمت بلیط‌های 4 طبقه‌بندی کیفی جایگاه‌های هواداران در اولین بازی جام جهانی که شامل افتتاحیه بازی‌های جام جهانی 2022 قطر نیز هست به ترتیب از این قرار هستند: جایگاه یک 2250 ریال قطر، جایگاه دوم 1600 ریال قطر، جایگاه سوم 1100 ریال قطر و جایگاه چهارم 200 ریال قطر.
قیمت بلیط جایگاه معلولان برای بازی اول برابر با بلیط‌های جایگاه چهارم و معادل 200 ریال قطر است 2022 تور جام جهانی قطر .
قیمت این 4 طبقه‌بندی بلیط برای سری اول بازی‌ها که در آن چهار تیم که طبق قرعه‌کشی در گروه‌ها قرار گرفته‌اند به رقابت خواهند پرداخت به ترتیب از این قرار است:

 • جایگاه یک 800 ریال قطر
 • جایگاه دوم 600 ریال قطر
 • جایگاه سوم 250 ریال قطر
 • جایگاه چهارم 40 ریال قطر
 • جایگاه معلولین 40 ریال قطر
قیمت 4 طبقه‌بندی کیفی بلیط‌های بازی‌های جام جهانی قطر به ترتیب از این قرار هستند:
 • جایگاه یک 1000 ریال قطر
 • جایگاه دوم 750 ریال قطر
 • جایگاه سوم 350 ریال قطر
 • جایگاه چهارم 70 ریال قطر
 • جایگاه معلولین 70 ریال قطر
قیمت 4 طبقه‌بندی کیفی بلیط برای بازی‌های یک چهارم نهایی به ترتیب از این قرار هستند:
 • جایگاه یک 1550 ریال قطر
 • جایگاه دوم 1050 ریال قطر
 • جایگاه سوم 750 ریال قطر
 • جایگاه چهارم 300 ریال قطر
 • جایگاه معلولین 300 ریال قطر
قیمت 4 طبقه‌بندی کیفی بلیط برای بازی‌های نیمه نهایی و رقابت چهار تیم نهایی صعود کننده به ترتیب از این قرار هستند:
 • جایگاه یک 3480 ریال قطر
 • جایگاه دوم 2400 ریال قطر
 • جایگاه سوم 1300 ریال قطر
 • جایگاه چهارم 500 ریال قطر
 • جایگاه معلولین 500 ریال قطر
قیمت 4 طبقه‌بندی کیفی بلیط برای بازی‌ تیم‌های سوم و چهارم جهان به ترتیب از این قرار است:
 • جایگاه یک 1550 ریال قطر
 • جایگاه دوم 1100 ریال قطر
 • جایگاه سوم 750 ریال قطر
 • جایگاه چهارم 300 ریال قطر
 • جایگاه معلولین 300 ریال قطر
قیمت 4 طبقه‌بندی کیفی بلیط برای بازی‌ فینال به ترتیب از این قرار است:
 • جایگاه یک 5850 ریال قطر
 • جایگاه دوم 3650 ریال قطر
 • جایگاه سوم 2200 ریال قطر
 • جایگاه چهارم 750 ریال قطر
 • جایگاه معلولین 750 ریال قطر

بهترین زمان رزرو تور جام جهانی قطر 2022

 ثبت نام تور قطر جام جهانی

با توجه به شروع بازی‌ها در تاریخ 30ام آبان ماه و افزایش قیمت اقامتگاه‌ها با نزدیک‌تر شدن تاریخ برگزاری مسابقات، رزرو تور جام جهانی در نزدیک‌ترین زمان ممکن بهترین انتخاب برای علاقه‌مندان است.

