پرواز با موسیقی، کمپین مشترک علی بابا و هواپیمایی اتریشی

موسیقی به جهان روح، به ذهن بال، به تخیل پرواز و به زندگی هرچه بخواهید، می‌بخشد.

افلاطون

موسیقی پرواز است، وقتی نت‌ها نرم‌نرم و به آرامی یک قطعه را شروع می‌کنند، کم‌کم نمی‌فهمیم که چه زمان از زمین جدا شده‌ایم و به سرزمین خیال و آرزو سفر کرده‌ایم. حالا تصور کنید، این موسیقی را حین پرواز بشنوید، پرواز در پرواز است…

کمپین پرواز با موسیقی چیست و چگونه باید در آن شرکت کنیم؟

پرواز با موسیقی کمپین مشترک علی بابا و اتریشی است. کافی است آهنگ والتس اتریشی Blue Danub یا دانوب آبی (که در پروازهای اتریشی حین پرواز پخش می‌شود) را از طریق این لینک دانلود کنید. اول حسابی لذت ببرید و اجازه دهید خیالتان به هرکجا که می‌خواهد سفر کند؛ جایی میان اتریش، سرزمین صوت و موسیقی. البته این خیال آنقدرها هم دور نیست. چراکه جایزه این کمپین بلیط رفت و برگشت به اتریش است. و اما بعد از شنیدن این موزیک به چهار طریق می‌توانید در این کمپین شرکت کنید.

1- اگر نوازنده‌اید

با سازتان نوای دانوب آبی را بنوازید، البته که این قطعه یکی از قطعات سخت کلاسیک است، اما اصلا لازم نیست آنقدرها هم حرفه‌ای باشید. اگر نوازنده‌اید، تنها کافی است با ساز خود تلاش کنید که این قطعه را بنوازید. این می‌تواند یک چالش برای شما باشد، چراکه نه. علی بابا و اتریشی شاید بهانه‌ای برای نواختن یک قطعه جدید باشند. اگر هم قبلا این قطعه را نواخته‌اید که چه بهتر، اجرای خود را با هشتگ پروازباموسیقی در اینستاگرام با ما به‌اشتراک بگذارید.

2- اگر در تولید صدا دستی دارید

با سوت یا ادا کردن، بدون ادوات موسیقی بنوازید. اینجا دیگر خلاقیت شماست که با سوت بزنید یا به حالت آواز نت‌ها را اجرا کنید یا اینکه با برخورد چنگال و قاشق به ظرف‌های شیشه‌ای این نوا را به صدا در بیاورید و با هشتگ پروازباموسیقی در اینستاگرام با ما به‌اشتراک بگذارید.

3- اگر از آرشیوبازی و کنارهم‌گذاشتن تصاویر لذت می‌برید

از لحظاتی که حالتان خوب بوده یا هست، یک مجموعه عکس یا فیلم تهیه کنید و والس اتریشی را در بک‌گراند کارتان قرار دهید. حالا این حال خوش‌تان را با ما با هشتگ پروازباموسیقی به‌اشتراک بگذارید.

4- اگر همیشه و همه‌جا به دنبال راهی برای بروز خلاقیت هستید

اگر خلاق هستید و به اجرای پرفورمنس و تمام مشتقات آن علاقه‌مندید، با هشتگ پروازباموسیقی اجرایتان را با به اشتراک بگذارید.

در ویدیوی زیر شرح کامل این کمپین را می‌توانید ببینید.

 

جایزه کمپین چیست؟

از بین تمام شرکت‌کنندگان به قید قرعه به یک نفر دو بلیط رفت‌وبرگشت به اتریش هدیه داده می‌شود.

شرایط شرکت‌داده‌شدن در کمپین چیست؟

کافی است به یکی از چهار روشی که در بالا گفتیم، ویدیوی خود را تولید کنید، ویدیوی خود را در صفحه اینستاگرامتان بارگزاری کنید و اینستاگرام علی بابا و اتریشی را منشن کنید و از هشتگ #پروازباموسیقی را در متن کپشن خود وارد کنید.

دقت کنید که اگر پیج شما خصوصی (private) است، حتما پست خود را در دایرکت برای ما ارسال کنید.
مهلت ارسال آثار از 25 آذر تا 25 دی ماه 1398 است.

چند اپلیکیشن برای اضافه کردن موسیقی به عکس یا فیلم

حالا شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چگونه به عکس‌ها و ویدیوی خود آهنگ اضافه کنیم؟ در ادامه دو نرم‌افزار بسیار کاربردی به شما معرفی می‌کنیم.
1- InShot: این اپلیکیشن هم برای Android و هم برای IOS موجود است و به‌راحتی می‌توانید موسیقی را به ویدیو یا آرشیو تصاویر اضافه کنید.

2- Dubsmash: این هم یک برنامه کاربردی دیگر است که می‌توانید از آن صداگذاری (به خصوص روی تصویر خودتان) استفاده کنید. دابسمش هم مانند برنامه قبلی هم برای IOS و هم Android کاربرد دارد.
افزوده شد:

منتظر ویدیوهای خلاقانه شما هستیم

حذف‌شده: خلاقیت یک راه زندگی است که دغدغه‌های روزمره هر روز ما را از آن دور می‌کند. پس از فرصت‌های گهگداری که برای خلاقیت دستتان می‌اید، نهایت استفاده را بکنید. در کمپین پروازباموسیقی شرکت کنید و دوستانتان را هم به این چالش جذاب دعوت کنید. منتظر ویدیوهای خلاقانه شما هستیم.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.