این مهرماه بوی جایزه می‌دهد

علی‌بابا پس از برگزاری جشنواره‌ی فالوئرهای اینستاگرام و اهدای آیفون۶ به برنده‌ی خوش‌شانس‌ تبریزی‌اش، قرعه‌کشی تور رویایی هفت‌روزه‌ی پاریس را بین کاربرانش برگزار کرد که چند ماه بعد، برنده‌ی تور رویایی پاریس هم در قرعه‌کشی هیجان‌انگیز دیگری که در جشن تولد یک‌سالگی علی‌بابا در برج میلاد برگزار شد، از گردونه بیرون آمد و بالاخره انتظارها برای رسیدن به این سفر رویایی به پایان رسید.

این‌بار اما، همزمان با شروع مهرماهِ خاطره‌انگیز و سال تحصیلی، تصمیم داریم تا لحظه‌ها و خاطره‌های شروع سال تحصیلی دانشجوها را در قاب تصویر با هم به اشتراک بگذاریم و هیجان را با نوستالژی، خاطرات و ثبت لحظات شیرین دانشجویی گره بزنیم. از روزِ ثبت‌نام و شرکت در اولین کلاس‌های درس گرفته تا اردوهای دانشجویی و البته خوابگاهی‌هایی که از خانه و خانواده‌‌هایشان جدا شده‌اند تا در شهر دیگری قدم به مسیر تازه‌ای در زنده‌گی‌شان بگذارند و بعدترها خاطرات خوابگاه را با لبخندی که پر از حس‌های نابِ جوانی است برای دیگران تعریف کنند.

عکس گرفتن یکی از بهترین ابزارهای ثبت خاطرات است و حالا که می‌‌شود در لحظه لذت‌های ناب را به یادگار گذاشت دیگر بهانه‌ای برای فراموش کردن یکی از بهترین دوران زنده‌گی هر کس، یعنی دوران دانشجویی، باقی نمی‌ماند. علی‌بابا قصد دارد تا در ثبت این خاطرات با شما شریک بشود و برای همین هم این‌بار مسابقه‌ی جدید دیگری را بین اینستاگرامی‌ها تدارک دیده است.

[related id=”3132″]

مسابقه‌ی اینستاگرامی «من و مهر و دانشگاه» منتظر عکس‌های شاد و هیجان‌انگیز و خلاقانه‌ی شما با محوریت مهرماه، سفرهای تحصیلی، دانشجو، خوابگاه، محیط‌ها و جمع‌های دانشجویی است. شما می‌توانید با هشتگ alibabaMehr# و یا #علیبابامهر این مسابقه‌ی اینستاگرامی را دنبال‌ کرده و در آن شرکت کنید. مسابقه‌ای که جایزه‌های هیجان‌انگیزی هم در کنار ثبت خاطره‌ها برای شما خواهد داشت.

جایزه‌ها‌ی مسابقه‌ی اینستاگرامی «من و مهر و دانشگاه» به این ترتیب است:

یک دستگاه آیفون ۶

به اثر برگزیده‌ی رای مردمی

یک بلیط داخلی هواپیما ـ رفت و برگشتبا مبداء و مقصد دلخواه

 به اثر برگزیده‌ی هیات داوران

دو اعتبار ۲۰۰ هزار تومانیِخرید بلیط هواپیما

      به دو نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه

مهلت شرکت در مسابقه‌ هم تا ۲۵ مهرماه ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۳:۵۵ خواهد بود؛ پس فرصت را از دست ندهید!

راستی، اگر می‌خواهید بدانید که چطور می‌توانید در این مسابقه شرکت کنید، علی‌بابا دو راه را پیش پای‌تان گذاشته است:

راه اول: عکس را به نشانی insta@alibaba.ir ایمیل کنید و مشخصات‌تان را شبیه آن‌چه در تصویر  می‌بینید، در ایمیل وارد کنید.pic

.یادتان نرود که حتما عکس و مشخصات‌تان را در یک ایمیل برای‌مان بفرستید چون در غیر این صورت از شرکت دادن عکس بدون مشخصات‌تان در مسابقه معذوریم.

راه دوم: عکس را به همراه مشخصات‌تان به تلگرام علی‌بابا ارسال کنید:

Telegram me/alibabaticket

شماره‌‌ی علی‌بابا در تلگرام: ۰۹۱۰۵۹۴۰۰۲۴


برای آشنایی بیشتر با فرهنگ سفر و اطلاع از مسابقه‌های اینستاگرامی علی‌بابا صفحه‌ی اینستاگرام علی‌بابا را دنبال کنید


و اما، شرایط و روند مسابقه به این ترتیب است:

۱- شرکت‌کنندگان مجازند در هر بخش‌ فقط یک عکس را برای ما بفرستند.

۲-آثار ارسالی پس از تایید نهایی برگزارکنندگان با فریم اختصاصی مسابقه، در صفحه‌ی اینستاگرام alibabaticket@ منتشر می‌شوند.

۳- عکس‌هایی که قبلا در فضای مجازی منتشر شده باشند، پذیرفته نمی‌شوند و چنانچه در هر مرحله‌ای این موضوع برای برگزارکنندگان اثبات شود عکس از دور مسابقه حذف خواهد شد.

۴- در بخش رای مردمی شرکت‌کنندگان می‌توانند برای کسب رای بیشتر تبلیغ کنند. هیات داوران هم بر منصفانه بودن این فرآیند نظارت خواهند کرد.

۵- با توجه به اینکه عکس‌های ارسالی در صفحه‌ی رسمی علی‌بابا در اینستاگرام نمایش داده می‌شوند، علی‌بابا اجازه‌ی استفاده از این عکس‌ها را در سایر امور تبلیغاتی‌اش خواهد داشت.

۶- خلاقیت، انتخاب سوژه‌، ترکیب‌بندی‌ و…  عناصر موثر بر نظر هیات داوران خواهند بود.

[related id=”3321″]

شیوه‌های انتخاب آثار برگزیده هم به صورت زیر خواهد بود:

آیفون ۶: بین ۲۰ اثر با بالاترین رای مردمی (لایک) قرعه‌کشی انجام شده و این جایزه به اثر برگزیده اهدا می‌شود.

یک بلیط داخلی هواپیما ـ رفت و برگشتبا مبداء و مقصد دلخواه: هیات داوران عکس‌های ارسالی را با توجه به خلاقیت، انتخاب سوژه‌، ترکیب‌بندی‌، و…  ارزیابی و برنده‌‌ی این بخش را تعیین می‌کنند.

دو اعتبار ۲۰۰ هزار تومانخرید بلیط هواپیما: یک قرعه‌کشی هم بین همه‌ی شرکت‌کنندگان انجام می‌شود و دو نفر به قید قرعه برنده‌ی این بخش خواهند بود.

یادتان نرود که می‌توانید عکس‌های‌تان را تا ۲۵ مهرماه ۱۳۹۴، ساعت ۲۳:۵۵ برای‌مان بفرستید.

بوی مهر در اینستاگرام علی‌بابا پیچیده! شما هم حس‌اش می‌کنید؟

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.