راهنمای کامل پروتکل‌های بهداشتی سفر در روزهای کرونا

از ابتدای بحران کرونا، علی‌بابا در راستای پشتیبانی و حمایت از مشتریان خود پروتوکل‌های بهداشتی سفر را از طریق رسانه‌های مانند مجله سفر و گردشگری علی‌بابا، اینستاگرام و توییتر منتشر کرد.

امروز برای راحتی بیشتر مشتریان و با توجه به وجود سفرهای ضروری در دوران شیوع ویروس کرونا، پروتوکل‌های بهداشتی ویژه سفر با هواپیما، قطار، اتوبوس و خودروی شخصی را به صورت یک کتابچه الکترونیکی (PDF) در اختیار مشتریان علی‌بابا قرار دادیم. در این کتابچه همه نکات ریز و درشتی که لازم است در سفرهای ضروری با وسایل نقلیه مختلف بدانید را در پنج بخش گردآوری کرده‌ایم.

پیشنهاد می‌کنیم پیش از سفرهای ضروری حتما این کتابچه  را مطالعه کنید و با همسفرانتان به اشتراک بگذارید.

دانلود راهنمای کامل پروتکل‌های بهداشتی سفر

در تهیه این کتابچه سعی شده تا با توجه به پروتکل‌های بین‌المللی و اطلاعیه‌های وزارت بهداشت، ستاد ملی مبارزه با کرونا و نهاد‌های ذیربط حوزه گردشگری کشور، به‌روزترین و دقیق‌ترین اطلاعات گردآوری شود، اما ممکن است مواردی از قلم افتاده باشند یا برخی از پروتکل‌ها تغییر کرده باشند. مسئولیت استفاده از اطلاعات این کتابچه به عهده مخاطب است و علی‌بابا در این زمینه مسئولیتی ندارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 دیدگاه
 1. مینا می‌گوید

  سلام
  اگر از ترکیه با تست منفی کرونا وارد ایران شویم و بخواهیم زیر ۱۴ روز برگردیم ، آیا تست مورد نظر قابل قبول می باشد یا تست جدید باید داده بدهیم؟
  ممنون میشم جواب بدین

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام
   با چه ایرلاینی سفر کردین؟

 2. رضا بیطرف می‌گوید

  به نظر من سفر تاثیری در اشاعه کرونا ندارد به شرطی که تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت نماید