کارنامه سفر شما اینجاست!

سوابق همه سفرهای قبلی‌تان را یکجا ببینید

از چه سالی با علی‌بابا همراه شده‌اید؟

یادتان می‌آید اولین خریدتان از علی‌بابا چه بوده یا با همراهی علی‌بابا، بیشتر از همه در کدام فصل سال به کجا سفر کرده‌اید؟

یادتان می‌آید وقتی اولین بلیطتان از علی بابا را گرفتید یا اولین هتل‌تان را از علی‌بابا رزرو کردید چه حسی داشتید؟ اولین توری که با علی‌بابا رفتید را چطور؟

ما همه سفرهایمان با شما را خوب به یاد داریم.

از همان شهریور 93 که با پروازهای داخلی همراهتان شدیم، تا سال‌های بعد که روی ریل‌های قطار با شما سفر کردیم و در سفرهای خارجی هم‌پروازتان شدیم، یا همان موقعی که اقامت در هتل‌های اقصانقاط جهان و سفر با تورهای متنوع گردشگری را برایتان فراهم کردیم، با شما هم‌پیمان و همراهیم.

و حالا در هفت‌سالگی علی بابا، می‌خواهیم خاطرات سفرهایمان با شما را مرور کنیم و از میان میلیون‌ها کارنامه، «کارنامه سفر» شما را بیرون بکشیم تا بدانید ماجرای همراهی شما با علی‌بابا و هم‌قدمی علی‌بابا با شما به کجا برمی‌گردد.

 

کارنامه سفر علی بابااین کارنامه به شما نشان می‌دهد که اغلب در چه فصلی سفر کرده‌اید، کجا بیشتر مقصد سفر شما بوده یا انتخابتان از علی‌بابا کدام‌یک از ملزومات سفر بوده است.

در کارنامه سفر اختصاصی شما، با توجه به سوابق سفرتان، به شما عناوینی از جنس سفر هم هدیه داده‌ایم. فکر می‌کنید سفردوست باشید یا سفرگرد؟ یا فرمانروای سفری که همه زندگی‌اش با سفر تعریف می‌شود؟

روی دکمه زیر کلیک کنید و کارنامه سفرتان را دریافت کنید:

مشاهده کارنامه سفر

کارنامه همسفری علی بابا با شما

نه تنها کارنامه سفر شما، که کارنامه سفر خودمان را هم آماده کرده‌ایم تا بدانید در طول این هفت سال، چگونه همسفر هر سفر شما بوده‌ایم:

کارنامه سفر

در این هفت سال تمام تلاشمان را کردیم که هم‌سفر خوش‌سفری برای شما باشیم. هفتاد سال دیگر هم بگذرد، باز هم پیمانمان با شما همین است.

می‌خواهیم در کنار شما و با استفاده از قدرت تکنولوژی، تمامی افراد جامعه را آنچنان توانمند کنیم که همه با هر سلیقه و هر بودجه‌ای، به سفر دسترسی داشته باشند و بتوانند تجربه شایسته‌ای از سفر برای خودشان خلق کنند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.