از پیش فروش بلیط های قطار نوروزی جا نمانید!

اگر برای سفر با قطار برنامه‌ریزی کرده‌اید، از ساعت 7 صبح امروز (14 بهمن 98) پیش فروش بلیط قطار آغاز شده است. پس عجله کنید تا جا نمانید.

گفتنی است برای خرید بلیط قطار در مسیرهای منتهی به مشهد باید تا ساعت 12 امروز صبر کنید.

رضا عصاری، معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا، گفت: از ساعت ۱۷ روز دوشنبه نیز فروش بلیط قطارهای مسیرهای تهران به مشهد، سمنان، طبس و خواف و بالعکس آغاز می‌شود.


جستجو و خرید بلیط قطار در علی بابا


عصاری افزود: فروش بلیط قطارهای نوروزی رجا از طریق مراکز فروش و سامانه تلفنی ۱۵۳۹ نیز از ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه ۱۵ بهمن ماه ۹۸ برای همه مسیرها به صورت همزمان انجام می‌شود. همچنین برنامه حرکت قطارهای نوروزی سال ۱۳۹۹ از ۲۴ اسفند ۹۸ آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ۹۹ ادامه دارد.

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی رجا تأکید کرد: با توجه به ظرفیت ایجاد شده، هم‌وطنان با برنامه‌ریزی مطلوب و توزیع سفر می‌توانند به صورت غیرحضوری (اینترنتی، اپلیکیشنی و تلفنی از طریق تلفن ۱۵۳۹) یا از نمایندگی‌های مجاز فروش بلیط قطار در سراسر کشور اقدام به خرید بلیط کنند.

معاون اجرایی رجا از هموطنان درخواست کرد: هنگام خرید بلیط قطارهای مسافری برای ثبت کد ملی و تاریخ تولد افراد در داخل برگه‌های بلیط حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

پس از خرید بلیط، مندرجات روی آن را به دقت مطالعه کنید. در صورت مشاهده هر گونه مغایرت یا مشکل، با پشتیبانی علی بابا به شماره 43900000-021 تماس بگیرید.

منبع: خبرآنلاین

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.