ژاپن گردشگری آزمایشی را آغاز می‌کند

مرزهای ژاپن باز می‌شود

به گزارش مجله گردشگری علی بابا و به نقل از خبرگزاری فرانسه، ژاپن اعلام کرد برای جمع‌آوری اطلاعات، قبل از آن‌که کشور را برای گردشگری به‌طور کامل بازگشایی کند، تورهای محدودی را به عنوان «گردشگری آزمایشی» در ماه می آغاز می‌کند.

با وجود اینکه یکی از ستون‌های اقتصادی ژاپن، صنعت گردشگری این کشور بود، اما ژاپن برای کنترل همه‌گیری ویروس کووید 19، از سال 2020 اجازه ورود به گردشگران را نمی‌داد.

گردشگری در ژاپن همچنان در محدودیت اجرا می‌شود، گرچه این محدودیت‌ها تا حدی کاهش پیدا کرده و دانشجویان و مسافران تجاری می‌توانند به این کشور وارد شوند؛ اما رهبران صنعت گردشگری ژاپن درخواست دارند گردشگری دوباره راه‌اندازی شود تا بتوان از یِن که در پایین‌ترین حد خود در 20 سال گذشته است، استفاده کرد.

تنها گردشگران کشورهای ایالات ‌متحده، استرالیا، تایلند و سنگاپور که سه دوز واکسن کووید 19 خود را دریافت کرده‌اند، می‌توانند به ژاپن وارد شوند.

فومیو کیشیدا، نخست‌وزیر ژاپن، در یکی از سخنرانی‌های خود که اوایل ماه می در لندن برگزار شد، گفت مرزهای ژاپن را در ماه ژوئن با بررسی و مطابقت دادن آن با دموکراسی‌های ثروتمند، کنترل خواهیم کرد. جزئیات بیشتری درباره اینکه ژاپن چه زمان مرزهای خود را به‌طور کامل روی گردشگران باز می‌کند، اعلام نشد.

حدود ۳۱.۹ میلیون گردشگر خارجی در سال ۲۰۱۹، به ژاپن وارد شدند که ۴.۸۱ تریلیون ین در این کشور خرج کردند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.