تور مالزی

تور مالزی

تور مالزی، آنچه باید بدانید

مالزی کشوری است نزدیک خط استوا با کوهستان‌های جنگلی و آبشارهای مسحورکننده و سواحل دلپذیر. دریای جنوبی چین این کشور را به دو قسمت تقسیم می‌کند. مالزی از نظر آب‌وهوایی کمی شبیه شمال خودمان است چون در سردترین فصل سال هم هوا خیلی سرد نمی‌شود. در تور مالزی مانند تور تایلند هم می‌توانید از جاذبه‌های شهری لذت ببرید، هم از سواحل و دریای بی‌نظیر و هم خرید خوب و لذت‌بخشی داشته باشید. تفاوت تور مالزی با تور تایلند در این است که به‌راحتی در آن غذای حلال پیدا می‌کنید.

جاذبه‌های گردشگری

مالزی کشوری چندفرهنگی است و اولین چیزی که در آن به چشم می‌آید هم‌زیستیِ اقوام و پیروان ادیان مختلف است. به دلیل همین چندفرهنگی بودن، این کشور دارای معابد و مسجدهای بسیار زیبا است که تماشایشان خالی از لطف نیست. مالزی به دلیل رشد اقتصادی سریعش ساختمان‌ها و مراکز خرید مدرن و باشکوهی دارد. همچنین پارک‌ها و غارها و تفریحات گوناگون و بی‌نظیری دارد. در مدت اقامت‌تان در تور مالزی محله‌ی چینی‌ها، روستای فرانسوی، برج‌های دوقلوی پتروناس را حتما ببینید.

تجربه‌های هیجان‌انگیز

در تور مالزی تجربه‌ی متفاوت و هیجانی کم نیست. ارتفاعات گِنتینگ در شمال شرقی کوالالامپور را لاس‌وگاس مالزی می‌گویند، گذشته ازاین، چشم‌اندازی که از آن‌جا پیش چشم‌تان است، نفس‌گیر و زیباست. اگر می‌خواهید آدرنالین بیشتری مصرف کنید، تور هلی‌کوپتر از آن تجربه‌های هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی است که هیچ‌وقت فراموشش نمی‌کنید. حتی می‌توانید کمی هم خلبانی را تجربه کنید. پارک آبی سان‌وی لاگون تفریح خوبی محسوب می‌شود، شاید باورتان نشود ولی این پارک یک بخش جداگانه به نام «بخش جیغ» دارد! دیگر خودتان هیجان‌انگیز بودنش را حدس بزنید.

 

تور مالزی

 

تور نوروزی مالزی