رویای بلیط ارزان هواپیما

خیلی قبل‌تر از رسیدن خبر آزادسازی قیمت بلیط هواپیما، بلیط ارزان هواپیما برای بعضی از قشرهای جامعه رویایی بیش‌تر نبود و البته پس از آزادسازی قیمت بلیط هواپیما دیگر در ذهن خیلی‌ها این موضوع حک شده است که باید قید سفر هوایی و بلیط ارزان هواپیما را بزنند و سراغ خرید بلیط هواپیما نروند.

این دیدگاه نه اشتباه و نه صحیح است. دلیلش هم این است که دیگر مثل قبل نیست که فقط پول بدهی و امکاناتی که خریداری می‌کنی به هزینه‌ای که کرده‌ای نیارزد! در این مطلب قصد داریم تا در مورد بلیط ارزان هواپیما و رسیدن به آن با شما صحبت کنیم، پس بد نیست که تا آخر همراه ما بمانید تا دید بهتری هم نسبت به قیمت بلیط هواپیما پیدا کنید و هم دیگر دست و دل‌تان برای خرید بلیط ارزان هواپیما نلرزد.

 

هوشیار باشید

رویای بلیط ارزان هواپیما

اگر حواستان جمع باشد و گوش به زنگ باشید، خرید بلیط ارزان هواپیما آنقدرها هم کار سختی نیست. دلیلش هم این است که بیش‌تر وقت‌ها، حوصله‎‌ی گشتن در میان لیست اسامی مختلف را نداریم و از طرف دیگر هم فکر می‌کنیم که همیشه باید بهترین قیمت‌ها سراغ ما بیایند تا این‌که ما دنبال آن‌ها برویم. راستش را بخواهید خرید بلیط ارزان هواپیما هم مثل سایر خریدهای موفقیت‌آمیز یک‌جور هنر است. هنرمندی‌اش هم آن‌جایی خودش را نشان می‌دهد که شما با صبر و حوصله و البته با دانستن برخی ترفندها بلیط مورد نظرتان را چه سیستمی باشد و چه چارتر به مقصد مدنظرتان پیدا کنید. اما باید چه نکاتی را در خرید بلیط ارزان هواپیما رعایت کرد؟

آنلاین باشید

یکی از مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما و در کل آنلاین بودن این است که شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن از آخرین تغییرات مربوط به قیمت، آفرها و مواردی از این دست باخبر بشوید. به این ترتیب خیلی راحت می‌توانید بین بلیط گران و بلیط ارزان هواپیما یکی را انتخاب کنید. به عنوان مثال در سامانه‌ی آنلاین خرید بلیط هواپیما www.alibaba.ir، شما امکان خرید بلیط به مقصدهای داخلی و یا خارجی را با قیمت‌هایی شگفت‌انگیز خواهید داشت و این فقط و فقط به شرطی است که گاه به گاه و با چند کلیک از طریق گوشی تلفن همراه، تبلت و یا لپ‌تاپتان، بلیط مورد نظرتان را جستجو و خریداری کنید. البته نباید از یاد برد که در چنین سیستمی شما امکان مرتب کردن نتایج جستجو بر اساس کلاس‌های پروازی و ساعت و تاریخ را هم دارید و به همین دلیل هم می‌توانید به‌راحتی بین قیمت‌های مختلف بلیط هواپیما به مقصد مورد نظرتان بلیط ارزان هواپیما را انتخاب کنید.

چارترها را از یاد نبریدرویای بلیط ارزان هواپیما

برای خرید بلیط ارزان هواپیما یکی از بهترین روش‌ها این است که در میان بلیط‌های چارتر هم جستجو کنید. گاهی وقت‌ها در میان همین چارترها با پیشنهادهای عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شوید که برق از سرتان می‌پراند! البته باید مراقب باشید! در این‌که شانس پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما در میان بلیط‌های چارتر بیش‌تر است شکی نیست اما اگر از چارترکننده‌ی معتبر و یا سامانه‌ی مطمئنی بلیط هواپیما را خریداری نکنید ممکن است به دردسر بیفتید، اما اگر بلیط چارتر موردنظرتان را از سامانه‌ای مثل علی‌بابا تهیه کنید می‌توانید به راحتی بلیط ارزان هواپیما را توی دست‌تان داشته باشید و حسابی از خریدتان لذت ببرید. یک‌وقت‌هایی اگر خوب بگردید می‌توانید بین چارترها بلیط‌هایی پیدا کنید که تا پنجاه درصد زیر قیمت بلیط سیستمی همان مسیر به فروش می‌رسند. اگر اینطوری به بلیط ارزان هواپیما نگاه کنید دیگر آن‌قدرها هم دور از دسترس به نظر نمی‌رسد و نگران‌تان هم نمی‌کند.

متفاوت عمل کنید

اگر اهل سفر هوایی باشید می‌دانید که زمان‌هایی در سال هستند که بیش‌ترین میزان سفرهای هوایی در آن‌ها انجام می‌شود؛ زمان‌هایی مثل تعطیلات تابستان، تعطیلات رسمی، جشن‌ها و اعیاد ملی و مذهبی که تا بلیط ارزان هواپیما فاصله‌ی زیادی دارند. این‌جور وقت‌ها اگر به فکر سفر هوایی باشید و همچون زمانی را برای سفر رفتن انتخاب کنید، خب مطمئنا باید پول بیش‌تری هم برای خرید بلیط هواپیما بپردازید. درست است که خیلی‌ها جز در تعطیلات رسمی امکان سفر کردن را ندارند اما اگر شما از آن دسته افراد نیستید و می‌توانید زمان‌های دیگری را هم برای مسافرت‌تان انتخاب کنید می‌توانید بلیط هواپیما را با قیمت بسیار مناسب پیدا کنید. این اتفاق  فقط و فقط به شرطی ممکن است که زمان‌های دیگری را غیر از تعطیلات رسمی برای سفرتان انتخاب کنید.

علاوه بر مواردی که گفته شد کافی است که برای خرید بلیط ارزان هواپیما آنلاین بودن را فراموش نکنید و گول ظاهر پیشنهادات گول‌زننده را هم نخورید. خیلی وقت‌هاخصوصا در پروازهای چارتر ممکن است با قیمت‌های خیلی پایینی رو‌به‌رو بشوید که سمت آن‌ها رفتن به نفع‌تان نیست و دلیلش هم خیلی ساده است! در بیش‌تر مواقع دنبال بلیط ارزان هواپیما هستید اما در نهایت خبری از آن نخواهد بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 دیدگاه
 1. salman farsi می‌گوید

  بلیط های چارتر هواپیما این اشکال را دارند که اگر به دلیل مشکل یا اتفاق نا گهانی از سفر منصرف شویم هزینه بلیط را بر نمی گردانند و ضرر سنگینی به خریدار تحمیل می کنند

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام
   بله در اکثر موارد همین طور است.

 2. بلیط چارتر می‌گوید

  ممنون,مطلب خوب و کاملی بود