آینده را باهم سهیم می‌شویم

تخصیص سهام تشویقی به 100 درصد پرسنل علی‌بابا

علی‌بابای امروز نتیجه تلاش یک‌یک افرادی است که تا به امروز در کنار آن بوده‌اند و بخشی از این مسیر موفقیت و رشد را با علی‌بابا طی کردند. امروز مفتخریم اعلام کنیم شرکت‌ سفرهای علی‌بابا در ششمین سال فعالیتش با همراهی بیش از پیش سهامداران و موافقت مجمع عمومی گروه علی‌بابا، قصد تخصیص 8 درصد از سهام این شرکت را به تمامی پرسنل خود دارد.

علی‌بابا در سال‌های گذشته توانست با تکیه بر سرمایه‌های انسانی توانمند و به پشتوانه سرمایه‌گذارانی متعهد و پشتیبان، بستری پویا را برای خلق ارزش در زمینه گردشگری ساخته و به سوی خلق تجربه شایسته سفر برای هموطنان حرکت کند. تخصیص سهام تشویقی با هدف سهیم شدن بیش از پیش همکارانمان در دست‌آوردهای علی‌بابا است؛ همکارانی که تا این نقطه از مسیر و از این پس با علی‌بابا همراه‌ خواهد شد و در جهت خلق ارزش برای خود و سازمان قدم برمی‌دارند. این قدمی در راستای شکل‌دهی و تقویت رابطه‌ای از جنس مشارکت متعهدانه با همراهان ما در مسیر پر پیچ و خم رشد کسب و کار است. امید داریم همچون گذشته، ثمره این مشارکت خلق ارزشی بزرگتر از خودمان باشد و طرح مالکیت پرسنل در فضای نوآوری کشور به یک فرهنگ بدل شود.

تمامی همکاران علی‌بابایی تا پایان سال 99 با امضای قرارداد مربوطه صاحب سهام تشویقی علی‌بابا شده و به عنوان «پرسنل مالک علی‌بابا» شناخته می‌شوند. از سویی دیگر علاوه بر همکاران کنونی علی‌بابا، سهام تشویقی این شرکت به تمامی همکاران جدیدی که در واحد‌های مختلف جذب می‌شوند نیز اختصاص داده خواهد شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 دیدگاه
 1. مسافر می‌گوید

  سلام.
  در پروازهای داخلی هنوز مسافرها یکی در میان میشینن یا دیگه این قضیه لغو شده؟

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام 🙂 شما از چه ایرلاینی بلیط دارین؟

 2. mogheysefateme@gmail.com می‌گوید

  سلام شبتون بخیر اگه ما بخوایم از علی بابا تور کیش واسه بهمن تهیه کنیم بلیط ها چطوری باید تحویل بگیریم

 3. محبوبه می‌گوید

  سلام. وقت بخیر. من بلطیم برای پنجشنبه ۴ آذر هست. واکسن هم زدم. آیا نیاز به تست pcr هست؟

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام محبوبه عزیز 🙂
   به چه مقصدی؟