محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا – هواپیمایی آئروفلوت

(به همراه آزمایشگاه‌های مورد تایید)

با شیوع کرونا هر کدام از کشورها و هواپیمایی‌ها قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می‌کنند. اما توجه داشته باشید که قوانین و مقرراتی که کشورها وضع می‌کنند به مقررات هواپیمایی‌ها ارجح است و رعایت آن‌ها اولویت دارد.

بنابراین پیش از مطالعه این مقاله لازم است مقررات کشور مقصد را از طریق لینک سازمان یاتا بررسی کنید و سپس قوانین هواپیمایی آئروفلوت را از این صفحه بخوانید.

همچنین برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی‌ها می‌توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

 

اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های هواپیمایی آئروفلوت

دریافت گواهی عدم ابتلا به ویروس کرونا به زبان انگلیسی 72 ساعت قبل از پرواز از آزمایشگاه‌های مورد تایید برای کلیه مسافرین الزامی است.

در حال حاضر فقط مسافرینی که دارای پاسپورت یا اقامت کشور مقصد هستند اجازه پرواز پیدا می‌کنند.

مسافران ایرانی دارای ویزا نیز مجوز سفر را پیدا خواهند کرد اما مجوز سفر مسافران با تابعیت افغانستان و عراق که دارای ویزا می باشند جهت دریافت Ok to Board  قبل از پرواز بایستی با ایرلاین بررسی شود.

نتیجه تست باید  همراه با نام، نام خانوادگی و شماره پاسپورت روی سربرگ آزمایشگاه با مهرو امضای آزمایشگاه باشد.

اگر مسافر دارای دو پاسپورت می باشد باید شماره پاسپورت کشور مقصد در برگه آزمایش وارد گردد .

 

آزمایشگاه هایی مورد تایید هواپیمایی آئروفلوت

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.
صفحه آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.