علاقه‌مندان به خودروهای تاریخی فولکس، آماده برگزاری رالی این خودروها باشند

مسابقات اتومبیل‌رانی در کاشان

در این آخر هفته رالی‌تور گردشگری خانوادگی ویژه خودروهای تاریخی فولکس در مسیر تهران ـ کاشان برگزار خواهد شد.

به گزارش مجله گردشگری علی بابا و به نقل از خبرگزاری ایسنا، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که قرار است رالی‌تور گردشگری خانوادگی با خودروهای فولکس واگن برگزار شود.

این رالی‌تور که از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و با همکاری باشگاه فولکس واگن ایران برنامه‌ریزی شده است، در روز پنجشنبه ۱۱ آذرماه از تهران و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز خواهد شد و جمعه 12 آذر در کاشان به پایان می‌رسد.

فولکس و اتومبیلرانیصاحبان خودروهای فولکس واگن ترانسپورتر ایران می‌توانند در این رالی‌تور شرکت کنند. این تور با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی به ویژه در دوران کرونا، شناسایی و صیانت از خودروهای تاریخی و همچنین تشویق و ترویج افراد جامعه به رانندگی ایمن، اجرا خواهد شد.

با برگزاری این رالی و دیگر برنامه‌های فرهنگی مانند همایش‌ها و نمایشگاه‌ها، کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی در تلاش است تا جایگاه و اهمیت خودروهای تاریخی را به عنوان بخش از میراث فرهنگی تبیین کند.

گردشگران و علاقه‌مندان به این برنامه گردشگری و تفریحی، می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه‌ها و فعالیت‌های کانون اتومبیلرانی، به نشانی اینترنتی WWW.TACI.IR مراجعه کنند. همچنین شماره‌ تلفن‌های  ۶۶۷۴۹۹۷۱-۰۲۱ و ۶۶۹۰۰۷۷۱-4-۰۲۱ آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.