کیش و مسقط در کانون تعاملات حوزه گردشگری و اقتصادی

پروازهای هفتگی ایران مسقط راه افتاد

سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش طی خبر اعلام کرد پرواز مسیر کیش-مسقط و بالعکس که زمینه‌ساز گسترش روابط و تعامل با کشور عمان است، راه‌اندازی شد.

به گزارش مجله گردشگری علی بابا و به نقل از خبرگزاری ایلنا؛ عزت‌اله محمدی سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش، ضمن اعلام خبر راه‌اندازی پرواز در مسیر کیش-مسقط و بالعکس، تصریح کرد که این امر، زمینه‌ساز گسترش روابط چندجانبه اقتصادی بین دوکشور، به ویژه گردشگری سلامت خواهد بود.

محمدی این اقدام ارزشمند را مثبت تلقی کرد و افزود این مسیر پرواز از 20 آذر ماه در دو جهت کیش – مسقط و بالعکس، راه‌اندازی شده و آماده جابه‌جایی مسافران است.  همچنین نخستین پرواز در این مسیر، ساعت10:30 روز 20 آذر، از کیش به مسقط با هواپیمایی کیش ایرلاین، انجام شد.

سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش ادامه داد قصد داریم با برنامه تدوین‌شده و انجام هماهنگی‌های لازم، تعداد پروازهای خارجی را در فرودگاه بین‌المللی کیش افزایش دهیم.

محمدی بیان کرد که پرواز مستقیم از کیش به مسقط، شنبه هر هفته ساعت 10:30 و از مسقط به کیش، همان روز و در ساعت 17 انجام خواهد شد.

او همچنین معتقد است راه‌اندازی این مسیر پروازی می‌تواند در توسعه گردشگری به ویژه گردشگری سلامت و حضور فعالان اقتصادی دو کشور ایران و عمان، نقش موثری داشته باشد.

لازم به ذکر است که شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش از شرکت‌های زیرمجموعه سازمان منطقه آزاد کیش محسوب می‌شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.