تور لحظه آخری قطر جام جهانی 2022

تور لحظه آخری به توری گفته می‌شود که در حداقل فاصله زمانی تا شروع تور قرار گرفته است. عموما این نوع تورها به دلیل عدم تکمیل ظرفیت با قیمتی میان 10 تا 50 درصد پایین‌تر از قیمت معمول ارائه می‌شوند. اگر قصد دارید که حتما در مسابقات جام جهانی به قطر سفر کنید بهتر است که منتظر تور لحظه آخری نباشید چون شانس شما برای ان که بتوانید در این تور ثبت نام کنید قطعی نیست اما گزینه مناسبی برای کسانی به شمار می‌رود که دوست دارند با قیمت پایین‌تری به این سفر بروند.

زمان برگزاری جام جهانی قطر

تاریخ شروع بازی‌ها و افتتاحیه جام جهانی 2022 قطر 21 نوامبر یا همان 30ام آبان ماه است. مسابقه فینال این دوره از بازی‌ها جام جهانی هم در روز 18 دسامبر یا 27 آذر برگزار خواهد شد.

شرایط رفتن به جام جهانی قطر

اگر قصد رفتن به جام جهانی قطر را دارید باید بدانید که تنها چهار فرودگاه در ایران هستند که از طریق آن‌ها می‌توانید پرواز مستقیم به قطر داشته باشید. این چهار فرودگاه عبارتند از: امام خمینی تهران، شهید هاشمی‌نژاد مشهد، شهید دست‌غیب شیراز و شهید بهشتی اصفهان. از طریق فرودگاه شهید مدنی تبریز هم امکان پرواز غیر مستقیم به دوحه قطر وجود دارد.
ووچر هتل، هایا کارت و بلیط مسابقه سه مدرک اصلی برای ورود به قطر جهت تماشای بازی‌های جام جهانی است. طبق قوانین تنها مسافرانی که بلیط دارند و محل اقامت خود را رزرو کرده‌اند می‌توانند هایا کارت دریافت کنند.

برنامه بازی های ایران در جام جهانی 2022 قطر

ایران در این دوره از مسابقات جام جهانی با کشورهای انگلیس، آمریکا و برنده پلی‌آف اروپا رقابت خواهد کرد. اولین بازی ایران در مسابقات جام جهانی 2022 قطر در روز 30 آبان ماه و با تیم کشور انگلیس خواهد بود. این بازی در استادیوم بین‌المللی خلیفه شهر دوحه برگزار می‌شود. روز 4 آذر تاریخ برگزاری مسابقه ایران با تیم پلی‌آف در استادیوم الریان خواهد بود و در تاریخ 8 آذر بازی ایران و آمریکا در استادیوم الثمامه برگزار خواهد شد.
توضیح در مورد نتایج قرعه کشی تیم های جام جهانی و مشحص شدن رقبا، زمان و استادیوم محل برگزاری بازی‌ها و خرید تور جام جهانی قطر ویژه بازی‌های ایران)

بهترین هتل های قطر در تور جام جهانی 2022

هتل‌ها و استراحتگاه‌های فراوانی در شهر‌های مختلف محل برگزاری مسابقات آماده پذیرش مسافران هستند. هزینه رزرو این اقامتگاه‌ها با توجه به امکانات و سرویس‌دهی آن‌ها متفاوت است اما به طور کلی هتل‌های 2 ستاره بین 30 تا 50 دلار، هتل‌های 3 ستاره بین 60 تا 80 دلار، هتل‌های چهار ستاره بین 79 تا 180 دلار و هتل‌های 5 ستاره بین 80 تا 215 دلار هزینه خواهد داشت.
هتل موندریان دوحه، هتل شرایتون گرند دوحه، هتل فریزر سویتس دوحه، هتل اس.تی رجیس دوحه، هتل فور سیزن دوحه و هتل زباراح از معروف‌ترین هتل‌های برای برگزاری جام جهانی 2022 هستند. جالب است بدانید که قطر قصد دارد از طریق هتل‌های شناور ۲۵۰۰۰ گردشگر را که به خاطر برگزاری جام‌جهانی به این کشور خواهند رفت اسکان‌دهی کند. این هتل‌ها خود از جاذبه‌های این کشور در طول برگزاری جام‌جهانی هستند.