اولین پروازِ ایرفرانس بعد از هشت سال به مقصد تهران

اولین هواپیمای ایرفرانس ساعاتی پیش از پاریس راهی تهران شد و ساعت ۲۰:۲۰ امروز در فرودگاه امام خمینی به زمین خواهد نشست. پس از نهایی شدن اجرای برجام شرکت‌های هواپیمایی خارجی که در زمان تحریم پروازهای خود را به ایران لغو کرده بودند، خواستار از سرگیری این پروازها شدند. علاوه بر ایرفرانس، بریتیش ایرویز و کی‌ال‌ام هم بعد از لغو تحریم‌ها خواهان برقراری پرواز دوطرفه با تهران شده‌اند. ژاپنی‌ها نیز از قافله عقب نمانده و آمادگی خود را برای انجام پروازهای مستقیم توکیو-تهران اعلام کرده‌اند. در همین راستا، امروز شرکت هواپیمایی ایرفرانس پس از هشت سال، همکاری‌اش را با شرکت‌های ایرانی از سر گرفت و اولین هواپیمای خود را راهی تهران کرد.


خرید بلیط خارجی: علی‌بابا، بلیط تمام پروازهای خارجی از تمام ایرلاین‌ها


اولین پرواز ایرفرانس به تهران بعد از 8 سالطبق اعلام روابط‌عمومی سازمان هواپیمایی مسافران پرواز امروز پاریس- تهران که اولین پرواز ایرفرانس پس از امضای توافق‌نامه‌ی از سرگیری پروازهای این شرکت است، مسئولان حمل‌ونقل هوایی فرانسه، مسئولان سازمان هواپیمای کشوری و وزیر حمل‌ونقل فرانسه هستند.

[related id=”1109″]

پروازهای ایرفرانس از سال ۲۰۰۸ به ایران قطع شده بوداما از امروز براساس برنامه‌ی تعیین‌شده، از امروز از سر گرفته خواهند شد. طبق این برنامه ایرفرانس چهار پرواز در هفته به سوی تهران خواهد داشت.

به‌تازگی خبرگزاری فرانسه از روند رو به رشد تقاضای فرانسوی‌ها در سال ۲۰۱۶ برای سفر به ایران خبر داده است. جزایر قشم و کیش، شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، اردبیل، یزد، کاشان، همدان، تبریز، رشت، گرگان و منطقه‌ی باستانی شوش از جمله مقاصد گردشگران فرانسوی است.

تصاویر زیر مربوط به مراسم امروز افتتاح دوباره‌ی مسیر پاریس ـ تهران هواپیمایی ایرفرانس است.

بیشتر بخوانید:

خرید ۵۰ هواپیمای امبرائر از برزیل

آیا باید بعد از ایرباس منتظر بمباردیر کانادا باشیم؟

بلیط هواپیما چگونه از چالش به راهکار سفر تبدیل شد؟

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.