کاهش قیمت بلیط را به شما خبر می‌دهیم

خیلی از ما برای سفر برنامه‌ریزی‌های مختلفی می‌کنیم. یکی از این برنامه‌ریزی‌ها، بودجه‌بندی و اختصاص دادن مبلغ خاصی پول برای سفر است. اگر برنامه‌تان این است که با هواپیما به سفر بروید، حالا وقتش است که به سراغ خرید بلیط هواپیما بروید. اما خب مدتی است که قیمت بلیط هواپیما بیشتر از تصورمان گران شده است! احتمالا پیش آمده که تا مرحله خرید بلیط هواپیما پیش رفته‌اید اما با دیدن قیمت آن پشیمان شده‌اید و فرآیند خرید را نصفه گذاشته‌اید. اما چاره چیست؟ آیا امکان دارد که بلیط ارزان‌تر پیدا کنید؟ برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما چه کار باید کرد؟ آیا باید به طور مرتب به سایت‌های خرید آنلاین بلیط هواپیما سر زد تا قیمت ارزان‌تر را پیدا کرد؟! به نظر می‌رسد فرآیند کمی پیچیده شد؛ اما علی بابا از آنجایی که همیشه هوای مشتری‌هایش را دارد، به این شرایط هم فکر کرده است. بد نیست کمی با این شرایط آشنا شویم.


جستجو و خرید تور در علی بابا


اطلاع از کاهش قیمت یا Price Alert چیست؟

اطلاع از کاهش قیمت

اگر به علی بابا سر زدید و نتوانستید بلیط هواپیما را با قیمت دلخواهتان پیدا کنید، نگران نباشید. کافی است به ما بگویید که بلیطی با قیمت کمتر می‌خواهید؛ در صورتی که بلیطی با قیمت پایین‌تر پیدا شود، بدون معطلی خبرتان کنیم. در واقع در برخی از بازه‌های زمانی قیمت بلیط هواپیما به دلایل مختلف کاهش می‌یابد. مثلا هواپیما تا زمان نزدیک به پرواز پر نمی‌شود و حالا زمان آن است که قیمت‌ها کم شوند. و خب کسی که دنبال این بلیط بوده، می‌توانند بیاید و بلیط را با قیمت مطلوب و مناسب بخرد. علی بابا هم که حواسش به مشتری خود بوده، حالا مشتریش را خبر می‌کند. خب چه چیزی بهتر از این؟ بنابراین دیگر نیازی نیست که سفرتان را کنسل کنید یا از خرید بلیط هواپیما ناامید شوید. اما فرآیند کار «اطلاع از کاهش قیمت» یا Price Alert به چه نحوی است؟ (طبیعی است که انتظار شما از کاهش قیمت بلیط هواپیما باید منطقی باشد.)


جستجو و خرید بلیط هواپیما در علی بابا


چه طور از کاهش قیمت مطلع شویم؟

اطلاع از کاهش قیمت

ابتدای کار شبیه به خرید همیشگی بلیط هواپیما است. وارد حساب کاربریتان در علی بابا می‌شوید، در قسمت خرید بلیط هواپیما مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص و روی جستجو کلیک می‌کنید. حالا لیست پروازها ظاهر می‌شود؛ پروازهایی که قیمتشان از پیش‌بینی‌های شما بیشتر است. پس بهتر است گزینه «اطلاع از کاهش قیمت» را فعال کنید. گزینه «اطلاع از کاهش قیمت» در پنجره‌ای در سمت راست صفحه دیده می‌شود. پس از فعال‌سازی این گزینه، می‌توانید دوره زمانی مورد نظر برای کاهش قیمت را هم انتخاب کنید که 1 روز آینده، 3 روز آینده یا 7 روز آینده است.

به محض اینکه قیمت بلیط هواپیما برای مقصد شما ارزان شد، علی بابا با ارسال یک پیامک خبرتان می‌کند. شما هم که تا به حال منتظر کاهش قیمت بوده‌اید باید سریع برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اقدام کنید.

گفتنی است امکان «اطلاع از کاهش قیمت» هم برای خرید بلیط هواپیما از سایت و هم از اپلیکیشن علی بابا فراهم شده است.


جستجو و رزرو هتل در علی بابا


پشتیبانی علی بابا همیشه در کنار شماست

اطلاع از کاهش قیمت

علی بابا همیشه دغدغه آرامش و اطمینان خاطر مشتریان خود را داشته است. از این رو با یک تیم پشتیبانی قوی و مجرب در کنار آنها بوده است. در هر یک از مراحل خرید بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو تور یا خرید تور با مشکل یا سوالی مواجه شدید، با شماره تلفن 43900000، با پشتیبانی علی بابا تماس بگیرید تا پاسخ بگیرید. تیم پشتیبانی علی بابا هفت روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شماست.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.