راهنمای استرداد پروازهای داخلی

1برای استرداد بلیط خود، باید ابتدا با حساب کاربری خود در سایت علی بابا لاگین کنید. برای این کار روی آیکون ثبت نام و ورود در بخش بالایی سایت کلیک نمایید.

2از پنجره باز شده، با اطلاعات حساب کاربری خود وارد سایت شوید.

3برای استرداد بلیط پرواز داخلی، از منوی بالا سمت چپ، روی لینک "بلیط ها و استرداد ها" کلیک نمایید.

4از لیست بلیطهای نمایش داده شده، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی آیکون نارنجی رنگ "استرداد بلیط" کلیک نمایید.

5قبل از ادامه فرایند ، باید با زدن تیک "قوانین کنسلی را مطالعه نموده و نسبت به آن اعتراضی ندارم" ، موافقت خود را با قوانین اعلام کنید.

6از پنجره باز شده، بر اساس دلیل کنسلی بلیط، گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

اگر به دلایل شخصی قصد استرداد بلیط خود را دارید روی روی آیکون "استرداد مطابق قوانین کنسلی کلیک نمایید".

اگر بلیط شما به دلایلی مانند شرایط بد جوی و غیره توسط شرکت هواپیمایی لغو شده یا بیش از دو ساعت تاخیر دارد،روی آیکون "استرداد بدون جریمه" کلیک کنید.

7در مرحله بعد، لیست مسافرین آن پرواز به شما نمایش داده می شود. از لیست باز شده مسافران آن پرواز، نام مسافرینی که قصد استرداد بلیطشان را دارید، انتخاب کرده و روی آیکون "تایید نام مسافران" کلیک کنید.

8در مرحله بعد، مبلغ قابل استرداد بلیط شما بر اساس قوانین شرکت های هواپیمایی به ازای تک تک مسافرین محاسبه شده و به شما نمایش داده می شود.

9در این مرحله نحوه دریافت وجه خود را مشخص کنید:

1واریز مبلغ به شارژ موجودی شما در حساب علی بابا (در آینده می توانید از این مبلغ برای خرید مجدد از علی بابا استفاده کرده و یا در صورت نیاز با ایمیل به پشتیبانی علی بابا، درخواست کنید تا وجه موجود در شارژ حساب شما، به حساب بانکی شما واریز شود.)

2واریز مستقیم به همان شماره کارتی که در زمان پرداخت اینترنتی خرید خود را از آن انجام داده اید.(امکان انتخاب این گزینه فقط در صورتی وجود دارد که در زمان خرید بلیط ،وجه خود را از طریق پرداخت اینترنت بانک بصورت آنلاین پرداخت کرده باشید.)

10درخواست شما توسط پشتیبانان علی بابا بررسی شده و وجه مورد نظر حد اکثر تا 72 ساعت به شما عودت می شود.


کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آژانس هواپیمایی و جهانگردی علی‌بابا می باشد.