با علی‌بابا از آسان‌ترین راه سفر کنید!

پشتیبانی 24 ساعته

در هر سفری که باشید، در تمام 24 ساعت شبانه‌روز، همدلانه در کنار شما هستیم تا تجربه‌ای شایسته از سفر برای شما خلق شود. چه بخواهید تماس بگیرید و چه بخواهید از سیستم آنلاین تیکتینگ استفاده کنید، راه ارتباط با علی‌بابا همیشه باز است. پشتیبانی 24 ساعته علی‌بابا، یکی از دلایلی است که سفر شما را آسان‌تر می‌کند.

امکان استرداد آنلاین

گاهی پیش می‌آید که بخواهید سفرتان را کنسل کنید. علی‌بابا کنسل‌کردن سفر یا همان استرداد را هم به صورت آنلاین برایتان انجام می‌دهد و وجه شما را به‌صورت اینترنتی به شما برمی‌گرداند.

شما می‌توانید بلیط پرواز داخلی و خارجی، بلیط قطار، بلیط اتوبوس، هتل داخلی و خارجی، تور داخلی و خارجی و اقامتگاه را به‌صورت کاملا آنلاین پس بدهید و وجه خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید. دلیل دیگری برای سفری آسان!

تقویم مقایسه قیمت‌ها

بلیط در چه روزهایی ارزان‌تر است؟ قیمت رزرو هتل، تور و اقامتگاه در کدام روز مناسب‌تر است؟ تشخیص مناسب‌ترین قیمت را به «تقویم قیمتی علی‌بابا» بسپارید!

این تقویم پس از هر بار جستجو در علی‌بابا، به شما روزهایی را پیشنهاد می‌دهد که به تاریخ مدنظر شما نزدیک است و می‌توانید در آن روزها، بلیط، هتل یا تور را با قیمتی مناسب‌تر از علی‌بابا بگیرید. تقویم قیمتی یکی دیگر از دلایل سفر آسان و ارزان با علی‌باباست.

اطلاع‌رسانی کاهش قیمت

بارها پیش آمده که برنامه یک سفر را در سر می‌پرورانید و منتظر بزنگاه کاهش قیمت‌ها هستید. در این شرایط کافی است مسیر یا مقصد مدنظرتان را انتخاب کنید. پس از لیست شدن گزینه‌های سفر، دکمه «اطلاع از کاهش قیمت» را بزنید تا علی‌بابا کاهش قیمت را از طریق پیامک به شما اطلاع دهد.

این سیستم هوشمند، سفر شما را آسان و و صدالبته ارزان می‌کند.

مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها، هتل‌ها، تورها و اقامتگاه‌ها

وقتی دکمه جستجو را در وب‌سایت علی‌بابا می‌زنید، دنیایی از بلیط، هتل، تور و اقامتگاه است که برایتان ردیف می‌شود. برای آنکه بتوانید از میان این همه انتخاب، بهترین و مناسب‌ترینشان را گلچین کنید، علی‌بابا امکان مقایسه همه‌جانبه را برای شما تدارک دیده است.

می‌توانید نتایج جستجو را فیلتر کنید، آن را از گران‌ترین به ارزان‌ترین مرتب کنید، محبوب‌ترین انتخاب‌ها را سوا کنید و مشخصات همه گزینه‌ها را به‌دقت زیرنظر بگیرید. این مقایسه‌ها، انتخاب را برای شما آسان می‌کند.

تنوع قطارها، ایرلاین‌ها و…

وقتی با علی‌بابا سفر کنید، دستتان در انتخاب باز است. می‌توانید تنوعی از شرکت‌های هواپیمایی، شرکت‌های ریلی، شرکت‌های اتوبوس‌رانی، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را در علی‌بابا پیدا کنید. این سبد انتخاب متنوع، کاری می‌کند که سفر دلخواهتان را بچینید و تجربه‌ای شایسته از سفر برای خودتان خلق کنید.

تنوع از دیگر دلایلی است که ادعای آسانی سفر با علی‌بابا را تایید می‌کند.

کامل‌بودن مسیرها و مقاصد

دوست دارید از کدام مبدا به کدام مقصد بروید؟ دوست دارید در کدام شهر دنیا اقامت کنید؟ برنامه سفر شما هر چه که باشد، علی‌بابا به آن پاسخ می‌دهد.

شما می‌توانید هر مسیر و مقصدی را برای سفرتان انتخاب کنید و برنامه دلخواهتان را بچینید. کامل‌بودن مسیرها و مقاصد سفر امکان علی‌بابا برای شماست تا با دسترسی‌های بیشتر، سفری دلخواه و آسان را تجربه کنید.

اپلیکیشن کاربردی سفر علی‌بابا

جدای از وب‌سایت علی‌بابا که همیشه در دسترس شماست، اپلیکیشن علی‌بابا هم انتخاب دیگری است تا سفر را از همیشه به خودتان نزدیک‌تر حس کنید.

