آغاز دوباره پرواز‌های بین ترکیه و ایران از ۱۱ شهریور

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از آغاز پروازهای ایران و ترکیه از یازدهم شهریورماه خبر داد.

مقصود اسعدی سامانی در گفت وگو با خبرگزاری ایلنا با اشاره به اینکه ترکیه برنامه پروازی خود به ایران را اعلام کرده است، گفت: ترکیش ایرلاین، شرکت هواپیمایی ملی ترکیه، در آخرین بروزرسانی برنامه‌های پروازی خود اعلام کرد، از ۱۱ شهریور ( ۲۱ سپتامبر) پروازهای خود را به پنج شهر ایران دوبار آغاز خواهد کرد.

اسعدی سامانی درباره جزییات پروازهای ترکیه به 5 شهر تهران، تبریز، شیراز، مشهد و اصفهان گفت: بر اساس برنامه اعلام شده ترکیه از اول سپتامبر ۲۱ پرواز در هفته به تهران، چهار پرواز در هفته به تبریز و شیراز و از پنجم سپتامبر دو پرواز در هفته به مشهد و اصفهان خواهد داشت.

تور ترکیه را می توانید از سایت علی بابا رزرو کنید.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی تاکید کرد: با شروع دوباره پروازهای ترکیه به ایران، پروازهای ایران به شهرهای ترکیه هم آغاز خواهد شد و به این صورت نیست که پروازها فقط با هواپیمایی ترکیه انجام شود.

برای رزرو بلیط هواپیما ترکیه می توانید به سایت علی بابا مراجعه کنید.

اسعدی سامانی درباره احتمال افزایش قیمت بلیت پروازهای ایران و ترکیه گفت: نرخ بلیط هواپیما در مسیرهای خارجی تابع نرخ دلار است اما به طور مستقیم به تعداد پروازها و میزان تقاضا بستگی دارد. اگر تعداد پروازها کم و تقاضا بالا باشد احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

او همچنین با اشاره به برقراری تورهای ترکیه اضافه کرد: فعلا در این مرحله درباره پروازهای بین دو کشور تصمیم گیری شده است و هنوز هیچ تصمیمی درباره برقراری تورهای مسافرتی و گردشگری ترکیه گرفته نشده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.