می‌توانید اپلیکیشن علی‌بابا را روی تلفن همراهتان نصب کنید تا همه امکانات وب‌سایت و بیشتر از آن را در اختیار داشته باشید؛ امکاناتی مثل تابلوی زنده فرودگاه‌های کشور، اضافه‌کردن برنامه سفر به تقویم و… .

گارانتی بهترین قیمت تور

اغلب تورهای علی‌بابا با «گارانتی بهترین قیمت بازار» ارائه می‌شوند. یعنی اگر از علی‌بابا توری بگیرید که گارانتی بهترین قیمت را داشته باشد و تور دیگری با همان مشخصات در جای دیگر اما با قیمتی پایین‌تر پیدا کنید، علی‌بابا دوبرابر این اختلاف قیمت را به شما در قالب کد تخفیف تقدیم می‌کند.

گارانتی بهترین قیمت تور، هم خیال شما را از قیمت راحت می‌کند و هم انتخابتان را آسان‌تر می‌کند.

گرفتن کوپه دربست قطار

دربست‌کردن کوپه در علی‌بابا فقط یک ثانیه زمان می‌برد! هنگام خرید بلیط قطار، فقط با زدن یک دکمه می‌توانید کوپه‌تان را به‌صورت دربست رزرو کنید و حریم خصوصی‌تری را تجربه کنید.

دربست‌کردن سریع و فوری کوپه‌های قطار یکی از دلایل آسانی سفر با علی‌باباست.

جانمایی صندلی اتوبوس

وقتی می‌خواهید از علی‌بابا بلیط اتوبوس بگیرید، امکان جانمایی صندلی هم برای شما وجود دارد. مثلا اگر همیشه برایتان مهم بوده که عقب اتوبوس بنشینید یا انتخابتان صندلی‌های کنار پنجره است، با علی‌بابا این امکان را دارید که صندلی دلخواهتان را در اتوبوس انتخاب کنید.

این هم یک دلیل دیگر از فراوانی آسانی! دلیلی که برای بعضی از مسافران خیلی مهم است.

رزرو همزمان هتل با خرید بلیط قطار

علی‌بابا در بعضی از مسیرهای پرطرفدار امکان رزرو هم‌زمان قطار و هتل را برای شما فراهم می‌کند. پس از آنکه مسیر و زمان سفرتان را انتخاب کردید و دکمه جستجو را زدید، در لیست انتخاب‌ها، امکان رزرو «قطار + هتل» برای شما وجود دارد.

می‌توانید پیشنهادهای مربوط به این بخش را ببینید و در نهایت مناسب‌ترین تصمیم را بگیرید تا سفری آسان را تجربه کنید.

اطلاعات کامل سفر در مجله علی‌بابا

مجله گردشگری علی‌بابا یک مجله اینترنتی است که در تمام مراحل سفر همراه شماست و با ارائه اطلاعات به‌موقع و دست‌اول، شما را در تجربه سفری بی‌نظیر و آگاهانه همراهی می‌کند.

چه در مرحله پروراندن خیال سفر باشید، چه بخواهید چمدان ببندید و بلیط و هتل و تورتان را بگیرید، چه در سفر باشید و چه بخواهید خاطرات سفر را دوباره مرور کنید، مجله گردشگری علی‌بابا به کمکتان می‌آید تا راه سفر برای شما آسان شود.

کامل‌ترین مجموعه‌کتاب سفر

مجموعه‌کتاب سفر علی‌بابا، کامل‌ترین منبع فارسی‌زبان درباره مقاصد پرطرفدار گردشگری است. ما این کتاب‌های الکترونیک و جامع را منتشر می‌کنیم تا شما را به تورلیدر سفرهای خودتان تبدیل کنیم.

کتاب سفر علی‌بابا تعاملی است و درست مثل یک اپلیکیشن عمل می‌کند. استفاده از آن آسان است و به‌رایگان در اختیار تمام همسفران علی‌بابا قرار می‌گیرد.

پادکست رادیو دور دنیا

در رادیو دور دنیا، گوش‌هایتان را قرض می‌گیریم و همراه با قصه‌های شیرین سفر، شما را دور دنیا می‌گردانیم. ما پادکست رادیو دور دنیا را ساخته‌ایم تا همسفر هر سفر شما باشیم.

روایت‌های هیجان‌انگیز این پادکست را گوش کنید تا آسان‌تر از همیشه و فقط با گوش‌هایتان به سفر بروید!

سفری آسان، به دلایل فراوان

همه دلایلی که برایتان برشمردیم و چندین و چند دلیل دیگر، راه سفر را برای شما آسان می‌کند.

شما را به همسفری دعوت می‌کنیم تا تجربه‌ای شایسته از سفر برایتان خلق کنیم.

دیدگاه‌ها بسته شده است.